Clicks2.1K
apostol-7
17
Chatrč. Poté, co utrpí těžkou rodinnou ztrátu, se Mack Phillips propadá do hluboké deprese, která způsobí, že začne pochybovat o všech svých nejniternějších přesvědčeních. Když stojí tváří v tvář …More
Chatrč.

Poté, co utrpí těžkou rodinnou ztrátu, se Mack Phillips propadá do hluboké deprese, která způsobí, že začne pochybovat o všech svých nejniternějších přesvědčeních. Když stojí tváří v tvář krizi víry, obdrží záhadný dopis, který ho nabádá, aby se vrátil k opuštěné chatrči, která je pro něj místem hrůzy. Navzdory svým pochybnostem se Mack vydá na cestu k chatrči a díky neobyčejnému setkání, které tam Mack prožije, pozná pravdu, která změní vnímání jeho tragédie a navždy také i jeho život.
Je vystaven konfrontaci svého sklonu všechny včetně Boha soudit a nutnosti sám rozsoudit své děti tak, jak podle něj jedná s lidmi Bůh. Pozná, že zlé věci v životě nejsou "Božím působením", ale Bůh může všechno zlé použít k něčemu dobrému.
Kristína Hangurbadžová shares this
49
KRESŤANSKÉ FILMY
Peter(skala)
Melánia pred 6 minútami

www.youtube.com/watch špecialne pre Petra. Domček na stračej nôžke.

😀

najšpecialnejšie z filmu bol ten záber, ked sa smiali z Marfy na saniach, čo ju ťahali ošipané a ona na to: "Čo je tu kino?"

😀

kino v tedy ešte nebolo:) socik to akosi nedomyslel alebo aby bola sranda:)???
Peter(skala)
Dada Miluška pred 29 minútami

Pre človeka znalého Sv.písmo,hlboko veriaceho sa táto kniha stáva nezaujímavou no pre hľadajúceho vieru je inšpiráciou- doslova bombou. Mám s tým skúsenosť.

✍️

to je taká bomba ako pre ateistu stretnutie s jehovistom 😀

Svätá Trojica zdegradovana na niečo a čosi ako týpek z chatrče, kde si študenti dali stretko 😊
apostol-7
Více přemýšlet a méně soudit by prospělo. Hloupá povrchní kritika typická pro náboženského neznaboha.
Peter(skala)
...si zabil, neznaboh :)
Dada Miluška
Pre človeka znalého Sv.písmo,hlboko veriaceho sa táto kniha stáva nezaujímavou no pre hľadajúceho vieru je inšpiráciou- doslova bombou. Mám s tým skúsenosť.
apostol-7
I pro člověka znalého Písmo a důvěřujícího Bohu (hluboce věřit lze i mělkým naukám o Něm) ten příběh může být přínosný,
Peter(skala)
🙄
chatrč?
ako domček na stračej nožke z mrázika
😀