pl.news
41.8K

Wielkopostna kampania Gloria.tv: Tak, jesteśmy w stanie wojny

Media społecznościowe są polem bitwy stulecia. Trumpowi nie udało się stworzyć własnej sieci społecznej. Elon Musk przymierzał się do tego, ale ostatecznie wykupił 9% udziałów w Twitter.com. Stworzenie takiej platformy to zupełnie inna bajka niż handel nieruchomościami, czy produkcja samochodów, gdzie dysponowanie odpowiednim budżetem bezpośrednio przekłada się na efekty.

Tworzenie mediów społecznościowych polega na przygotowaniu odpowiedniego oprogramowania, które będzie w stanie łączyć ludzi oraz idee. To wymaga czasu (początki Gloria.tv sięgają 2007 roku), prowadzenia testów, kreatywności, planowania, poprawiania błędów, zaczynania wszystkiego od początku, świeżych koncepcji, wprowadzania kolejnych funkcji i tak w kółko.

Gloria.tv jest owocem naszych wspólnych wysiłków; budowania rozciągniętego w czasie z ogromnym wkładem samych użytkowników. Strona GTV jest już gotowa na przyjęcie dowolnej liczby użytkowników i, co najważniejsze, pozostaje całkowicie niezależna od oligarchii.

Jeśli masz możliwość przekazania datku dla Gloria.tv, to gorąco prosimy Cię o wsparcie w czasie tegorocznego Wielkiego Postu (zachęcamy również do zapoznania się z dalszą częścią tego artykułu, w której wyjaśniamy, dlaczego media społecznościowe są tak istotne).

Też możesz pomóc
Przelew bankowy: AT67 6000 0102 1003 6488
Paypal/Karta Kredytowa: kindful

Obecnie technologia informacyjna, pod względem potęgi, jest tym, czym była ropa dla przemysłu w latach siedemdziesiątych. W 2010 roku miała miejsce rewolucja mediów społecznościowych. Większość tego rodzaju platform to warsztaty diabła tworzące narrację sprawdzającą się zwłaszcza w kwestiach dyplomacji i wojny hybrydowej. To oni decydują, jakie hasła i zdjęcia dotrą do ludzi, a także wybierają, które z nich zostaną wypromowane oraz które prawdy będą stłumione.

Przez krótką chwilę wolność słowa online była w stanie zatrzymać nielegalną masową imigrację w 2015 roku i doprowadzić do zwycięstwa Trumpa w 2016. Po tych wydarzeniach oligarchowie wprowadzili brutalną cenzurę, zaostrzone kontrole i radykalne środki opresji w mediach społecznościowych, zmieniając je w narzędzie propagandy na potrzeby Covid, wojny i kwestii gender, aby facet mógł nazywać siebie „kobietą” i „wygrywać” zawody pływackie dla pań.

Ich media społecznościowe są w stanie zamknąć każdy kanał, nawet taki z dużą liczbą followersów, jeśli tylko autor nie zatańczy, jak mu zagrają. Z tych względów Gloria.tv stanie się jedną z najważniejszych platform katolickich mediów społecznościowych.

Jeśli TY jesteś w stanie przekazać na datek pomimo szybujących w górę cen, to gorąco prosimy Cię o wsparcie. Naprawdę ciężko nam funkcjonować w czasie tegorocznego postu. A jeśli nie masz takiej możliwości, to prosimy o zmówienie modlitwy. Bóg zapłać.

#newsCodmvufsgq

CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU