KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
Ludzie sami na sobie dokonują " harakiri " poprzez swoją głupotę naiwność i bierność wobec szukania Prawdy !
Jan Zbigniew wojan
To wszystko co się obecnie dzieje zaczyna przypominać jakąś farsę, niedorzeczność, wręcz sen, gdyby nie było tak realne. Na przykład opinii o szkodliwości noszenia masek prof. dr hab. n. med. nie bierze się pod uwagę, bo nie jest zgodna z opinią rządu, który z medycyną nie ma nic wspólnego tak jak parlamentarzyści stanowiący ustawy dotyczące zdrowia, a doradcy dość często wygłaszają sprzeczne …More
To wszystko co się obecnie dzieje zaczyna przypominać jakąś farsę, niedorzeczność, wręcz sen, gdyby nie było tak realne. Na przykład opinii o szkodliwości noszenia masek prof. dr hab. n. med. nie bierze się pod uwagę, bo nie jest zgodna z opinią rządu, który z medycyną nie ma nic wspólnego tak jak parlamentarzyści stanowiący ustawy dotyczące zdrowia, a doradcy dość często wygłaszają sprzeczne opinie. Tłumaczą np., że należy dezynfekować ręce, a po jakimś czasie inny doradca wyjaśnia, że wirus nie znajduje się na przedmiotach, pożywieniu, lecz unosi się w powietrzu, co pasowałoby do tych chemicznych smug rozpylanych z samolotów. Ciekawe jest pojawienie się w 2017 roku nad wieloma państwami Europy Jodu 131 - izotopu promieniotwórczego i najwyższy poziom stwierdzono w Polsce ! To kolejny dziwny incydent ! Wiadomo powszechnie, że wirusy są szkodliwe dla naszych organizmów i trzeba się strzec przed zarażeniem, ale według “mędrców” po linii rządowej dostarczenie drogą iniekcji organizmowi zwłaszcza o obniżonej odporności kilku szczepów wirusów jest dobre nie wspominając już o innych substancjach chemicznych i biologicznych jakie znajdują się w szczepionkach /wystarczy przeczytać ulotkę/. W ulotce szczepionki p. grypie producent pisze: jeśli pacjent zażywa już kwas acetylosalicylowy (substancję obecną w wielu lekach stosowanych do uśmierzenia bólu i obniżenia gorączki). Przyczyną tego jest ryzyko wystąpienia bardzo rzadkiej, ale poważnej choroby (zespołu Reye'a), a kwas acetylosalicylowy zawiera aspiryna, polopiryna, acard, polocard, które to zażywa bardzo wielu chorych z zaleceń lekarzy. Bardzo się starają unikać prawdy o grypie “hiszpance”, która była spowodowana właśnie poprzez zaszczepienie żołnierzy amerykańskich skierowanych do Hiszpanii, a których tak wielu zginęło z powodu chęci zysku.
Kto mówi prawdę, bo wypowiedzi ministerstwa chorób mówią o wielkim niebezpieczeństwie gdy dojdzie do "spotkania" w organizmie wielu wirusów, a proponuje się właśnie dostarczenie organizmowi wirusa grypy do covida ? W jakim celu jest to robione ? Przecież ludzie wiedzą, bo rozmawia się na te tematy w rodzinach czy wśród znajomych że ani rząd, ani parlamentarzyści, ani służba chorób, ani farmaceuci nie szczepią siebie, ani swoich rodzin, a który lekarz nie wystawi im zaświadczenia o przeciwwskazaniach ? Tak samo nie szczepią się pracownicy głównych mediów, celebryci - wszyscy oni doskonale orientują się jakie niebezpieczne substancje chemiczne i biologiczne znajdują się w szczepionkach !
A znany piłkarz reklamuje szczepionki dla biednych dzieci w Afryce. Bo przecież "dobrodziejstwa" przeznaczone są dla zwykłych szarych ludzi - płatników podatku, VAT-ów, akcyz, kredytobiorców itp.! Bill Gates nie szczepił swoich dzieci
wolna-polska.pl/…osci/bill-gates-nie-szczepil-swoich-dzieci-2019-01
Jakoś dziwnie pasuje wzrost zachorowań na "wirusa" z rozlokowaniem anten 5G, co można sprawdzić na mapach np. Katowice, Warszawa, Łódz - ciekawe !
Codziennie karmieni jesteśmy kłamstwami - stara metoda, by ludzie uwierzyli należy kłamstwo powtarzać, a najgorsze jest to, że wszystko robione jest przez gości, których przyjęliśmy z dobroci serca, a oni teraz narzucają nam swoją wolę bardzo się starając nas pozbyć zaczynając od zniszczenia rodzin, bo rodzina jest podstawą Narodu, a ciągle słyszymy “nie wychodź z domu”, “ogranicz kontakty nawet z bliskimi nawet w Święta” i w ten to właśnie sposób okazują nam wdzięczność za 500 lat gościny !
A to jest przykład nie spisany dziś, czy kilka lat wstecz co łatwo sprawdzić :
Fragment "Protokołów":
„Przeciwstawiliśmy wzajemne wyrachowanie osobiste i narodowe Gojów, nienawiści religijne i plemienne, hodowane przez nas w sercach gojów w ciągu 20-tu wieków… poszczególnym rządom pokażemy siłę naszą przy pomocy zamachów, czyli terroru...
Protokół 10 —„Zniszczyć rodzinę. Wykończyć ludzkość sporami i zepsuciem.
„zmęczyć ludzkość nieładem, nienawiścią, walką, zazdrością, a nawet stosować tortury, głód, WSZCZEPIANIE CHORÓB, nędzę.
Protokoły mędrców Syjonu
zbawienie.com/pms.htm
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
Weronika....S
Tak rzeczywiście jest, szczepionki to broń ,,masowego rażenia,,.
Voytek
Z mniej lub bardziej opóźnionym zapłonem.
Edward7
British Airways Potwierdza, - 4 Zaszczepionych pilotów niedawno zmarło
zginęli piloci , którzy byli „w dobrej kondycji” i mieli „40 lub 50 lat”....

