Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks36
uk.news

Берк: Папа Франциск тримає кардиналів Dubia за «дурнів»?

В ході дискусії 27 квітня, яка відбулася в Братиславі (Словаччина), кардинал Реймонд Берк пояснив, що питання Dubia, на які відмовляється відповідати Папа Франциск «є фундаментальними».

Берк коментує: «Якщо під час читання (Amoris Laetitia) у кардиналів виникли такі серйозні питання, звичайно ж, якщо не вважати усіх чотирьох дурнями, то такі питання повинні виникнути і у всіх інших».

Кардинал спростував доводи італійського філософа Рокко Буттільоне, який заявив про те, що перелюбники можуть бути невинними з суб'єктивної точки зору в ряді виняткових випадків (він написав про це в своїй останній книзі).

Берк пояснив, що такі аргументи можна використовувати для виправдання одиничного випадку, а не дій людини, яка постійно живе в смертному гріху.

Він нагадав, що в разі, коли розведений чоловік вирішує вступити в другий шлюб, то «його шлюб не є непорушним».

Берк нагадує про те, що вчення католицької церкви про шлюб піддається нападкам з першого дня створення церкви. Проте, «католицька церква - це єдина церква, яка зберегла вірністю вченню Господа».

Берк розповів історію священика з Нью-Йорка, до якого підійшов представник лютеран і сказав: «Ми давно відмовилися від цих навчань, але завжди сподівалися на те, що католицька церква збереже їх, незважаючи ні на що».

Зображення: Raymond Burke, #newsVvoxvmdtas