Clicks2.4K
OBROVSKÝ SKANDÁL!!! 36 MRTVÝCH PO OČKOVÁNÍ V PEČOVATELSKÉM DOMĚ V KOŠICÍCH !!! SENIOŘI ZAČALI HROMADNĚ UMÍRAT 2 DNY PO ZAHÁJENÍ OČKOVÁNÍ, SLOVENSKÝ COVID AUTOMAT MNOHONÁSOBN…More
OBROVSKÝ SKANDÁL!!! 36 MRTVÝCH PO OČKOVÁNÍ V PEČOVATELSKÉM DOMĚ V KOŠICÍCH !!! SENIOŘI ZAČALI HROMADNĚ UMÍRAT 2 DNY PO ZAHÁJENÍ OČKOVÁNÍ, SLOVENSKÝ COVID AUTOMAT MNOHONÁSOBNĚ FALŠUJE STATISTIKY!!!

SLOVENSKO: Německé pečovatelské domy pro seniory nejsou jediným místem, kde se odehrávají záhady a tragédie, kdy bez jakéhokoliv vysvětlení izolovaní senioři, kteří byli donedávna stále negativní, se jenom pár dní po zahájení vakcinace stávají nejen pozitivně testovanými, ale dokonce i hromadně umírají.
Před 2 dny jsme přinesli článek [1] o skandálu v německém Osnabrücku, kde senioři v pečovatelském domě, který je drží už 3 měsíce v izolaci na pokojích, onemocněli britskou variantou viru, a to jen pár dní poté, co dostali druhou dávku vakcíny Pfizer-BioNTech.
V tomto případě mají důchodci štěstí, protože průběh nemoci je u nich mírný. Ovšem naprostá tragédie a masakr se odehrává v Košicích na Slovensku. V tamním pečovatelském centru pro seniory Arcus totiž pouhé 2 dny po zahájení vakcinace začali hromadně umírat klienti způsobem, že to nakonec vedení zařízení donutilo očkování přerušit a v režimu utajení celý incident vyšetřuje operativní tým ministerstva zdravotnictví.
Na celou událost je vyhlášeno informační embargo a Facebook byl již instruován, že má monitorovat slovenské uživatele a mazat “nekorektní” informace o této události. V tomto pečovatelském domě zahájili 21. ledna/januára očkování seniorů [2], podle našich informací jde o vakcínu Comirnaty 500 od Pfizer-BioNTech. Ihned poté začali senioři umírat a 23. ledna všichni zaměstnanci a klienti centra podstoupili PCR testy, přičemž do té doby byli všichni negativní.
Dne 26. ledna přišly výsledky a bylo zjištěno, že 51 zaměstnanců a 102 klientů pečovatelského centra je pozitivních [3]. Od té chvíle v centru zemřelo v rozmezí pár dnů 36 seniorů a situace je natolik dramatická, že vedení centra se rozhodlo, že s okamžitou platností zastavuje proces očkování [4], podle našich informací hlavně kvůli tomu, že senioři se bojí, že zemřou a vedení Košického kraje, které je zřizovatelem centra, má obavy z politických dopadů celé kauzy. Podle informací slovenských médií se první případy pozitivních testů a nákazy objevily v zařízení již 10. ledna/januára před počátkem vakcinace, ale krize a hromadná úmrtí se spustila až po 21. lednu po zahájení očkování.
V pečovatelském domě v Košicích zemřelo pár dní po zahájení vakcinace už 36 seniorů, desítky dalších seniorů jsou nakaženy, to samé zaměstnanci
Informace se v centru mezi klienty rozšířila i přesto, že jednotliví senioři jsou na pokojích izolováni, podle informací slovenských médií několik klientů již pohrozilo, že z centra odejdou, pokud budou nuceni k vakcinaci, že se nenechají vakcínou zabít. Celá situace v centru je podle našich informací kritická a v Košicích se mezi lidmi už otevřeně šíří a spekuluje, že seniory v zařízení Arcus zabíjí právě vakcína. Důkazy pro takové tvrzení zatím neexistují, ale pravdou je fakt, že dokud se nezačalo očkovat, všichni v centru, jak zaměstnanci, tak senioři, byli negativní a hlavně, těch 36 obětí bylo tehdy ještě naživu. Nyní je již 36 seniorů po smrti, a to jen pár dní po zahájení vakcinace.
