Aktivista-právnik Weis radí: Voľte neočkovaných kandidátov

23. septembra 2022

Ilustračné foto: SKsprávy/iStock komponent

Blížia sa spojené komunálne voľby, v ktorých kandiduje na posty starostov, primátorov alebo poslancov aj veľa verejnej činných osôb, vrátane poslancov NR SR. Podľa čoho si vyberať kandidátov radí známy advokát Peter Weis.

Pre mňa je čiastočne nepodstatné, či je kandidát nezávislý alebo či má podporu nejakej strany. Ja budem voliť kandidáta NEOČKOVANÉHO proti kovidu. A o to viac, ak odolal aj nezmyselnému testovaniu, píše v najnovšom blogu a zdôvodňuje svoj postoj a radu pre ostatných.

Neočkovaný proti kovidu má niekoľko nesporných výhod, ktoré v období posledných dvoch rokov aj preukázal.

Neupieral iným ich práva, ani keď bol tlak okolia najväčší. Vydržal.
Preukázal konzistentnosť.

Je odolný voči korupcii. Nenechal sa uplatiť očkovacou lotériou a odolal aj iným vyhláškovým “výhodám”.

Aj v krízovej sitácii vie urobiť informované rozhodnutie. Sledoval rôzne zdroje, preukázal schopnosť čítať s porozumením a kriticky vyhodnocovať.

Ctí si Ústavu, je garantom dodržiavania medzinárodných dohovorov o ľudských právach. Pre striktné dodržiavanie práva preukázal, že dokáže vystúpiť zo svojej komfortnej zóny.

V neposlednom rade, aj vzhľadom na dostupné dáta z databáz nežiaducich účinkov, je človekom, ktorý naozajdbá o svoj vlastný zdravotný stav.

Nemá strach. Nie je vydierateľný.

Ak ste NEOČKOVANÝ kandidát a nehanbíte sa za to, dajte vedieť svojím potenciálnym voličom, že disponujete vyššie uvedenými kvalitami. Označte svoj billboard, plagát alebo iný materiál v pravom hornom rohu plným zeleným kruhom. Ak ste odolali aj testovaniu, označte materiál dvoma plnými zelenými kruhmi.

Pamätajte, že

ľudia, ktorí neočkovaných a netestovaných aktívne obmedzovali a bránili im vo výkone ich práce, teraz po vás chcú, aby im neočkovaní “odovzdaním” svojho hlasu pomohli udržať si ich vlastnú prácu.


Len smelo. Bolo vás pred aplikáciou tretej dávky cca 50 percent. A dnes je vás ešte viac. Podporia vás totiž aj oklamaní očkovaní. A tých je veľa. Budúcnosť môže byť naozaj svetlá.

MÁTE TO VO VLASTNÝCH RUKÁCH.

Zaberte a ukážte v komunálnych voľbách, že má zmysel nachádzať nové spravodlivé riešenia aj pre voľby do NR SR, apeluje na voličov šéf advokátnej kancelárie Peter Wies.

-red3-

Zroj
akw.sk

Facebook
Twitter
LinkedIn
Zdieľať e-mailom
. ARMATA .
A keď sa ako kandidát nájde nezaočkovaný hlupák?
Metod
Ovčeličkované stádo je katastrofa, katolík má mať strach len pred Božím súdom...