NewsLetters
8

ВВП: мРНК-вакцина – це не прояв любові, але прояв сатанізму. Рішення – рятівна епітимія

відео: ВВП: мРНК-вакцина – це не прояв любові, але прояв сатанізму. Рішення – рятівна епітимія.
ugetube.com/watch/y2lSjXMl3ZXmp7j ВВП: мРНК-вакцина – це не прояв любові, але прояв сатанізму. Рішення – рятівна епітимія.


Непідкупні експерти б’ють на сполох, щоб люди не вакцинувалися, але їх змушують мовчати і переслідують.

Моральне ставлення до вакцини

Якщо моральне ставлення до вакцини базується на обманливих висловлюваннях запроданих лікарів, то воно не може бути моральним, але є аморальним і злочинним.

Відлякуючим прикладом аморальності та злочинності є лжепапа Бергольйо. Він бойкотує справжніх експертів, а про експериментальну вакцину абсурдно стверджує, що вона є проявом любові. Насправді вона є проявом сатанізму. Своєю злочинною брехнею він зводить до дочасного геноциду і до вічної смерті. Він здійснює злочин не лише проти людства, але й проти Бога. Потрібно це знати! Франциск Бергольйо не є дійсним папою. Він виключив себе з Церкви декількакратною апостазією (Гал. 1,8-9).

Сатанинське антихрещення

При виготовленні вакцини відбувся кривавий сатанинський ритуал над дитиною-жертвою, пов’язаний з її убивством. Тому, приймаючи мРНК-вакцину, людина приймає сатанинське антихрещення. Крім того, вакцина містить наночастинки з метою оцифровування людей і, таким чином, вже служить процесу чіпування, яке позбавляє людину вільної волі, а отже і можливості покаяння. Тому Біблія застерігає від нього вічною карою (Одкр. 14,9-11) і вогняним озером (Одкр. 19,20).

Цими днями на людей чиниться надзвичайно сильний тиск, щоб усі вакцинувалися. Люди вже поділяються на вакцинованих і невакцинованих.

1) Перспектива вакцинованих:
З медичної точки зору вакцинованих чекають важкі хвороби. Гідроксид графену та генетична сироватка в крові викликають непередбачувані реакції організму, запалення серцевого м’яза, кровоносних судин, нирок, утворення тромбів, розлади центральної нервової системи, швидкопрогресуючий рак або смерть через вакцину. З духовної точки зору вакцинаційне антихрещення і поступове чіпування ведуть до втрати вічного життя.

2) Перспектива для тих, які відкинули вакцинацію:
Невакциновані можуть очікувати переслідування, ув’язнення, можливо, і мученицької смерті. Але хто залишиться вірним правді, той врятує вічне життя! Крім того, багато хто, відмовившись від вакцини, врятує не тільки своє здоров’я, але й своє дочасне життя.

Позиція Візантійського Вселенського Патріархату як голосу волаючого в пустелі

Впасти у розпач, пізнавши правду – це не вихід для вакцинованих. Виходом для них є покаяння у 7-річній епітимії.

Кожен, хто прийняв вакцину, повинен з каяттям визнати, що, оскільки не шукав і не любив правду, був обманений. Мусить каятися за те, що прийняв сатанинське антихрещення і таким чином накликав на себе анатему – прокляття згідно з Гал. 1,8-9. Він повинен прийняти чітке рішення, що не прийме жодну наступну вакцину. Треба визнати свою провину перед Богом і прийняти 7-річну епітимію для оздоровлення душі.

Епітимія – це давня церковна практика покаяння. На священиків та єпископів, які важко згрішили, пропагуючи вакцину, а також на лікарів, політиків та інших публічних пропагандистів вакцинації лягає епітимія на 7 років. Хто став їхньою невинною жертвою і прийняв вакцину, бо його обманули, того стосується половинна епітимія, тобто на 3,5 роки. Однак якщо обманений намовляв інших до вакцинації, то і його стосується 7-річна епітимія.

Можна передбачити, що багато хто вже не завершить 7-річну епітимію. Якщо вони не прийняли плацебо, то, ймовірно, помруть швидше. Але хто розпочав епітимію, а її перерве смерть, тóму покаяння буде зараховане. Каянник отримує прощення і вічне життя.

