Clicks830
csk.news
1

Augsburský Biskup Propaguje Vlastně-Vyrobeného Otčenáše

Augsburský biskup Bertram Meier ve svém postním pastýřském dopise propaguje osobní verzi Otčenáše, ačkoli originální verze je od samotného Krista a evangelium zdůrazňuje, že "služebník není nad svým pánem" (Jan 13:16).

"Namísto toho, abych žádal o denní chléb, modlím se znovu a znovu, 'Dej nám dnes naše každodenní slovo!'." - píše vtipem sršící prelát a doporučuje svou osobní verzi pro napodobení.

Materiální věci nejsou dostatečné, tvrdí Meier, "potřebujeme vztahy, kamarádství, dobrá slova jeden pro druhého, Slovo Boží, společné uctívání."

Zaprvé, žádost o chléb není o "materiálních věcech," ani o "pozemském" světě, zadruhé, manipulace Otčenáše není platným nástrojem pro vytváření více "vztahů," a za třetí věci navrhované Meierem, jsou vyloženým útokem na distanční diktaturu režimu Covid 19.

Obrázok: Bertram Meier © pba, #newsGgtfzotyxd
Joske
Chlebem vezdejším, o který v modlitbě Otče náš prosíme, je Ježíš Kristus. On je tím Chlebem, narozeným v Bejt Lechem (Betlém), Domě Chleba. Otče náš je modlitba duchovní, světské výklady vždy selžou. Vidíte, jak mají úředníci a strážci Satanovy matrice mysl zatemněnou.