Ukraińcy, wracajcie do siebie, już czas!

Czytelnicy polskiej publikacji wPolityce zareagowali na skandal związany z uwagami ambasadora Ukrainy w Niemczech Andrija Melnyka na temat nazistow…
asia7
Melnyk - czy to nie z tych Melnyków, co katowali Polaków na Wołyniu?
olek19801
Właśnie niektórzy proponują, aby sprawdzić jego historię rodową.
Andreios
A dlaczego rząd nie reaguje.Proste.Bo Polska nie jest wolnym i suwerennym Krajem.Jesteśmy kundlami i mięsem armatnim dla USA i sługami Ukrainy.Mamy rząd antypolski,antynarodowy i anty patriotyczny.W zamian tego mamy rząd prożydowski i proukraiński.
Andre Ob
Zgadzam się w 200% z tobą
Andreios
Już raz to pisałem.Każdy z tych dziadków powinnien być postawiony przed Trybunał Międzynarodowy.Przesłuchany w kwestii ludobójstwa Polaków,Zydów,Węgrów,Rosjan i Ukraińców.W razie udowodnionej winy skazany i do odsiadki.Oni powinni być tak samo ścigani jak naziści.Ale ko to ma zrobić ??? Ten polski "Nierząd" ???
Juan Ramirez
Naczelnik nigdy na to nie pozwoli. Zrujnuje Polaków aby sypać pieniążki swoim rodakom. Az się spełni mokry jego sen o wielkiej Krainie na gruzach Polski.
Kwal .
Panie olku198101 ! Polaków nikt nie będzie pytał ? A Polactwo zgodzi się bez pytania...
olek19801
Polactwo-żółdactwo tak, zgodzi się na wszystko.
Jestem Polakiem i nigdy się nie pogodzę z takim zamiarem.
Gdy Polskę rozbierali zaborcy, też się Polaków nie pytano. Polacy zachowali polskość i wiarę katolicką. Jeśli teraz zostanie nas garstka, z Bogiem przetrwamy.More
Polactwo-żółdactwo tak, zgodzi się na wszystko.

Jestem Polakiem i nigdy się nie pogodzę z takim zamiarem.

Gdy Polskę rozbierali zaborcy, też się Polaków nie pytano. Polacy zachowali polskość i wiarę katolicką. Jeśli teraz zostanie nas garstka, z Bogiem przetrwamy.
olek19801
Polacy nie chcą żadnej unii z Ukrainą! Polacy nie chcą dwunarodowego państwa! Polska dla Polaków!