V zařízení probíhá kontrola z ministerstva zdravotnictví, prověřuje se, jestli nedošlo někde k pochybení zaměstnanců, jestli někdo nákazu do zařízení nepřinesl zvenku, ovšem klienti jsou již velmi dlouho na pokojích izolováni, takže rozšíření na klienty z personálu je velmi nepravděpodobné, a to hlavně kvůli tomu, že personál je pravidelně testován, a pokud by se někdo ze zaměstnanců nakazil, byl by to jeden člověk, a ne 51 zaměstnanců a s nimi 102 seniorů, a to jen pár dní po zahájení vakcinace. Znovu je třeba ukázat na to, že jak v centru Arcus v Košicích, tak i v německém Osnabrücku, jde o stejná zařízení, tedy o pečovatelské domy pro seniory, kteří jsou opuštěni svými dospělými dětmi, které o ně nejeví zájem. A právě tito opuštění lidé, a bude to znít tvrdě, prostě nikomu chybět nebudou.
Farmaceutické firmy testují vakcíny nejprve na seniorech v pečovatelských domech, ne kvůli přednosti a péči o jejich zdraví, ale kvůli tomu, že za jejich případnou smrt nebude nikdo farma firmy žalovat
Právě proto farmaceutické společnosti podmínily, že 3. fáze klinických testů jejich vakcín proběhne v první řadě nejprve na seniorech v domovech důchodců. A víte proč? Protože když zemřou, nebude nikdo, kdo by farmaceutickou společnost žaloval! Senioři v domovech důchodců jsou totiž osamělí a když zemřou, nikdo se pro jejich smrt soudit nebude. A to je ten důvod, proč si Pfizer, Moderna a další farmaceutické firmy s jednotlivými vládami dohodly, že první vlna očkování nevyzkoušenými vakcínami bude provedena na seniorech v domovech důchodců, aby se eliminovalo riziko litigací, tedy soudních žalob pozůstalých proti farmaceutickým společnostem.
Opuštění lidé v centrech pro seniory jsou nejzranitelnější, protože nemají nikde zastání, nikdo je nemiluje, nikdo je nezahrnuje láskou, žádné z dětí se o ně nestará, svým dětem jsou na obtíž. Takže Big Pharma spatřuje tyto osoby jako ideální kandidáty pro 3. fázi klinických studií účinků vakcín. Pokud totiž tito kandidáti zemřou, nic se nestane, naopak, velmi často děti těchto seniorů to oslaví, že budou dědit. V mnoha případech to totiž funguje tak, že senioři disponují bankovními účty, nemovitostmi, pozemky, a právě na tuto pozůstalost děti čekají. Utrácet peníze za žaloby proti Big Pharma rozhodně nebudou, to v žádném případě nehrozí. To hrozí pouze u milujících dětí, které ovšem své rodiče do domovů důchodců a pečovatelských domů nikdy neodloží.
Norsko zahájilo vyšetřování hromadných úmrtí seniorů poté, co byli očkováni vakcínou Comirnaty 500 od Pfizer-BioNTech
Velké obavy, že v Košicích opravdu senioři mohou umírat v důsledku vakcinací, totiž posilují informace z Norska. Tamní úřady začaly vyšetřovat hromadné úmrtí 23 seniorů krátce poté, co byli očkováni právě vakcínou od Pfizeru [5]. Informace přinesla všechna světová média a není to tak zdaleka ojedinělý případ. Experimentální vakcína Comirnaty 500 neprošla 3. fází klinických zkoušek, byla na základě výjimky EMEA i bez 3. fáze puštěna na evropský trh, a právě podivná onemocnění seniorů novým kmenem, tzv. britskou mutací, anebo dokonce úmrtí seniorů krátce po vakcinaci, vyvolávají velké otazníky nad bezpečností vakcíny, a to zejména pro seniory.
Důchodců se nikdo v pečovatelských domech neptá, prostě přijde sestra nebo lékař a už se vakcinuje, autorita lékaře je pro seniory rozkazem
Senioři v pečovatelských domech jsou v této době jako ve vězeních, nachází se v izolaci, nesmí se s nikým stýkat, jsou zavřeni na pokojích, navštěvují je pouze dozorci, tedy pardon, zaměstnanci pečovatelského centra, když jim nesou jídlo, případně přijdou uklidit, a nemají na výběr, když za nimi přijdou s táckem, na kterém leží injekční stříkačka a lahvička s vakcínou. Budeme očkovat, babi! Tak dědo, už je to tady, budeme očkovat! A senioři direktivnímu příkazu nemají sílu odporovat. Jakmile vidí pana doktora, nebo sestřičku ve zdravotnickém oblečení, žádný senior vakcínu neodmítne, protože pana doktora nebo paní doktorku je potřeba poslouchat.
