ČLOVĚK BUDE ZKOUŠEN AŽ K VYČERPÁNÍ

Poselství svatého archanděla Michaela ze dne 20. června 2020. Nástroj: Luz de Maria (Argentina). www.revelacionesmarianas.com/english.htm Milovaní Boží lidé: Jste děti Boha Otce, jste Jím velmi …
Sv.Prokop
Milovaní, nevěřte každému vnuknutí, nýbrž zkoumejte duchy, zda jsou z Boha; neboť mnoho falešných proroků vyšlo do světa. Podle toho poznáte Ducha Božího: Každé vnuknutí, které vede k vyznání, že Ježíš Kristus přišel v těle, je z Boha; každé vnuknutí, které nevede k vyznání Ježíše, z Boha není. Naopak, je to duch antikristův, o němž jste slyšeli, že přijde, a který již nyní je na světě. Vy však …More
Milovaní, nevěřte každému vnuknutí, nýbrž zkoumejte duchy, zda jsou z Boha; neboť mnoho falešných proroků vyšlo do světa. Podle toho poznáte Ducha Božího: Každé vnuknutí, které vede k vyznání, že Ježíš Kristus přišel v těle, je z Boha; každé vnuknutí, které nevede k vyznání Ježíše, z Boha není. Naopak, je to duch antikristův, o němž jste slyšeli, že přijde, a který již nyní je na světě. Vy však jste z Boha, děti, a zvítězili jste nad falešnými proroky, protože ten, který je ve vás, je větší než ten, který je ve světě. Oni jsou ze světa; proto z nich mluví svět a svět je slyší. My jsme z Boha; kdo zná Boha, slyší nás, kdo není z Boha, neslyší nás. Podle toho rozeznáváme ducha pravdy a ducha klamu. (1. Janův 4, 1-6)
Dudko
Zase tie cirkevne neschválené posolstvá... Vizionár ktorého nazývajú nástroj (dobre by sa hodilo aj médium), si starosti s odobrením posolstiev zrejme nerobí. Nech mu je Pán milostivý.
Peter(skala)
Zase ten istý mudrlant :) niekomu by sa nepačili ani schvalene posolstva, pripomina mi to zakonikov, ked sa pýtali Ježiša, že kto mu dosvedčí jeho nové učenie (posolstva)
Dudko
Ja hovorím v mene RKC, to nie je moja múdrosť. Ak chceš byť dokonale poslušný, nevšímaj si nepotvrdené posolstvá a zjavenia, a nepohŕdaj tými, ktorí ti iba tlmočia cirkevné postoje.
Peter(skala)
ja hovorím v mene RKC 🤭 🤭 🤭
to mi pripadá ako u hovorcu KBS, ktorý lepšie povedané hovorí sám za seba, lebo to čo vypráva su len častokrat len jeho nazory alebo výcuci z rôznych nauk, ale akosi nechce priznať, že oficialne stanoviska KBS o tom nehovoria nič.

Takže ak chceš hovoriť v mene RKC odporučam najprv zistiť, čo v skutočnosti RKC učí oficiálne a možno by pomohla aj oficialne funkcia …More
ja hovorím v mene RKC 🤭 🤭 🤭
to mi pripadá ako u hovorcu KBS, ktorý lepšie povedané hovorí sám za seba, lebo to čo vypráva su len častokrat len jeho nazory alebo výcuci z rôznych nauk, ale akosi nechce priznať, že oficialne stanoviska KBS o tom nehovoria nič.

Takže ak chceš hovoriť v mene RKC odporučam najprv zistiť, čo v skutočnosti RKC učí oficiálne a možno by pomohla aj oficialne funkcia hovorcu 🥱 ale nezaručujem

Tomáš tak, ako sa do hory volá tak sa z hory ozýva
alebo Bib,lické: nerobte druhým to, čo by ste nechceli aby robili vám

a da sa to povedať aj ináč: ak nebudeš rypať do Božích zjaveniach, tak nebud do teba rýpať ....
apredsasatoci
Nestačí byť dokonale poslusny. Treba sa pýtať: Poslušný komu?
apredsasatoci
Boli sme svedkami nezakonneho vpádu USA do perzského zálivu. Co sme urobili, mohli urobiť? Nič! Nič sme ani urobiť nemohli. IBA jedno! Mohlo nám to byť aspoň ľúto. Nebolo nám ľúto nič.Potom prislo humanitárne bombardovanie v Srbsku, arabská jar, Lybia, Sýria, Ukrajina... A čo my? NIC! Absolútne vakum! Nečudujme sa teda, že sme si vykrmili svoje srdcia na deň zakalacky. Takto podobne to funguje …More
Boli sme svedkami nezakonneho vpádu USA do perzského zálivu. Co sme urobili, mohli urobiť? Nič! Nič sme ani urobiť nemohli. IBA jedno! Mohlo nám to byť aspoň ľúto. Nebolo nám ľúto nič.Potom prislo humanitárne bombardovanie v Srbsku, arabská jar, Lybia, Sýria, Ukrajina... A čo my? NIC! Absolútne vakum! Nečudujme sa teda, že sme si vykrmili svoje srdcia na deň zakalacky. Takto podobne to funguje aj v medziľudských vzťahoch.
Presne takto trpezlivo potichučky, pomaličky sme skúšaní Bohom. Čo my ludia vlastne potom ešte chceme?! 🤔
Peter(skala)
Ľudia trestajú sami seba tým, že nad sebou vynášajú súd, priťahujú vážne a velké pohromy - následok pohrdania nášho a vášho Kráľa a Pána Ježiša Krista - skutočne a pravdivo prítomného v najsvätejšej oltárnej Sviatosti.