Edward7
193.8K

Niemowlęta masowo umierają, ponieważ ich matki zostały „zaszczepione” na c-19

STOP Dzieciobójstwu! 5000% wzrost zgonów płodów/dzieci po szczepionkach przeciw COVID-19! Szczepionka na boreliozę która tworzyła boreliozę...

Ethan Huff
(Natural News) Jednym z najbardziej niepokojących skutków ubocznych „szczepionek” przeciwko C-19 jest to, że wydają się one zapobiegać reprodukcji poprzez zabijanie dzieci jeszcze w łonie matki. Nowe raporty wskazują, że odsetek martwych urodzeń nadal rośnie, ponieważ w pełni zaszczepione matki nie rodzą swoich dzieci , w coraz większej liczbie. Aż 28 z 29 kobiet, w zależności od źródła danych - ta statystyka pochodzi od samego Pfizera, wierzcie lub nie - doświadcza martwych urodzeń w erze zastrzyków covid.
Szpital w Fresno w Kalifornii rozesłał wewnętrznie wiadomość e-mail, która sugeruje, że liczba martwych urodzeń wzrosła – w rzeczywistości o 500 procent – w porównaniu do sprzed operacji "Warp Speed". Ten e-mail wyciekł do niezależnych mediów, które informują o tym, podczas gdy media korporacyjne go ignorują.
Jeśli chodzi o wiadomości z głównego nurtu, zastrzyki "Fauci Flu" nadal są; "nadal najlepszą i najlepszą rzeczą, jaką można zrobić, aby chronić się przed chińską grypą". W rzeczywistości jednak strzały powodują depopulację/śmierć tych, którzy je przyjmują. (Powiązane: na początku tego roku zgłoszono , że co najmniej pół miliona spontanicznych aborcji miało miejsce w wyniku zastrzyków covid)

Pielęgniarka mówi, że słyszała o dwóch matkach, u których dzieci rozwinęły skrzepy krwi w łonie matki
Przed wypuszczeniem strzałów martwe urodzenia były stosunkowo rzadkie. W szpitalu, o którym mowa, mniej więcej jeden lub dwa zdarzały się co trzy miesiące. Teraz dziesiątki martwych urodzeń zdarzają się miesięcznie - to znaczny wzrost. The Epoch Times , który jako pierwszy doniósł o odkryciu, skontaktował się z naczelną pielęgniarką, która napisała e-mail, aby zapytać, dlaczego nazwała te przypadki „pacjentami śmierci”. Musi jeszcze odpowiedzieć. Firma California Today , która również poinformowała o wycieku e-maila, przygotowała fragment wideo, który można obejrzeć na stronie internetowej RAIR Foundation - materiał wideo na temat wycieku wiadomości e-mail pod tym linkiem .

Epoch ma czat na żywo powiązany z filmem, w którym jedna kobieta twierdzi, że po tym, jak została dźgnięta na początku 2021 roku, doznała nie tylko jednego, ale dwóch martwych urodzeń. „Byłam »liberałem« i wierzyłam moim lekarzom” – napisała ta osoba. „Tak się cieszę, że rozchodzą się o tym wieści. Mam nadzieję, że innym można oszczędzić tego okropnego bólu”. Inna osoba wspomniała o filmie dokumentalnym „Pod skórą”, który omawia problemy , na które cierpią zaszczepione owce szczepionkami mRNA na boreliozę. Film wyjaśnia, że wiele owiec zmarło niedługo po wstrzyknięciu im eksperymentalnego leku.

„Jestem pielęgniarką i słyszałem o dwóch matkach, których dzieci miały zakrzepy krwi w łonie matki” – napisał inny. „Nigdy wcześniej o czymś takim nie słyszałem... Ktoś inny zapytał, czego potrzeba, aby więcej ludzi uświadomiło sobie, że te strzały są niebezpieczne i nie ma sensu wstrzykiwać ich w ludzkie ciała w oparciu o wszystko, co teraz o nich wiemy. „To samo uczynił Herod ze swoją rzezią niewinnych” — napisał ktoś inny, powołując się na słynną biblijną opowieść o ludobójstwie wszystkich dzieci płci męskiej do dwóch lat w okolicach Betlejem, gdzie urodził się Jezus Chrystus. „Powtórzę jednego wirusologa, który powiedział:„ ktokolwiek zrobił wirusa jest satanistą, ale ktokolwiek zrobił szczepionki jest 10 razy bardziej satanistyczny ”. HOLOCAUST OF THE UNBORN: Babies are DYING because their mothers got "vaccinated" for covid

5000% wzrost zgonów płodów/dzieci po szczepionkach przeciw COVID-19!

Brian Shilhavy
Zaktualizowano dziś rządowy system zgłaszania zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepionką (VAERS) i obecnie w VAERS odnotowuje się 4534 zgony płodów po podaniu szczepionek przeciw COVID-19 kobietom w ciąży i ciężarnym. ( Źródło .) A te odnotowane zgony płodów to zaledwie ułamek rzeczywistej liczby nienarodzonych dzieci, które zmarły od czasu, gdy eksperymentalne szczepionki przeciw COVID-19 otrzymały zezwolenie na zastosowanie w sytuacjach awaryjnych, ponieważ w poprzednim raporcie opublikowanym dla Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej stwierdzono, że mniej niż 1 % wszystkich działań niepożądanych związanych ze szczepionką jest faktycznie zgłaszanych firmie VAERS. ( Źródło .)

Dla kontrastu, przez 30 lat przed dopuszczeniem szczepionek przeciw COVID-19 w sytuacjach awaryjnych odnotowano 2245 przypadków zgonów płodów/dzieci po zastosowaniu wszystkich szczepionek zatwierdzonych przez FDA, czyli około 75 zgonów płodów rocznie . ( Źródło .) Biorąc pod uwagę całkowitą liczbę zgonów płodów/dzieci po szczepionkach COVID-19 w 2021 r., 3774 zgonów płodów ( źródło ) - oficjalnie, co oznacza wzrost o 4,943% w stosunku do średniej rocznej zgonów po wszystkich szczepionkach zatwierdzonych przez FDA w ciągu ostatnich 30 lat. Oprócz tych rządowych statystyk VAERS, lekarze potwierdzają dowody na dzieciobójstwo za pomocą szczepionek COVID-19 w oparciu o wzrost liczby zgonów płodów i martwo urodzonych dzieci po wprowadzeniu szczepionek COVID-19.

Raportu, który niedawno opublikowaliśmy- dr Johna Campbella, dotyczącego wzrostu zgonów noworodków w Szkocji. Excess baby deaths investigation I to jest następstwem innego raportu, który opublikowaliśmy w zeszłym miesiącu (październik 2022 r.) Dr. Jamesa Thorpa, certyfikowanego lekarza położnictwa i medycyny matek i płodu z ponad 43-letnim doświadczeniem położniczym, z którym przeprowadził wywiad dr Drew Pensky i stwierdził, że w W ciągu ostatnich dwóch lat od wprowadzenia szczepionek mRNA COVID zaobserwował wśród swoich pacjentów „niespotykany” wzrost nagłej śmierci płodu/dziecka i niekorzystnych wyników ciąży, takich jak wady rozwojowe płodu, a nawet zatrzymanie akcji serca płodu. I to jest następstwem raportu, który opublikowaliśmy we wrześniu , na temat producenta trumien z Toronto, który poinformował, że po raz pierwszy w ciągu 30 lat produkcji trumien, musieli zamówić więcej trumien dla dzieci niż zwykle, zamawiając je hurtowo w tym roku, ponieważ nastąpił tak dramatyczny wzrost zgonów wśród dzieci. I tu jest następny raport, który opublikowaliśmy w czerwcu od dr Elizabeth Mumper, która stwierdziła: Kobieta w pierwszym trymestrze, która otrzyma ten zastrzyk, ma większe szanse na poronienie lub urodzenie martwego dziecka, niż gdyby rzeczywiście miała aborcję . ”

