Clicks362
Edward7
9

Dziwne włókna podobne do robaków znalezione w maskach

W SKRÓCIE ...
Dziwne, mikroskopijne włókna, które poruszają się, zostały znalezione przez wielu niezależnych badaczy na całym świecie, w osadzonych w jednorazowych maseczkach stosowanych przeciwko COVID.

Jest za wcześnie, aby dokładnie powiedzieć, czym są te włókna masek, jednak z pewnością przypominają one włókna Morgellona - syntetyczne i ruszające się.

Co to za dziwne, żywe, podobne do robaków włókna maski, które można znaleźć na całym świecie? Czy to wskazuje na inwazję nanotechnologii lub program syntezy?

Dowód ; włóka maski
Filmy pojawiają się w całej sieci, wideo (na dole odnośniki) pokazuje niezaprzeczalny dowód na to, że dziwne nowe włókna podobne do robaków, czarne nici i przedmioty podobne do sznurków są osadzone w bawełnianych maskach wykonanych masowo w celu oszustwa COVID. Niezależni badacze z całego świata kupują podstawowe mikroskopy, wkładają maski pod soczewkę i oglądają naprawdę szokujące widoki. Istnieje wiele rodzajów dziwnych cienkich pasm, przeważnie czarnych, które wydają się poruszać z własnej woli, rozrzucone po całym materiale. Te włókna maski, są bardzo różne od reszty materiału bawełnianego. Czym oni są? Jak oni się tam dostały? Jaki jest ich cel? Ten artykuł nie zawiera wszystkich odpowiedzi - nawet bliskich - ale służy jako wprowadzenie do tego, co ma być bardzo ważnym tematem dla przyszłości ludzkości: Połączenie COVID-nanotechnologii . Aby to wyjaśnić , proponuję przeczytać 2 z moich wcześniejszych artykułów Hydrogel Biosensor: Implantable Nanotech to be used in COVID Vaccines? i operacja Coronavirus współpracuje z Agendą Nanotechnologii , a także przygląda się badaniom Celeste Solum .

Standardowe maski na twarz są toksyczne
Wiele rozdawanych masek wyrządza o wiele więcej szkody niż pożytku. Podaje się, że 85% tych masek pochodzi z Chin, jest wytwarzanych w niespełniających norm warunkach i zawiera toksyczne chemikalia. Artykuł zatytułowany Exclusive: Chemical cocktail znaleziony w maseczkach na twarz donosi, że tego rodzaju maski na COVID zawierają chemiczny koktajl zawierający między innymi formaldehyd (znany czynnik rakotwórczy), anilinę (znany czynnik rakotwórczy), aldehyd octowy (znana genotoksyna) i wiele innych. inne związki toksyczne. Rząd Kanady właśnie ogłosił ostrzeżenie, że maski na twarz mogą zawierać grafen (Solum ostrzegał przed nanotechnologią grafenu kilka miesięcy temu), stwierdzając, że„Wstępna ocena dostępnych badań przeprowadzona przez Health Canada wykazała, że wdychane cząsteczki grafenu mogą powodować wczesną toksyczność płuc u zwierząt. Jednak potencjał ludzi do wdychania cząstek grafenu z masek na twarz i związane z tym zagrożenia dla zdrowia nie są jeszcze znane i mogą się różnić w zależności od projektu maski ”. Zwróciłem uwagę na to, że maski są niebezpieczne , hipoksyczne i dehumanizujące .

Jednak odkrycie wszechobecnych i samoczynnie poruszających się włókien maski przenosi sytuację na zupełnie nowy poziom. W poniższych źródłach wymieniłem kilka filmów, które pokazują dziwne odkrycie, wiele z TimTruth.com (wskazówka dla Tima). Poniższe obrazy to zrzuty ekranu z jego filmów:

Jak zachowują się włókna maski?
Dotychczasowe dowody wideo pokazują, że te włókna maski reagują na ciepło i wilgoć, ponieważ zaczynają się poruszać i stają się niespokojne, gdy ludzie na nie oddychają. Włókna mogą być magnetyczne; w tym klipsie można zobaczyć, jak włókno wyskakuje w pobliżu standardowej metalowej igły do szycia. W tej kompilacji możesz zobaczyć, jak włókna wacika / pączka wyskakują do mózgu świni, jakby były do niego przyciągane. Na innym klipie można również zobaczyć, jak włókna (które pod mikroskopem wyglądają jak odłamki) odrywają się, gdy są pocierane o kawałek mięsa. Wszystko to daje dużą wiarygodność teorii, że te włókna maski są w rzeczywistości włóknami Morgellona , częścią inwazji nanotechnologii na ludzkość - Synthetic Agenda.