W ciągu ostatnich kilku dni krążyły w Internecie plotki, że czterech pilotów British Airways zginęło i że British Airways prowadzi „rozmowy kryzysowe” z rządem brytyjskim na temat tych zgonów.

Próbując obalić tę plotkę, Reuters opublikował artykuł …More
British Airways Potwierdza, - 4 Zaszczepionych pilotów niedawno zmarło
zginęli piloci , którzy byli „w dobrej kondycji” i mieli „40 lub 50 lat”....

W ciągu ostatnich kilku dni krążyły w Internecie plotki, że czterech pilotów British Airways zginęło i że British Airways prowadzi „rozmowy kryzysowe” z rządem brytyjskim na temat tych zgonów.

Próbując obalić tę plotkę, Reuters opublikował artykuł sprawdzający fakty, który faktycznie potwierdza śmierć czterech pilotów .

Za pośrednictwem agencji Reuters :
Rzecznik potwierdził jednak autentyczność czterech ksiąg kondolencyjnych, ponieważ czterech pilotów firmy niedawno zmarło. „Nasze myśli są z ich rodziną i przyjaciółmi”, powiedzieli, dodając, że żadna ze zgonów nie była związana ze szczepionkami.

British Airways, podobnie jak prawie wszystkie linie lotnicze, agresywnie wprowadza szczepionki zarówno dla swoich pracowników (w tym pilotów), jak i pasażerów. Na przykład na początku tego roku British Airways wprowadziło własny paszport szczepionkowy .
Według Reutersa nie ma prawdy w twierdzeniu, że British Airways prowadzi „rozmowy kryzysowe” z rządem brytyjskim.

Gdyby jednak takie rozmowy kryzysowe miały miejsce, bez wątpienia zostałyby zaklasyfikowane jako kwestia bezpieczeństwa narodowego, więc Reuters i tak nie zostałby o tym poinformowany.
To nie znaczy, że mają miejsce, ale jeśli dowiedzieliśmy się czegoś w ciągu ostatnich 18 miesięcy, to jest to, że kiedy kontrolowane media korporacyjne „obalają” rzeczy związane z covid zwykle oznacza to, że twierdzenia są prawdziwe .

Różne filmy, w tym poniższy film zamieszczony na Brighteon.com , obejmują pogłoskę, że zginęło wielu zaszczepionych pilotów British Airways i że British Airways prowadzi „rozmowy kryzysowe”.

Pamiętaj, że ten film nie twierdzi, że to wszystko zostało potwierdzone, ale klasyfikuje to roszczenie jako „plotki”.
Film zawiera dźwięk nieznanej Brytyjczyka wyjaśniającej, że zginęli piloci British Airways, którzy byli „w dobrej kondycji” i mieli „40 lub 50 lat”.

Osoby sprawdzające fakty w mediach korporacyjnych niezwykle szybko pracowały nad obaleniem tych twierdzeń jako fałszywych.

Jednak, jak pyta ten film: „Czy to normalne, że czterech pilotów z jednej linii lotniczej umiera w ciągu jednego tygodnia?”

Ponownie, wygląda na to, że popychacze narracji chcą, abyśmy wszyscy uwierzyli, że to tylko kolejny „wspólnotowy zbieg okoliczności”.
Z pewnością ostatnio ma miejsce wiele zbiegów okoliczności, szczególnie u tych, którym wstrzyknięto broń biologiczną z białkiem kolczastym, zwaną „szczepionkami”.

Zauważ, że nikt w Reuters ani w mediach nie odważa się sprawdzić prawdziwego twierdzenia, że szczepionki zawierają białka kolce i że białka kolce powodują zakrzepy krwi i uszkodzenia naczyń, ponieważ oba te twierdzenia są potwierdzonymi faktami, których nie można obalić.
Źródło: NaturalNews.com
Voytek
Za niedługo może trafne będzie pytanie na nie jednym rejsie " czy leci z nami pilot?", bo ci co wystartowali już nie wylądują z powodu NOP- u.
starski
Poczekajmy na "demencję" z fejknjusa, wtedy będzie pewne :) "Ciekawy" dylemat - rozważają niewpuszczanie wyszczepieńców do samolotów, bo mogą paść na zakrzepicę (ten syndrom, choć marginalny, znany był już wcześniej, szczególnie na długich trasach), a piloci muszą latać...