Yuval Noah Harari - GLOBALIŚCI STWORZYLI TECHNOLOGICZNĄ ARKĘ NOEGO, BY URATOWAĆ SIĘ PODCZAS MASOWEGO WYMIERANIA.

Główny doradca króla globalistów Klausa Schwaba mówi, że „elitarni” figuranci z całego świata opracowali „technologiczną arkę Noego”, która ich zdaniem uratuje ich przed zbliżającym się globalnym masowym wymieraniem.

Yuval Noah Harari wziął udział w dyskusji na szczycie Warwick Economics Summit w Wielkiej Brytanii. Ujawnił, że globalistyczni liderzy, którzy w tej chwili rządzą planetą, planują uciec – a przynajmniej tak im się wydaje – przed tym, co wkrótce nadejdzie na świecie.

Harari wyjaśnił, że podczas gdy miliardy peonów giną w wyniku serii planetarnych katastrof, które wkrótce są na wyciągnięcie ręki, globaliści zaangażują się w swoją fałszywą koncepcję arki Noego, która jest po prostu transhumanizmem pod inną nazwą. (Powiązane: Pamiętasz, kiedy Pentagon przyznał się do zbudowania nowej technologii transhumanistycznej dla wojska, aby zmienić żołnierzy w roboty-hybrydy maszynowe?)

„Technologia jest oczywiście kluczem”, powiedział Harari, odnosząc się do nadchodzących wydarzeń jako „zmiany klimatu” i nazywając je „najpilniejszym zagrożeniem dla ludzkości”.

„Potrzebujemy ludzi do pracy nad aspektami technologicznymi, ale potrzebujemy polityków, aby pokierowali tym we właściwy sposób z korzyścią dla jak największej liczby ludzi i całego ekosystemu”.

Według Billa Weira z CNN , plandemia Covid była „próbą generalną” przed nadchodzącym masowym wymieraniem
Podczas dyskusji Bill Weir z CNN , który był gospodarzem wydarzenia, wspomniał o plandemii koronawirusa z Wuhan (Covid-19) , opisując ją jako „próbę generalną ” przed nadchodzącym „kryzysem klimatycznym”.

Brighteon.TV
Szybka uwaga: nieszczęścia, o których globaliści wiedzą, że nadchodzą – i które w niektórych przypadkach są celowo konstruowane – są zawarte pod sztandarem zmian klimatycznych. W rzeczywistości termin „zmiana klimatu” jest terminem parasolowym, którego globaliści używają, odnosząc się do tego, co nadchodzi.

Według Weira jedynym sposobem przezwyciężenia zmian klimatycznych w tym kontekście jest „zaufanie nauce”. Harari również o tym mówił, powtarzając, że technologia jest rozwiązaniem pozwalającym przechytrzyć zmiany klimatu – ale będzie dostępna tylko dla nielicznych.

„Ludzkość może podzielić się na większość – być może – ludzi, którzy będą strasznie ucierpieć, i mniejszość, która będzie miała zasoby, bogactwo [i] technologię, aby się chronić, a nawet rozkwitać w jakiejś technologicznej Arce Noego” tak ujął to Harari.

Za pomocą tego rodzaju retoryki naprawdę ujawniają swój program. Obraz tego, co robią, z dnia na dzień staje się coraz wyraźniejszy i jest tak dystopijny, jak to tylko możliwe.

Celem jest stać się nieśmiertelnym dzięki środkom stworzonym przez człowieka, co ten pisarz może zapewnić, że nigdy się nie zdarzy . Próbując przechytrzyć własną śmiertelność, globaliści będą lamentować i zgrzytać zębami, gdy plan nie zostanie zrealizowany zgodnie z ich zamiarami.

„Twoje bunkry będą twoimi grobowcami” – napisał jeden z komentatorów o tym, co przyniesie przyszłość globalistom.

„Och, proszę, te „elity” nigdy nie przetrwają bez ludzi, którzy im służą”, napisał inny o tym, że plan jest już martwy po przybyciu.

„W Księdze Objawienia Bóg mówi nam, że ci, którzy będą mieszkać w swoich jaskiniach, gdy nadejdzie sąd, zostaną tam pochowani” — dodał inny, powtarzając uwagi wypowiedziane przez poprzedniego komentatora.

„Nauka jest szatanem” — napisał inny jasno, prosto i bezpośrednio.

Inni wskazywali na dodatkowe wersety z Biblii, które mówią o tym, co dzieje się w dniach ostatecznych, gdy ci, którzy mają władzę, nie potrafią uniknąć nadchodzącego sądu.

Ponieważ „elity” na próżno próbują ratować się przed boskim sądem, zamieniając się w nie-ludzkie roboty, będziemy Was informować o ich ostatnich głupich przedsięwzięciach na Transhumanism.news .

Źródła tego artykułu obejmują:

Newspunch.com

NaturalNews.com
Neo Kowalski
Technologia transhumanitarna to technologia ŚMIERCI a nie życia, i co ciekawe technologia śmierci ciała i duszy.
To całe towarzystwo masońskie i globalistyczne jest tak opętane przez demony, że nie widzą czających się najprostszych zagrożeń. Uzależnienie ciała ludzkiego od elektryczności to nieskończony idiotyzm.
PYCHA_ ICH_ WSZYSTKICH_ ZGUBI !!!
Tymoteusz
”„Twoje bunkry będą twoimi grobowcami” – napisał jeden z komentatorów o tym, co przyniesie przyszłość globalistom.”
Dziecko
Jak to Ksiądz Guz żartował ,tylko narazie im tego nie mówcie,niech myślą,że są bogami 😆😆😆😆
Adrianna7
Choćby mieli milion arek, na nic im to, bo nie mają TEJ JEDNEJ - JEDYNEJ ARKI, KTÓRĄ JEST NIEPOKALANE SERCE MARYI.
Andre Ob
I zostaną unicestwieni jednym tchnieniem Boga. Taki los czeka pewnych swej władzy nad światem żydo-chazarów. To ich ostatnie podrygi i skończą się bezczelne uśmieszki psychopatycznej osobowości.
Andreios
NIC im nie pomoże !!! WSZYSCY jak jeden mąż i kobieta staną przed Sądem Bożym.