Niektóre z różnych teorii na temat "tożsamości" tych włókien maski

Niektórzy twierdzą, że włókna maski to małe, zbłąkane nitki z odzieży. Ale jak mogą być martwymi nitkami odzieży, kiedy się poruszają ? Dlaczego wydają się być aktywowane przez ciepło i wilgoć? Kto wydaje się być namagnesowany przez metal? Niektórzy mówią, że są mikroskopijnymi robakami. Inni twierdzą, że są micelami do dostarczania leków. Są też tacy, którzy wierzą, że są to syntetyczne włókna Morgellona, co osobiście uważam za najbardziej wiarygodne na tym etapie.

Istnieje inna teoria, że włókna maski to nanorurki węglowe (CNT) . Badanie naukowe z 2015 roku wykazało nanorurki węglowe (maleńkie rurki mierzone w nanometrach) w płucach każdej badanej osoby. Te nanorurki można z łatwością wykorzystać jako bioczujniki - śledzące cię od wewnątrz. W badaniu Antropogeniczne nanorurki węglowe znalezione w drogach oddechowych paryskich dzieci przeanalizowano występowanie CNT i stwierdzono:

„We wszystkich próbkach znaleziono antropogeniczne nanorurki węglowe, co wskazuje, że ludzie rutynowo oddychają takimi nanostrukturami… Te nanostruktury są podobne do tych obecnych w pyłach i spalinach pojazdów zebranych w Paryżu, a także do tych, które wcześniej obserwowano w otaczającym powietrzu w USA, u pająków sieci w Indiach oraz w rdzeniu lodowym. Wyniki te sugerują, że ludzie są rutynowo narażeni na CNT… ” (nanorurki węglowe - nie w spalinach , ale w opryskach geoinżnieryjnych, dopow.)

Końcowe przemyślenia
Poniższe klipy wideo i kompilacje zawierają niezaprzeczalne dowody. Zobacz je . Zobacz te żywe, podobne do robaków włókna i podejmij decyzję. Czy istnieje złowieszczy spisek polegający na umieszczeniu tych włókien tuż przy naszych ustach i nosach, aby dostały się do naszych płuc i ciała? Czy ludzkość jest planowanym żywicielem tych pasożytów? Nakazy noszenia masek są wymuszane zarówno przez rządy, jak i korporacje. Wszystko, co możemy zrobić, to postawić hipotezę i spekulować na tym etapie, zbierając więcej dowodów, zachowując czujność i ostrożność. Choć pojęcie to jest przerażające i denerwujące, wydaje się bardzo prawdopodobne, że Operacja Koronawirus jest rzeczywiście przykrywką dla postępu w przejęciu nanotechnologii .
*****
Makia Freeman jest redaktorem alternatywnych mediów / niezależnego serwisu informacyjnego The Freedom Articles , autorem książki Cancer: The Lies, the Truth and the Solutions oraz starszym badaczem w ToolsForFreedom.com . Makia jest na Steemit i LBRY .

Źródła:
thefreedomarticles.com/…e-worm-like-mask-fibers-found-in-covid-face-masks/
sciencedirect.com/science/article/pii/S2352396415301754

Filmy -

bitchute.com/video/3qSlnKoUMQAi/
bitchute.com/video/CO7WgmfrKhps/
bitchute.com/video/4AU0YmHWGrMq/
bitchute.com/video/3aFsYRFLPmQ6/
bitchute.com/video/9cVRDJk2efaz/
bitchute.com/video/Jr8A9N0Ewdzj/
Wieczne Odpoczywanie Amen
Końcowe przemyślenia

Poniższe klipy wideo i kompilacje zawierają niezaprzeczalne dowody.

Zobacz je .

Zobacz te żywe, podobne do robaków włókna i podejmij decyzję.

Czy istnieje złowieszczy spisek polegający na umieszczeniu tych włókien tuż przy naszych ustach i nosach, aby dostały się do naszych płuc i ciała?


Czy ludzkość jest planowanym żywicielem tych pasożytów?

Nakazy noszenia masek …
More
Końcowe przemyślenia

Poniższe klipy wideo i kompilacje zawierają niezaprzeczalne dowody.

Zobacz je .

Zobacz te żywe, podobne do robaków włókna i podejmij decyzję.

Czy istnieje złowieszczy spisek polegający na umieszczeniu tych włókien tuż przy naszych ustach i nosach, aby dostały się do naszych płuc i ciała?