Inny artykuł, który opublikowaliśmy w czerwcu , informował, że wskaźniki urodzeń na całym świecie spadają od czasu masowej dystrybucji szczepionek COVID-19:
Wskaźniki urodzeń spadają na całym świecie po masowych szczepieniach COVID-19 w 2021 r. W maju opublikowaliśmy artykuł informujący, że FDA ma dane pokazujące, że 82% - 97% kobiet w ciąży, którym wstrzyknięto szczepionkę Pfizer COVID-19, straciło dzieci, zanim FDA zatwierdziła zastrzyki: FDA miała dane pokazujące, że 82% - 97% kobiet w ciąży, którym wstrzyknięto szczepionkę Pfizer COVID-19, straciło swoje dzieci przed zatwierdzeniem zastrzyków

W lutym tego roku opublikowaliśmy nagranie wideo dwóch młodych matek, które straciły dzieci po otrzymaniu szczepionek COVID-19... Oto jeden z wcześniejszych raportów, które zrobiliśmy na temat zgonów płodów/dzieci po szczepionkach COVID w październiku 2021 r., a ten film obejrzało już prawie 2 miliony osób:

Kto zajmuje stanowisko w sprawie uboju nienarodzonych dzieci w łonie matki przez szczepionki przeciw COVID-19? Ten problem masowych zgonów płodów/dzieci po szczepionkach COVID-19 jest bardzo dobrze udokumentowany i poświadczony do tej pory. Zostało to nawet omówione w Fox News i tylko ja dotarłem do milionów ludzi teraz.
I podczas gdy gubernatorzy (w czerwonych stanach), szybko wykorzystali niedawne orzeczenie Sądu Najwyższego, aby zabronić rodzicom w ich stanach zabijania ich nienarodzonych dzieci poprzez aborcję, ilu gubernatorów podejmuje działania, aby uniemożliwić rodzicom próby zabicia ich nienarodzonych dzieci? a nawet ich dzieci, które już się urodziły , ze szczepionkami COVID-19? ŻADEN Z NICH! Jeśli chodzi o 50 amerykańskich senatorów i 435 członków Izby Reprezentantów, a także byłego republikańskiego prezydenta Stanów Zjednoczonych, ilu z nich sprzeciwia się dzieciobójstwu i usiłowaniu zabójstwa dzieci za pomocą strzałów z COVID-19? ŻADEN Z NICH! Wszyscy są pro-szczepionkowi, w tym za szczepionkami COVID-19. Usłysz to z ich własnych ust: (video na stronie).... Kochasz chwałę ludzką bardziej niż chwałę Bożą i pewnego dnia będziesz musiał zdać sprawę ze swoich czynów, lub milczenia na zło - Niemniej jednak i spośród przywódców wielu w Niego uwierzyło, ale z obawy przed faryzeuszami nie przyznawali się, aby ich nie wyłączono z synagogi. 43 Bardziej bowiem umiłowali chwałę ludzką aniżeli chwałę Bożą. (Jana 12:42-43)

Krew nienarodzonych plami ten kraj i woła do Boga, a wiele z niej przelewają ci, którzy nazywają siebie „chrześcijanami” i „konserwatystami”, którzy przekonają się, być może za późno, że Bóg nie dba o wasze powiązania polityczne lub religijne. Sprawiedliwość zostanie wymierzona we właściwym czasie. I moim zdaniem ten czas wkrótce nadejdzie. Pan króluje; niech drżą narody! Zasiada na tronie na cherubinach; niech trzęsienie ziemi! (Psalmy 99,1) On będzie sądził świat sprawiedliwie, a narody sprawiedliwie. (Psalm 98:9)
STOP the Infanticide! 5,000% Increase in Fetal Deaths Following COVID-19 Vaccines!

Szczepionka na boreliozę i została wycofana z rynku nie z powodu „słabej sprzedaży” po tym, jak wydawała się generować objawy naśladujące/powodujące chorobę (tak samo szczepionka c-19 powoduje rzekomy covid)...