Tito senioři nemají ani žádné informace, není nikdo, kdo by je varoval a informoval, že vakcína je pro lidi nad 65 let věku opravdu riziková, že mohou po vakcíně zemřít. Nikdo jim nic neřekne. A výsledkem je, že když se začne v jednom takovém zařízení očkovat, tak za pár dní zemře 36 seniorů v rozmezí několika dnů, resp. dokonce několika hodin. A nemyslete si, že se to senioři v izolaci na pokojích nedozví. Dozví se to z televize, z internetu, ale i od zaměstnanců, že ten a ten kamarád vám zemřel, dědo. Tady vedle, jak jste s ním hrál karty, druhý den po vakcinaci zemřel.
Veškerá očkování probíhají experimentálními vakcínami, které nemají dokončené 3. fáze klinických studií. Evropská EMEA požaduje, aby farma společnosti studie doložily dodatečně do konce roku 2023!
Znovu je třeba zopakovat, že vakcíny od firem Pfizer, Moderna, AstraZeneca a dalších nemají dokončené 3. fáze klinických studií a evropská léková agentura EMEA vydala jejich vakcínám jen časově podmínečné povolení pro použití na území EU z důvodů virové nouze, přičemž farmaceutické společnosti musí dodat závěrečné zprávy o 3. kole klinických studií do 31. prosince/decembera 2023. Přinesli jsme o tom zprávu zde.
Jinými slovy, současné vakcíny, kterými se očkuje, jsou stále vakcínami experimentálními ve stádiu klinických testů na dobrovolnících, v tomto případě na seniorech, kteří ani netuší, že se stávají účastníky plošné klinické studie. A na Slovensku se navíc vláda rozhodla, že covidovou hysterii lehce vylepší. Aktuální manipulace s čísly Covid automatu, která vykreslují celé Slovensko jako jedno Velký Špatný, najdete zde.
Jak nás do redakce upozornil náš pravidelný čtenář ze Slovenska, slovenská vláda se rozhodla, že bude uměle navyšovat virová čísla pozitivních lidí na Slovensku, a to byrokratickým zásahem do statistik. Přímo v oficiálním dokumentu [6] Ministerstva zdravotnictví SR o fungování tzv. Covidového automatu se píše, že pozitivně otestovaná osoba s věkem 65+ se bude do statistiky Covidového automatu započítávat jako 4 osoby s pozitivními testy. Ano, čtete správně, to není vtip a ani Aprílový žert, to je přímo uvedeno v dokumentu ministerstva zdravotnictví. Pokud tedy v centru Arcus v Košicích je nyní evidováno 102 pozitivních seniorů, potom na Covidovém automatu přibylo 408 nových pozitivně otestovaných osob! Panečku, a to se vyplatí!
Na Slovensku se s tím ministerstvo zdravotnictví nepáře, každého důchodce ve věku 65+ s pozitivním testem započítává do Covidového automatu 4x jako 4 různé pozitivní osoby
Takhle se dělají statistiky, za bílého dne, přímo oficiálně v dokumentaci ministerstva zdravotnictví, bez známky uzardění a studu, natvrdo se falšují a nafukují čísla Covidového automatu. Ne dvakrát, ne třikrát, ale rovnou čtyřikrát se násobí pozitivně otestovaní senioři, kteří právě teď jsou na Slovensku očkováni vakcínami, které jako zázrakem a shodou náhod, jak jinak, u seniorů jen pár dní poté vyvolávají pozitivitu, následně nemoc, a v nejhorším případě i smrt. Takhle se dělají statistiky. Dokud klienti pečovatelských domů nebyli očkováni a byli v izolaci, tak žili a byli negativní.