Порядок епітимії:

Перш за все, необхідно виділити у своєму домі чи квартирі місце, де можна безперешкодно молитися. Потребуємо місця і потребуємо порядку, щоб розпочати епітимію. Що стосується молитви, то крім відомих молитов, таких як Хресна дорога, Вервиця тощо, ми також подаємо вказівки для внутрішньої молитви, опубліковані на наших веб-сторін-ках, наприклад, Сім останніх слів з хреста (див. Святкування неділі Archives - Візантійський Вселенський Патріархат).

1) Перший пункт у порядку епітимії – щодня десятину часу, тобто 2,5 години, виділити для Бога і тим самим для своєї душі. Пенсіонери і пенсіонерки щодня моляться чотири години. Час здобувається через утримання від телебачення, радіо, через радикальне обмеження Інтернету, мобільного телефону та часописів.

2) Піст на хлібі та воді в середу і п’ятницю, виняток мають важкохворі.

3) Під час епітимії католик не сміє приступати до Святого Причастя. Єпископ і священик не сміє звершувати таїнства. Клірики нехай дотримуються суворішої епітимії, найкраще – в монастирі.

4) Один раз на місяць нехай переживуть день покаяння – Фатімську суботу, т.зв. новомісяччя. Хай присвячують принаймні чотири години молитві, можуть знову використати перевірені вказівки до молитви з наших веб-сторінок (див. Моделі внутрішньої молитви Archives - Візантійський Вселенський Патріархат). Спільнота з 3-10 чоловіків або жінок раз на місяць зустрінеться і вибере з-поміж себе того, хто відповідатиме за дотримання програми покаянної суботи. Під час однієї із чотирьох молитовних годин було б корисно вголос визнати свої провини за місяць щодо порядку епітимії, наприклад: проспав молитовну сторожу, або того дня не помолився у встановлений час і тому подібне.

Крім молитви, хай присвячують час духовному читанню або вивченню Біблії на тему: смерть, Божий суд, вічність, прощення гріхів через Христову кров. Після читання може слідувати обговорення і спільні роздуми про те, як реалізувати дані правди.

5) Каянники хай святкують неділю так, щоб принаймні чотири години присвятити молитві (див. 5 частин святкування неділі: Частина І - Христове воскресіння - Візантійський Вселенський Патріархат, 5 частин Святкування неділі: Частина IІ - Візантійський Вселенський Патріархат, 5 частин святкування неділі: Частина ІІI - Візантійський Вселенський Патріархат, 5 частин святкування неділі: Частина ІV – правди про Святого Духа - Візантійський Вселенський Патріархат, 5 частин святкування неділі: Частина V - Візантійський Вселенський Патріархат), а решту часу – Святому Письму та свідоцтвам життя з віри. Участь у Богослужінні, яке відправляє прихильник вакцинації, була б на шкоду душі. Це стосується католика, православного чи іншого християнина.

6) Нехай каянник приєднається до молитовної сторожі. Кожного четвертого тижня він молиться визначену годину (див. Молитовні сторожі (безперервна молитва) - Візантійський Вселенський Патріархат). Крім того, щодня з 20:00 до 21:00 є так звана Свята година. О 21:00 нехай прийме благословення, яке в той час уділяють деякі єпископи та священики.

7) Каянник нехай дотримується коротких молитовних зупинок 7 разів на день (пор. Пс. 119,164), а саме: після вставання, потім близько 9:00, 12:00, 15:00, 18:00 і о 21:00, а також перед сном (див. Сім молитовних зупинок протягом дня - Візантійський Вселенський Патріархат). Це є застосуванням християнської та старозавітньої традиції.

Мета епітимії – спасіння душі та її поступове оздоровлення. Йдеться про те, щоб каянник відділився від духа світу і від духа брехні та був налаштований прийняти Духа правди. Хто відкидає рятівну епітимію, виявляє, що його не цікавить спасіння власної безсмертної душі і він сліпо йде широкою дорогою до вічного засудження. Ісус закликає і тебе: «Будь готовий, бо не знаєш ні дня, ні години своєї смерті».

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

19.12.2021

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8