František Ide Po Ďalšom Prosperujúcom Spoločenstve

František nariadil vyšetrovanie francúzskej neokonzervatívnej Kňazskej komunity svätého Martina, založenej v roku 1976, ktorú tvorí 168 kňazov a približne 100 seminaristov.

Túto informáciu zverejnil 18. mája tendenčný článok uverejnený na komunistickom portáli Liberation.fr. Vizitácia sa má začať "veľmi skoro" a bude trvať najmenej šesť mesiacov.

Niektorí francúzski biskupi túžia prijať svätomartinských kňazov do diecéz, aby obsadili ich farnosti, iní túto skupinu nenávidia, pretože predsedá Novus Ordo podľa kníh, používa latinčinu a ich kňazi nosia sutany.

Vizitácia sa bude zaoberať riadením, vzdelávaním seminaristov, financiami a dedičstvom, aby našla čokoľvek, čo by sa dalo použiť proti skupine.

Vatikán vysiela veľmi početnú vyšetrovaciu komisiu zloženú zo štyroch ľudí, ktorú vedie mendský biskup Benoît Bertrand, ktorému pomáha perpignanský biskup na dôchodku André Marceau. Obaja sú nepriateľmi svätého Martina.

Predstavený u Saint Martin, páter Paul Préaux, to nazval "pravidelnou pastoračnou návštevou" - nie kanonickou vizitáciou -, ktorá sa koná na jeho žiadosť. Je to však pravdepodobne vymyslené, keďže v oficiálnom oznámení - ktoré videl portál Liberation.fr - sa uvádza, že o tom rozhodol Vatikán.

#newsKsagvpiaak
b8111
Ján Jánošík: Uvádíš falešné zjevení Krista, které je absolutně v protikladu s Písmem svatým. O obnově země, která nebude zcela zničena Božím bojem/Armagedonem/ a následném 1000 letém Božím království /ráji na zemi/, učí Svědci Jehovovi. MOTANICA for people- jasná správa 🔥❤️🔥 - gloria.tv Žádný ráj nebude na zemi 1000 let. Země bude zničena.
didimos
Ano, pravá katolická liturgie je zpřítomněním Kristovy oběti na Kalvárii, né připomínkou poslední večeře !!!! Možná víte, že po IIVK proběhl pokus nahradit slovo Mše, slovy- Večeře Páně...to byla práce právě týmu"zednářů a protestantů který stvořil Novus Ordo...Naštěstí to neprošlo!!!
U.S.C.A.E.
„Svätá omša nie je zvečnenie Poslednej večere. Svätá omša je zvečnenie tajomstva kríža. Táto pravda musí vyformovať náš vonkajší postoj. Práve Martin Luther začal rozširovať eucharistickú herézu, že svätá omša je vlastne opakovaním a spomienkou Poslednej večere a nie sviatosťou obety na kríži. Eucharistická heréza Luthera, ktorý popieral primárnu obetnú povahu svätej omše, vstúpila do učenia …More
„Svätá omša nie je zvečnenie Poslednej večere. Svätá omša je zvečnenie tajomstva kríža. Táto pravda musí vyformovať náš vonkajší postoj. Práve Martin Luther začal rozširovať eucharistickú herézu, že svätá omša je vlastne opakovaním a spomienkou Poslednej večere a nie sviatosťou obety na kríži. Eucharistická heréza Luthera, ktorý popieral primárnu obetnú povahu svätej omše, vstúpila do učenia teologických fakúlt a seminárov a do kázania obrovského počtu kňazov a biskupov“
dyk
Hermenegild
Ďakujme Bohu za svätých kňazov, lebo len kvôli ním, že prinášajú Kristovu obetu, ešte svet trčí.
Martina Bohumila Lutherová
Jen jich prověřte dokonale. Dvěma pánům nelze sloužit.
Buď Bohu - na vlastní noze...nebo papežskému trůnu
se vším všudy.
Martina Bohumila Lutherová
Žádné švindly, přímou cestou.
forthetruth333
františek je antikristov prorok,,,,,treba ho posluchať????? sotva