SD Wells
Dwadzieścia pięć lat temu pojawiła się na rynku szczepionka przeciw boreliozie o nazwie LYMErix, wyprodukowana przez SmithKline Beecham (późniejsza GSK), która została zatwierdzona przez FDA, ale wycofana z rynku zaledwie 4 lata później, w 2002 roku, przez… rzekomo — słabą sprzedaż. Zdarzenia niepożądane i skutki uboczne szczepionki z Lyme są niemal identyczne z długą listą dolegliwości, skarg i urazów zdrowotnych doświadczanych przez osoby z boreliozą. Jak ironicznie. Szczepionka na chorobę zwaną przewlekłą boreliozą (która według CDC nie istnieje) powoduje objawy odpowiadające temu, co powoduje infekcja. Jak to wygodne dla Big Pharma, gdy mówią, że za zwolennikami naturalnego zdrowia są teoretycy spisku? Czytaj dalej. Jest jeszcze lepiej.

Szczepionka z Lyme powodowała zapalenie stawów, zmęczenie, dysfunkcje neuropoznawcze – te same objawy boreliozy, którym szczepionka miała zapobiegać lub leczyć
Wyobraź sobie, że gdybyś miał straszną migrenę i rozdzierający ból pleców, a lekarz przepisałby leki powodujące okropne migreny i nieznośny ból pleców, czy wziąłbyś je? A co ze szczepionką? Wziąłbyś to? Prawdopodobnie najbardziej bezużyteczną, absurdalną i niebezpieczną szczepionką, jaką kiedykolwiek stworzono (dopóki nie pojawiły się szczepionka zakrzepowa Covid), była szczepionka przeciw Lymerix Lyme Disease (Recombinant OspA). W ciągu zaledwie dwóch pierwszych lat zgłoszono prawie tysiąc poważnych zdarzeń niepożądanych i wniesiono pozew zbiorowy, ponieważ szczepionka spowodowała TAKIE SAME OBJAWY co choroba, w tym dysfunkcja neuropoznawcza, ból mięśni, ból stawów, zmęczenie, drętwienie, silny ból głowy, ból pleców, pokrzywka, trudności w oddychaniu, obrzęk gardła i języka, osłabienie, dreszcze, utrata wzroku (widzenie tunelowe), nieregularne bicie serca lub łomotanie, zawroty głowy, splątanie i oczywiście problemy z chodzeniem.

Wiadomość się rozeszła. Sprzedaż spadła. To było oszustwo. Szczepionka była kompletnym oszustwem . Pozwy przeważyły zyski, więc szczepionka została wycofana z rynku w ciągu czterech krótkich lat. Fałszywa szczepionka na fałszywą długotrwałą chorobę, której CDC nawet nie rozpoznaje, a kontrowersje związane z boreliozą po prostu rosną i rosną. Borelioza rozprzestrzenia się głównie poprzez ukąszenie zarażonego kleszcza. Wcześnie leczona antybiotykoterapią rzadko staje się poważnym problemem (lub np; wrotycz dopow). Mimo to, dla każdej „choroby” Wielka Farmacja próbuje wyprodukować „szczepionkę”, aby zarobić fortunę, ponieważ większość Amerykanów sprzedaje „hak i ciężarek” przy każdym szczepieniu zalecanym przez CDC, wliczając w to Fauci. Szczepienia przeciwko grypie dla dzieci.

W 1998 roku wyszła rekombinowana szczepionka na boreliozę , nazwana LYMErix™, twierdząca, że zmniejsza liczbę nowych infekcji o 80%, ale to wszystko było kłamstwem i oszustwem. Gdyby to była dobra, nie ma mowy, żeby został całkowicie wycofany z rynku zaledwie 3 lata później, dobrowolnie, przez producenta. Dlaczego został wycofana? Relacje w mediach i procesy sądowe. Innymi słowy, ryzyko zaszczepienia LYMErix™ znacznie przewyższało rzekome korzyści, jeśli w ogóle, i to wszystko, co napisali.

