pl.news
41.8K

Wielkopostna kampania Gloria.tv: Tak, jesteśmy w stanie wojny

Media społecznościowe są polem bitwy stulecia. Trumpowi nie udało się stworzyć własnej sieci społecznej. Elon Musk przymierzał się do tego, ale ostatecznie wykupił 9% udziałów w Twitter.com. Stworzenie …More
Media społecznościowe są polem bitwy stulecia. Trumpowi nie udało się stworzyć własnej sieci społecznej. Elon Musk przymierzał się do tego, ale ostatecznie wykupił 9% udziałów w Twitter.com. Stworzenie takiej platformy to zupełnie inna bajka niż handel nieruchomościami, czy produkcja samochodów, gdzie dysponowanie odpowiednim budżetem bezpośrednio przekłada się na efekty.
Tworzenie mediów społecznościowych polega na przygotowaniu odpowiedniego oprogramowania, które będzie w stanie łączyć ludzi oraz idee. To wymaga czasu (początki Gloria.tv sięgają 2007 roku), prowadzenia testów, kreatywności, planowania, poprawiania błędów, zaczynania wszystkiego od początku, świeżych koncepcji, wprowadzania kolejnych funkcji i tak w kółko.
Gloria.tv jest owocem naszych wspólnych wysiłków; budowania rozciągniętego w czasie z ogromnym wkładem samych użytkowników. Strona GTV jest już gotowa na przyjęcie dowolnej liczby użytkowników i, co najważniejsze, pozostaje całkowicie niezależna od oligarchii.
Jeśli …More
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU