ľubica
o.Libor Halik : komentári na_: čo obsahujú Matovičove Covid testy
správa nemeckého lekára, ktorý si dal tu prácu a 800x zväčšil koniec tyčinky PCR testu a našiel na nej mikroskopické kovové súčiastky – protitŕne .V tesnej blízkosti, kam tyčinka pri testu naráža, sa nachádza hypofýza a pri odoberaní vzoriek a otáčaní tyčinkou v nose by tak mohlo dôjsť k zaveseniu kovových háčikov na sliznici …More
o.Libor Halik : komentári na_: čo obsahujú Matovičove Covid testy
správa nemeckého lekára, ktorý si dal tu prácu a 800x zväčšil koniec tyčinky PCR testu a našiel na nej mikroskopické kovové súčiastky – protitŕne .V tesnej blízkosti, kam tyčinka pri testu naráža, sa nachádza hypofýza a pri odoberaní vzoriek a otáčaní tyčinkou v nose by tak mohlo dôjsť k zaveseniu kovových háčikov na sliznici hlboko v hlave, na blane/ encefalická membrána /oddelujúcej mozog od dutiny nosnej .Tento lekár všetko konzultoval s dalšími odborníkmi a prišiel k záveru, že by sa mohlo jednat o zosilovače signálu 5G a kovové čiastočky by mohly plnit funkciu kovových mikročipů. To by znamenalo, že by ľudstvo prostredníctvom týchchto čipov mohlo byt pri plnom zapnutí vysielača generace 5G na 60 GHz (dosiaľ idú len na 2 až 4 GHz) podprahove ovládané sledované, prípadne by mohli byt výrazne zosilnené prejavy "nemoci covid-19", protože práva mnoho zasväcených odborníkov spojuje príznaky nákazy covidu-19: nedostatek kyslíku, ztuhnutie krve a prípadné embolie, so žiarením 5G.
Toto by mnohé vysvětlovalo:

Neustálé přeřeky Prymuly i Babiše, když hovořili o testování, ale podřekli se a místo testování řekli čipování. Z jejich projevu bylo znát, že je jejich přeřeky evidentně vyděsily, co to prozradili. Dále by to vysvětlilo nesmyslnou posedlost, s jakou autority globálně prosazují tento způsob testování všech lidi na přítomnost covid-19, přičemž testy jsou nedokonalé, zpochybněné velkým množstvím odborníků a lékařů, obrovsky nákladné, velmi zatěžují ekonomiky států a přitom nedokonale označují lidi za nemocné.
....a naprosto nechtějí přijmout krevní test. L: Kromě toho odmítla ministerstva zdravotnictví testy, které vyrobila MUDr. Peková a nabídla je všem státům ZDARMA.
Podajte trestné oznámenie na vládu pre plošné testovanie. Tu je vzor
agnesino
6 x 3 = 18
Caesar
Podľa mnohých indícií slovenskú vládu posadli okultné satanské sily
02/11/2020 autor: redakcia 61 komentárov
badatel.net/…posadli-okultne-satanske-sily/


Máte aj vy ten pocit, že zdravý rozum vo vedení nášho štátu sa pred mnohými mesiacmi niekde vytratil? Že neustále a rýchlo sa stupňujúci štátny teror už nadobúda priam obludné rozmery?
Takáto hystéria by sa snáď dala ešte pochopiť, ak by sme …More
Podľa mnohých indícií slovenskú vládu posadli okultné satanské sily
02/11/2020 autor: redakcia 61 komentárov
badatel.net/…posadli-okultne-satanske-sily/


Máte aj vy ten pocit, že zdravý rozum vo vedení nášho štátu sa pred mnohými mesiacmi niekde vytratil? Že neustále a rýchlo sa stupňujúci štátny teror už nadobúda priam obludné rozmery?
Takáto hystéria by sa snáď dala ešte pochopiť, ak by sme tu mali epidémiu eboly alebo inej choroby, pri ktorej každý tretí, piaty či desiaty nakazený zomiera. Reálna situácia je však úplne odlišná.

Skutočná veľmi nízka smrtnosť COVID-19
Nedávno vyšla štúdia od svetoznámeho vedca a profesora Stanfordskej univerzity Johna. P. A. Ioannidisa, ktorá skúmala úmrtnosť na ochorenie COVID-19 vo vyše 70 krajinách.
Podľa záverov tejto štúdie bola smrtnosť COVID-19 na začiatku pandémie vysoko nadhodnotená, keď sa uvádzalo číslo 3,4%. Skutočná smrtnosť je dnes len okolo 0,23%.
Pre Slovensko sú podľa profesora odhady ešte nižšie – 0,2% či dokonca len 0,1% alebo ešte menej.
Uvedenú štúdiu však nedávno napadol náš nedoštudovaný plagiátor Igor Matovič, ktorý vyhlásil, že ide o „kotlebovské bludy“. Takže najnovšie je už bludárom a konšpirátorom aj svetovo uznávaný profesor, ktorému náš premiér bohužiaľ nesiaha ani po členky.
Na toto premiérové vyhlásenie v súčasnosti zareagoval aj samotný profesor Ioannidis, ktorý vyjadril rozčarovanie nad tým, že jeho štúdiu, ktorá bola riadne preverená panelom vedcov, označil Matovič za blud.
O výmene názorov medzi profesorom Ioannidisom a Matovičom si viac môžete prečítať v tomto článku uverejnenom v Denníku Slovensko.
Vláda spochybňuje významných expertov
Ako si teda vysvetliť takéto správanie nášho premiéra, ktorý kedysi tvrdil, že sa bude riadiť odporúčaniami odborníkov a dnes tvrdenia odborníkov vytrvalo ignoruje a slepo si presadzuje len to svoje?
A týmto nemyslíme len spochybňovanie slávneho amerického profesora, ale aj množstva domácich odborníkov – Slovenskú lekársku komoru (SLK), Spoločnosť všeobecných lekárov Slovenska (SVLS) a mnohých ďalších expertov z oblasti medicíny.
Tí všetci sa postavili proti Matovičovmu chorému nápadu s plošným testovaním.
Ako je možné, že všetkých týchto expertov premiér Matovič nielenže ignoruje, ale ich aj osočuje a útočí na nich len preto, že si dovolili mať iný odborný názor ako sú jeho neodborné domnienky?
Jedno z ponúkaných vysvetlení je, že náš premiér a potažmo celá vláda posadli démonické sily alebo minimálne, že ich takéto sily ovládajú.
Indície o démonickom posadnutí slovenskej vlády
Aj keď sa to teraz mnohým z vás môže zdať pritiahnuté za vlasy, že zachádzame do okultizmu, máme na to dobré dôvody.
Ako isto viete, svet okultizmu a satanizmu je v obrovskej miere presiaknutý symbolizmom. Všetky okultné spolky operujú s množstvom symbolov, rituálov a znamení.
Vo všetkom, čo robia takéto okultistické spolky, sa dajú nájsť skryté odkazy a symbolika. Je to aj určitým spoznávacím znakom jeho členov, ktorí sa cez takéto odkazy identifikujú.
Poďme sa teraz pozrieť na satanské symboly, ktoré sa v poslednej dobe objavili v súvislosti našou vládou.
Čo nám odkazuje certifikát o testovaní
Tak napríklad sa pozrite na ľavý spodný roh certifikátu, ktorý sa vydával po absolvovaní plošného testovania:

Ako vidíte, sú tam vyobrazené 3 podobizne vírusu, ktoré majú 6 výbežkov. Dá sa to teda interpretovať aj ako tri šestky, teda znak „666“.

Ako všetci vieme, znak „666“ je aj Biblickým znakom šelmy. Znamením Lucifera.

Ďalej, každý vírus má v sebe 5 bodiek. Číslo 5 je známym satanistickým symbolom a reprezentuje obrátený pentagram, ktorý je často miestom vykonávania rôznych satanských rituálov.

Snaží sa nám takto vláda odkázať, aké sily stoja za práve prebiehajúcim plošným testovaním? Je to sám Lucifer?

Je naša vláda ovládaná týmito temnými silami? Ak áno, čo tým sledujú? Zrejme nič dobré.

Čo nám odkazuje symbolika uznesenia vlády o zákaze vychádzania
Poďme ďalej. Pozrime sa na uznesenie vlády, ktorým vláda nariadila aktuálny zákaz vychádzania platný od 2.11.2020 do 8.11.2020. Ide o Uznesenie č. 693/2020.
A zasa podobná symbolika skladajúca sa z čísel 3, 6 a 9.
O čísle 666 vieme, že sa jedná o obľúbený satanský symbol. Čo ale v okultizme znamenajú čísla 3, 6 a 9 jednotlivo?
Číslo 3
V satanskej a slobodomurárskej symbolike je číslo 3 symbolom trojuholníka, teda pyramídy.
Na vrchole pyramídy sa nachádza vševidiace oko. Každá úroveň pyramídy reprezentuje určitú socio-ekonomickú triedu a jej vplyv. Oko na vrchole predstavuje elitu, ktorá všetko riadi a ktorá je nadradená všetkým ostatným vrstvám spoločnosti.
Snaží sa nám vláda týmto naznačiť, že oni sú tí na vrchole a my všetci ostatní sa im máme podriadiť? Že tí testovaní budú niekde v strede pyramídy a netestovaní na jej úplnom spodku bez ľudských a občianskych práv uzavretí doma, bez prístupu do práce či obchodov?
Číslo 6
Číslo 6 sa niekedy zobrazuje aj ako kruh s bodkou uprostred. Pomerne vzácna podobnosť s tými vírusmi na obrázku vyššie, však? Aj tie bodky majú v strede.
Toto číslo v okultizme tiež reprezentuje slnko, egyptského boha Ra, archaniela s menom Kaballah (kabala?), emocionálnu zdržanlivosť a vedomie univerzálneho Boha.
Tí, čo praktizujú okultistické Bindu rituály, sa považujú za spolustvoriteľov (seba a vesmíru), ktorí splynuli s univerzálnym Bohom. Bodka v strede reprezentuje spojenie mužskej a ženskej sily.
Zemsky zamerané kulty považujú kruh za posvätné miesto. Ide tiež o symbol hada, ktorý požiera svoj vlastný chvost, čo môže znamenať znovuzrodenie.
Počuli ste už o „Great Resete“, teda veľkom zresetovaní spoločnosti, ku ktorému má viesť táto pandémia?
Tejto téme sa chceme podrobnejšie venovať neskôr. Teraz len v krátkosti – „Great Reset“ má úplne zmeniť štruktúru spoločnosti a ekonomiky (jej „znovuzrodenie“) smerom k drastickému okliešteniu práv občanov a ich prísnej technokratickej kontrole. V podstate pôjde o novodobý fašizmus.
Číslo 9
Číslo 9 je blízke satanskému číslu 6, akurát že je naopak. U satanistov je číslo 9 veľmi obľúbené z toho dôvodu, že satanisti majú radi zrkadlenie a obracanie čísel, písmen a symbolov.
Okrem toho majú satanisti až perverznú rozkoš z oslavovania smrti Ježiša Krista, ktorá je práve spojená s číslom 9. Súvislosť je v tom, že Ježiš vyriekol svojich 9 posledných slov na kríži počas deviatej hodiny, kedy sa telo vzdalo ducha a zomrelo.
Záver
Dnes sme priniesli možno trocha netradičný článok, avšak dnešná doba je nadmieru netradičná a preto je potrebné „bádať“ aj v takých zákutiach, kde bežne nezachádzame.
Čo si o tom myslíte? Je možné, že našu vládu ovládajú alebo ju dokonca posadli temné démonické či satanské sily?
Ak sa naozaj upísali diablovi, tak vieme, čo ich to bude stáť – ich hriešne duše.
Čo ale za to dostanú na oplátku teraz? Bohatstvo? Moc? Ušetrenie ich biednych životov, v čase, keď sa na Zemi naplno rozpúta kovidové peklo? Alebo niečo iné?
Svätý Malachiáš(prorok)
Sú tu symboly satana tak si myslím,že je to aj znak šelmy.
ľubica
čestmír, ano nič neskrývajú... znak šelmy na mobilnej covid-jednotke
ľubica
TerezaK
Věřím, že Bůh je větší a pro Něho není nic nemožné. Ale ne pro naší opovážlivost, ale pro naše obrácení.
Eloi, eloi, lema sabachtani?

Tenhle dialog níže si přečtěte. Testovací tyčinka se dostala do rukou chemičky – a ta ji pojednala po svém. Udělala totiž rozbor chemikálií, kterými je tato ďábelská tyčka napuštěna!

A to byl mazec! Jen čtěte.

Jen malá poznámka: Paní je zjevně chemik, a tak mohl…
More
Věřím, že Bůh je větší a pro Něho není nic nemožné. Ale ne pro naší opovážlivost, ale pro naše obrácení.
Eloi, eloi, lema sabachtani?

Tenhle dialog níže si přečtěte. Testovací tyčinka se dostala do rukou chemičky – a ta ji pojednala po svém. Udělala totiž rozbor chemikálií, kterými je tato ďábelská tyčka napuštěna!

A to byl mazec! Jen čtěte.

Jen malá poznámka: Paní je zjevně chemik, a tak mohla fundovaně hovořit o tom, čemu rozumí: o chemikáliích použitých na testovacích tyčkách a jak působí na lidské zdraví!

Není odborníkem na čipy. V tom je zjevně laik. A tak jako většina laiků má zřejmě představu, že čip uvidí snad pouhým okem, nebo třeba i pod mikroskopem, ale jako malou kovovou destičku?

Ale kdeže! O tom současné bionické čipy vůbec nejsou! Jsou totiž na bázi gelu! (Tzv. hydrogel.) Takže si je lehce spletete s obyčejným hlenem. Na první pohled jsou totiž od běžného lidského hlenu, třeba z kašle, k nerozeznání!

ms

p.s. Ďábelskost testování je také v tom, že totiž většinou neonemocníte po testování na covid hned. To by bylo moc okaté. Takže většinou onemocníte až třeba po pár týdnech, kdy většinu lidí, a ani odborníků, už nenapadne, že by to mohlo ještě být po testech na covid! A o to větší je v tom ďábelskost.

Navíc: testování vám tak i duchovně zaplení tělo i duši, že, jakmile se necháte jednou testovat, už se nevzpouzíte a jdete na testy znovu a znovu…A takto až do doby, než vyhlásí vakcíny, k očkování! Takový člověk, zkrátka ze setrvačnosti, na ty vakcíny půjde a vzpouzet se nebude! (Možná se na ně bude i těšit? Jak už jsem také zaznamenala u těch, kteří na testech byli a jdou na ně znovu! Ač předtím byli zásadní odpůrci očkování i testování!)

Už chápete? Je to klasickou formou tzv. salámové metody!

petrabostlova.wordpress.com/…eho-tela-budete-vazne-nemocni/
TerezaK
To asi celá Gloria.tv, že? Tak se Vám tady asi moc líbit nemůže? Věřím, že Boží láska je ale větší.