Czy ludzkość jest planowanym żywicielem tych pasożytów?

Nakazy noszenia masek są wymuszane zarówno przez rządy, jak i korporacje.

Wszystko, co możemy zrobić, to postawić hipotezę i spekulować na tym etapie, zbierając więcej dowodów, zachowując czujność i ostrożność.

Choć pojęcie to jest przerażające i denerwujące, wydaje się bardzo prawdopodobne, że Operacja Koronawirus jest rzeczywiście przykrywką dla postępu w przejęciu nanotechnologii
Wieczne Odpoczywanie Amen
W tej kompilacji możesz zobaczyć, jak włókna wacika / pączka wyskakują do mózgu świni, jakby były do niego przyciągane.

Na innym klipie można również zobaczyć, jak włókna (które pod mikroskopem wyglądają jak odłamki) odrywają się, gdy są pocierane o kawałek mięsa.

Wszystko to daje dużą wiarygodność teorii, że te włókna maski są w rzeczywistości włóknami Morgellona
, częścią inwazji nanotechnol…More
W tej kompilacji możesz zobaczyć, jak włókna wacika / pączka wyskakują do mózgu świni, jakby były do niego przyciągane.

Na innym klipie można również zobaczyć, jak włókna (które pod mikroskopem wyglądają jak odłamki) odrywają się, gdy są pocierane o kawałek mięsa.

Wszystko to daje dużą wiarygodność teorii, że te włókna maski są w rzeczywistości włóknami Morgellona
, częścią inwazji nanotechnologii na ludzkość - Synthetic Agenda
Izabela 1022
cyt ,,No a maseczkę dezynfekujemy zawsze i po problemie,, no, to tu będzie chyba jeszcze większy problem po takiej dezynfekcji. Najmądrzej byłoby nie nosić masek.
wacula25wp.pl
NO TAK na razie NIE MOŻNA ,
Izabela 1022
Dlaczego nie. Nawet dla zdrowia należy zrezygnować z noszenia masek.
wacula25wp.pl
Izabela 1022Otóż wręcz przeciwnie maseczki ratują życie przed zarazą. Obecnie na covid umiera już na świecie więcej ludzi niż na grypę, choć wciąż mniej niż na gruźlicę itp. Pandemia istnieje i ludzie umierają naprawdę. Jednakże naszych rebeliantów to nie zraża i nie robi to na nich wielkiego wrażenia. Może być i 100tys. zakażeń dziennie, a oni będą powtarzać swoje jak TY
Izabela 1022
100 tysięcy zakażeń medialnych.
wacula25wp.pl
No a maseczkę dezynfekujemy zawsze i po problemie
Wieczne Odpoczywanie Amen
Standardowe maski na twarz są toksyczne

Wiele rozdawanych masek wyrządza o wiele więcej szkody niż pożytku.

Podaje się, że 85% tych masek pochodzi z Chin, jest wytwarzanych w niespełniających norm warunkach i zawiera toksyczne chemikalia.

Artykuł zatytułowany Exclusive: Chemical cocktail znaleziony w maseczkach na twarz donosi, że tego rodzaju maski na COVID zawierają chemiczny koktajl zawie…
More
Standardowe maski na twarz są toksyczne

Wiele rozdawanych masek wyrządza o wiele więcej szkody niż pożytku.

Podaje się, że 85% tych masek pochodzi z Chin, jest wytwarzanych w niespełniających norm warunkach i zawiera toksyczne chemikalia.

Artykuł zatytułowany Exclusive: Chemical cocktail znaleziony w maseczkach na twarz donosi, że tego rodzaju maski na COVID zawierają chemiczny koktajl zawierający między innymi formaldehyd (znany czynnik rakotwórczy), anilinę (znany czynnik rakotwórczy), aldehyd octowy (znana genotoksyna) i wiele innych. inne związki toksyczne.

Rząd Kanady właśnie ogłosił ostrzeżenie, że maski na twarz mogą zawierać grafen (Solum ostrzegał przed nanotechnologią grafenu kilka miesięcy temu), stwierdzając, że„Wstępna ocena dostępnych badań przeprowadzona przez Health Canada wykazała, że wdychane cząsteczki grafenu mogą powodować wczesną toksyczność płuc u zwierząt. Jednak potencjał ludzi do wdychania cząstek grafenu z masek na twarz i związane z tym zagrożenia dla zdrowia nie są jeszcze znane i mogą się różnić w zależności od projektu maski ”.

Zwróciłem uwagę na to, że maski są niebezpieczne , hipoksyczne i dehumanizujące .