Fałszywe media i przemysłowy kompleks medyczny popychają propagandę, aby sprzedawać więcej toksycznych leków i nowych szczepionek, które nie działają, a raczej zaostrzają objawy choroby. To tak jak teraz koronawirus, gdzie wirus (grypa, przeziębienie) powoduje mniej szkód zdrowotnych, niż wywołuje tak zwana „szczepionka”, w tym stany przewlekłe zapalenie. Kwestionuj naukę, zwłaszcza gdy skorumpowane firmy farmaceutyczne są zaangażowane w produkcję szczepionek na choroby, których nie można zidentyfikować i zweryfikować. Kompleks przemysłowy farmacji działa w tandemie z mass mediami, aby sprzedawać niebezpieczne i eksperymentalne mikstury jako "bezpieczne i skuteczne" metody leczenia.Pacjenci są ofiarami wymyślonych w laboratorium chorób, sfabrykowanych chorób i zafałszowanych metod leczenia, które powodują zaburzenia i rozprzestrzeniają WIELE chorób. Istnieją nawet pseudospecjaliści od Lyme, którzy nazywają siebie lekarzami od Lyme, którzy leczą przewlekłą chorobę z Lyme i "zatrudniają" swoich pacjentów, aby rozprzestrzeniali słowo o swojej działalności. Pacjenci CLD są nawet zachęcani do grożenia każdemu, kto kwestionuje fałszywy długotrwały zespół. Weź pod uwagę, że to szczepionki i leki powodują wszystkie te długoterminowe efekty uboczne, "CLD" (Long Lyme), i przerażający„ Długi Covid ”.
Jasne, borelioza jest dobrze zbadaną infekcją wywołaną przez Borrelię i często rozprzestrzenia się za pośrednictwem wektora, jak kleszcze, ale istnieją terapie krótkoterminowe, które są skuteczne w leczeniu. Całe to gadanie o późnej chorobie z Lyme i zespole CLD jest tylko kolejnym źródłem dochodów dla wielkiej farmacji kosztem populacji świnek morskich (zdrowie i portfel).
Yes, there was once a Lyme Disease vaccine, and it was pulled from the market due to "poor sales" after seeming to generate symptoms that mimicked the disease
Sługa Prawdy shares this
1870
C Z W
KURWY SAME ZABILY SWOJE DZIECI, JAK SIE MA ZAMIAST MOZGU GÓWNO TO TAK JEST
Izabela Sylwia
Niemowlęta masowo umierają, gdyż ich matki brały pod uwagę najpierw swoje zdrowie.
Jota-jotka
A niekoniecznie to tak wygląda !
Młode kobiety właśnie nie dbają i swoje zdrowie
tylko dbają o swój wizerunek ,wykształcenie
karierę a jeśli zdrowie i czas pozwoli
myślą o potomstwie ...
to w wieku 30+trudno by rodziły się pierwsze donoszone i zdrowe dzieci 😪
Walczyć o prawdę
Nie tylko matki, ale szczepili się również oboje rodziców
Edward7
Aborcja to największa zbrodnia - W Norymberdze sądzono za „nazistowskie zbrodnie aborcji”
"Hermann Göring i Ulrich Greifelt byli sądzeni za aborcję. Czyny te – zgodnie z prawem międzynarodowym – traktowano jako „zbrodnie przeciwko ludzkości”, akty z samej swej natury złe, które nie mogą być w żaden sposób usprawiedliwione. Główny oskarżyciel Jim McHaney podkreślał, że niedopuszczalne jest nawet …More
Aborcja to największa zbrodnia - W Norymberdze sądzono za „nazistowskie zbrodnie aborcji”

"Hermann Göring i Ulrich Greifelt byli sądzeni za aborcję. Czyny te – zgodnie z prawem międzynarodowym – traktowano jako „zbrodnie przeciwko ludzkości”, akty z samej swej natury złe, które nie mogą być w żaden sposób usprawiedliwione. Główny oskarżyciel Jim McHaney podkreślał, że niedopuszczalne jest nawet samo zachęcanie do uśmiercania dziecka poczętego"....
Edward7
... co oznacza wzrost o 4,943% -dane z VEARS
Dla kontrastu, przez 30 lat przed dopuszczeniem szczepionek przeciw COVID-19 w sytuacjach awaryjnych odnotowano 2245 przypadków zgonów płodów/dzieci po zastosowaniu wszystkich szczepionek zatwierdzonych przez FDA, czyli około 75 zgonów płodów rocznie . ( Źródło .) Biorąc pod uwagę całkowitą liczbę zgonów płodów/dzieci po szczepionkach COVID-19 …More
... co oznacza wzrost o 4,943% -dane z VEARS

