Clicks2K
pl.news
4

Dawny przeor benedyktynóœ po apostazji wchodzi w związek z o 20 lat młodszym mężczyzną

Anselm Bilgri (67), były przeor benedyktyńskiego klasztoru Andechs ("Andechs Beer") 12 marca zawrze pseudomałżeństwo z urzędnikiem kolejowym – podały niemieckie media.

Bilgri dokonał apostazji w grudniu do wymierających w Niemczech "starokatolików". Przez 30 lat był benedyktynem i w czasie, gdy był przeorem, odrestaurował klasztorny browar i restaurację ("Stüberl") w Andechs.

Jego pseudo-małżeństwo będzie celebrowane przez wieloletniego przyjaciela, burmistrza Monachium Dietera Reitera (62), socjalistę.

Bilgri już w klasztorze uważał się za homoseksualistę i powiedział Bild.de: "ale teraz nie mam już poczucia, że jestem grzesznikiem." Niezależnie od odczuć Bilgriego, homoseksualizm jest według Biblii jednym z pięciu grzechów, które wołają o pomstę do nieba (por. KKK 1867).

#newsHdkzijkmei

Augustyn z Hippony
Efekt frnciszka czy nowa wiosna kosciola?
Magda20
Biedny czlowiek, byl kaplanem a teraz spadl na samo dno, zawiera pseudomalzenstwo homo i pociagnie za soba innych chwiejnych, modlmy sie za osoby duchowne ich meki piekielne sa duzo straszniejsze od swieckich gdyz maja widoczne w piekle dlonie konsekrowane, tak samo bierzmowani ludzie maja niezatarty znak krzyża za czole, ktory w piekle jest bardzo widoczny, przysiegali bronic wiary a porzucili …More
Biedny czlowiek, byl kaplanem a teraz spadl na samo dno, zawiera pseudomalzenstwo homo i pociagnie za soba innych chwiejnych, modlmy sie za osoby duchowne ich meki piekielne sa duzo straszniejsze od swieckich gdyz maja widoczne w piekle dlonie konsekrowane, tak samo bierzmowani ludzie maja niezatarty znak krzyża za czole, ktory w piekle jest bardzo widoczny, przysiegali bronic wiary a porzucili ja. mocmodlitwy.info.pl/…YCIA_Z_DUSZAMI_CZYSCCOWYMI.pdf
''O życiu pozagrobowym'' Fulla Horak
marcys.td
Ohyda spustoszenia. Ściek.