Z dokumentů slovenského ministerstva zdravotnictví, jak se počítá statistika nových případů covidu do Covidového automatu
Potom je naočkovali, další den už byli pozitivní, a krátce nato zemřeli. A ještě přesto se najde dost tupých lidí, nejen na Slovensku, kteří budou i nadále tvrdit, že ti senioři onemocněli a zemřeli, protože je možná někdo, náhle a najednou nakazil z personálu. Nemyslete si, že důchodci dostali přednost jen tak pro nic za nic při vakcinaci. Big Pharma to má moc dobře spočítané od koho nejméně hrozí žaloby a litigace – od opuštěných seniorů, kteří už nikoho nemají. A falšování Covidového automatu, počítání jednoho pozitivního seniora 65+ celkem 4x do statistiky? To je prostě součást plánu globalistů na budování hysterie při realizaci Velkého resetu a s ním spojeného modelu Total Control na řízení a brutální omezení svobody pohybu a práv populace.
-VK-
Šéfredaktor AE News

Zdroj: aeronet.cz/…mi-se-siri-zprava-ze-zabijela/
Stano Kobella
Toto vojde do histórie: v čase veľkého súženia sa k moci na Slovensku dostala vláda podlých a falošných genocídnych vrahov, ktorí si zaumienili vyhladiť Slovákov nákupom a vnútením miliónov genocídnych zbraní: jedovatých vakcín, povnných dusivých rúšok, otrávených dezinfekcií, otrávených špajdlí a premrhali miliardy peňazí zo štátneho rozpočtu.
Bratia a sestry
Nech sa páči. Cele toto šialenstvo je podvod Matovičovej po platnej vlady. Vlády bláznov a retardov, ktorí falšujú dáta
ta3.com/…83-4161-8e9f-48e4971f5e5c.html
forthetruth333
Sektár a člen zakazanej sekty Babtistov Krajčí nedokáže povedať PRAVDU lebo títo nemôžu poznať Pravdu ICH chlebom je špina,klamstvo ,okradanie štatu
sami sa usvedčujú čo su za ZVIERATA
Trepifajksl
Koukám na to video a je to všude stejné. U nás taky lžou s přeplněnými nemocnicemi a skutečnost je úplně jinde.
fnbrno.cz/…YryNKEQ9C8xc4lMMyfenAeW7BzfWPQ
Peter(skala)
...a v Brne (FN) hovorili že mali plnu nemocnicu?
MaxHq
si bludar cisty HOAX
Svätý Malachiáš(prorok)
Ty si hoax celý.
MaxHq
si bludar ani jeden klient tam nebol ockovany .... si pozri diskusiu mas tam temu aj o Arcuse Ostáva nám už len nádej a viera? | TA3More
si bludar ani jeden klient tam nebol ockovany .... si pozri diskusiu mas tam temu aj o Arcuse Ostáva nám už len nádej a viera? | TA3
Svätý Malachiáš(prorok)
Ja neverím tým podvodníkom ani falošným médiám a keď si kukneš hlavnú stránku dom dôchodcov arcusu tak tam bolo jasné napísané,že po hromadnom umieraní starých ľudí museli pozastaviť očkovanie lebo dosť ich prijalo,ale samozrejme klamú,že to nie sú na vine vakcíny klasika,ale covid. Po ďalšie všetko sa dá ľahko ututlať.
Svätý Malachiáš(prorok)
Keď neveríš,že bolo originálne z vakcínami uskutočnenie očkovanie tak toto bolo určite takže to je jedno ! Lebo testovať sa "musí" kvôli "covidu".
Nebezpečí testů na COVID-19 & Co obsahují tyčinky, které nám strkají do nosu?
Hermenegild
Ak v Kežmarku leží v nemocnici 9 covid pacientov, tak štatistika do semaforu ukazuje 95 pacientov, hoci sú napr. v nemocnici v Blave, lebo tam žijú a pracujú. Toto je spravodlivý semafor? Čo nám to tu stále bľabocú a všetko tým ničia?
forthetruth333
treba šíriť PRAVDU všade kde sa dá
Bratia a sestry
dneska sa tie zemetrasenia nejako rozbehli:
kozel.ig.cas.cz
ľubica
S pozehnanim KBS, ktora ma na tom podiel.....
Peter(skala)
presne toto je problem, keby KBS s tým nič nemala, žeby boli minimalne ticho, ale oni ešte podporuju nespolalivé testovanie, nebezpečne vakciny a falošnu karantenu

... takže nakoniec aj klerici budu potrestaní (vratane Vatikánu)
igorb
Hoax prispevok hodny Glorie.