Dla kontrastu, przez 30 lat przed dopuszczeniem szczepionek przeciw COVID-19 w sytuacjach awaryjnych odnotowano 2245 przypadków zgonów płodów/dzieci po zastosowaniu wszystkich szczepionek zatwierdzonych przez FDA, czyli około 75 zgonów płodów rocznie . ( Źródło .) Biorąc pod uwagę całkowitą liczbę zgonów płodów/dzieci po szczepionkach COVID-19 w 2021 r., 3774 zgonów płodów ( źródło ) - oficjalnie, co oznacza wzrost o 4,943% w stosunku do średniej rocznej zgonów po wszystkich szczepionkach zatwierdzonych przez FDA w ciągu ostatnich 30 lat.
Maciej Marczyński
o widzę że e lkam znów obraża ludzi . pójdzie znów screen do administratora.
Elkam -
@Edward7 Jesteś manipulantem , jezeli wogóle jesteś człowiekiem .
np:
5000% wzrost zgonów płodów/dzieci po szczepionkach przeciw COVID-19!
Brian Shilhavy

Zaktualizowano dziś rządowy system zgłaszania zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepionką (VAERS) i obecnie w VAERS odnotowuje się 4534 zgony płodów po podaniu szczepionek przeciw COVID-19 kobietom w ciąży i ciężarnym. ( Źródło .) A te …More
@Edward7 Jesteś manipulantem , jezeli wogóle jesteś człowiekiem .
np:

5000% wzrost zgonów płodów/dzieci po szczepionkach przeciw COVID-19!

Brian Shilhavy


Zaktualizowano dziś rządowy system zgłaszania zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepionką (VAERS) i obecnie w VAERS odnotowuje się 4534 zgony płodów po podaniu szczepionek przeciw COVID-19 kobietom w ciąży i ciężarnym. ( Źródło .) A te odnotowane zgony płodów to zaledwie ułamek rzeczywistej liczby nienarodzonych dzieci, które zmarły od czasu, gdy eksperymentalne szczepionki przeciw COVID-19 otrzymały zezwolenie na zastosowanie w sytuacjach awaryjnych, ponieważ w poprzednim raporcie opublikowanym dla Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej stwierdzono, że mniej niż 1 % wszystkich działań niepożądanych związanych ze szczepionką jest faktycznie zgłaszanych firmie VAERS.
-----------------------------------------------------------------------------------
Ludzie !
Dlaczego dajecie się oszukiwać takim diabelskim sztuczkom jakie stosują sekty. Ten @Edward7 to manipulant . Pisze o COVID 19 a Żródło podaje po angielsku:

z Inclusive dates: 12/01/07 - 09/30/10

DLACZEGO UFACIE SEKCIARZOM ? DLACZEGO NIE SŁUCHACIE KOŚCIOŁA?? PODOBNO JESTESCIE KATOLIKAMI ?
Jota-jotka
,,Krew nienarodzonych plami ten kraj i woła do Boga, a wiele z niej przelewają ci, którzy nazywają siebie „chrześcijanami” i „konserwatystami”, którzy przekonają się, być może za późno, że Bóg nie dba o wasze powiązania polityczne lub religijne. Sprawiedliwość zostanie wymierzona we właściwym czasie. I moim zdaniem ten czas wkrótce nadejdzie. Pan króluje; niech drżą narody! Zasiada na tronie …More
,,Krew nienarodzonych plami ten kraj i woła do Boga, a wiele z niej przelewają ci, którzy nazywają siebie „chrześcijanami” i „konserwatystami”, którzy przekonają się, być może za późno, że Bóg nie dba o wasze powiązania polityczne lub religijne. Sprawiedliwość zostanie wymierzona we właściwym czasie. I moim zdaniem ten czas wkrótce nadejdzie. Pan króluje; niech drżą narody! Zasiada na tronie na cherubinach; niech trzęsienie ziemi! (Psalmy 99,1) On będzie sądził świat sprawiedliwie, a narody sprawiedliwie. (Psalm 98:9),,
Jota-jotka
Tutaj należy dopisać alkohol, który też zbiera żniwo ... są i inne modne style ,,bycia,,