Clicks3
NewsLetters

BВП: Подяка учасникам саміту, а також генералам і адміралам США

Протягом 7-9 травня 2021 року в США відбувся саміт «Правда над страхом». Візантійський Вселенський Патріархат (BВП) висловлює подяку всім учасникам: лікарям, юристам та іншим визначним особистостям. Саміт виразно вказав на свідоме зловживання вакцинацією для нанесення шкоди здоров’ю населення і для позбавлення його основних людських прав (оцифрування, чіпування) з метою редукції, тобто геноциду людства.

У саміті також взяв участь колишній нунцій США, архиєпископ К.М. Вігано, який у своїй промові вказав на приховане закулісся штучної пандемії. На противагу цьому, псевдопапа Бергольйо наполегливо пропихає фальшиву пандемію та вакцинацію. Цей архиєретик, окрім злочинної вакцинації, просуває і легалізацію псевдоподружжів содомітів (2020 р.), а також інтронізував нечистого демона Пачамаму у Ватикані (2019 р.). За свій бунт проти Бога і за злочини проти людства він виключив себе з Церкви згідно з Гал. 1,8-9. Католики США повинні знати, що Католицька Церква перебуває у стані sede vacante, тобто папський престол є вакантний. Теперішній архиєретик є окупантом, а не папою. Його вчення веде до пекла, тому жоден католик не сміє його слухатися! Візантійський Вселенський Патріархат оприлюднив на цього архиєретика кількакратну анатему.

10 травня 2021 року Патріархат проголосив екскомуніку на католика Дж. Байдена. За злочини бунту проти Бога та Його Заповідей, а також за злочини проти людськості він виключив себе з Церкви. Патріархат лише підтвердив духовну реальність і оприлюднив її. Конференція єпископів США, очолювана прибічниками архиєретика Бергольйо, не була здатна це зробити.

Патріархат також висловлює особливу подяку всім 124 генералам та адміралам, які 13 травня 2021 року, на свято Вознесіння Господнього та в річницю появи у Фатімі, публічно виступили за щасливе майбутнє США. Вони звернули увагу на нездатність Дж. Байдена керувати державою, а також на несправедливість останніх виборів. Вони виявили справжню відвагу і готовність боротися за свій народ та віддати своє життя як справжні герої. Нехай їхня позиція буде прикладом не лише для всіх солдатів США, але й для всіх чесних американців!

Візантійський Вселенський Патріархат в теперішній час повторно закликає американців до духовної мобілізації, яка полягає у засновуванні молитовних сторож. Сторожа складається з 23 осіб, які по годині займуть цілу добу, а одна година є спільною – від 20:00 до 21:00. Чотири сторожі чергуються по тижню і таким чином створюють безперервну молитву, тобто 4×23 = 92 молільники. Кожна молитовна група має свою сторожу протягом одного тижня, а потім має три тижні вільні, коли молиться лише спільну Святу годину від 20:00 до 21:00 (див. vkpatriarhat.org/molytovni-storozhi-bezperervna-molyt/).

Чому молитовні сторожі? Америку не врятує людська сила, а тільки Бог; йдеться про духовну боротьбу. Тому треба використовувати духовну зброю, а найсильнішою духовною зброєю є безперервна молитва (Лк. 18,1).

В неділю, 23.05.2021 року, є свято Зіслання Святого Духа. Нехай Дух Божий зійде не лише на цілу армію США і на чесних лікарів, але й на всіх щирих християн, щоб вони взяли участь у духовній боротьбі за щасливе майбутнє Америки. Нагородою за цю боротьбу є щасливе майбутнє ваших дітей та онуків, а вам самим Бог після смерті дасть вінець вічної слави у небі.

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

14.05.2021

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП
list-manage.com/subscribe?u=bed9f40cf4da3e3582e1ecefc&id=c8496b93c