Clicks1

Чи вистоїть (архи)єпископ перед людським і Божим судом, якщо він зловживає урядом для пропаганди злочинної вакцинації?

Сучасна система обману використовує для сатанізації людства систематичну брехню. Хто служить для її пропаганди?
1) Мейнстрім-медіа, які постійно брешуть, брешуть і брешуть, як це виразив і президент Трамп.
2) Зрадливі політики, які за гроші та кар’єру продали свою совість і душу.
3) Ієрархи з духом сучасного псевдопапи Бергольйо та багато інших під його диктатурою.
Кілька днів тому в двох областях України була проголошена т.зв. червона covid-зона. Насправді це був прецедентний пролом для всієї України. Під тиском влади та Ватикану місцевий митрополит видав проголошення, в якому закликає віруючих дотримуватися безглуздих вказівок не лише у храмах, але і в магазинах, у громадському транспорті та у всіх громадських місцях.
У цій ситуації митрополит, а також кожен єпископ, повинен ясно закликати: «Люди, не вірте мас-медіа! Паніка штучно викликана. Я ознайомився з публікаціями найкращих медичних експертів з-за кордону, які ясно вказують на те, що пандемія є фальшивою, носіння масок є абсурдним, а до того ж, шкідливим для здоров’я. Також дозволяти глибоко запихати собі в ніс паличку під час т.зв. тестування небезпечно, і це не служить для ідентифікації захворювання. Тести показують фальшиво позитивні результати, або навіть є інфікованими. Наприклад, Англія повернула 750 000 тестів, оскільки вони були інфіковані». Єпископ мав би також застерігати: «З досвіду знаємо: якщо скажемо „А”, то мусимо сказати і „Б”. Є абсурдно запроваджувати у храмі такі заходи, як маски на обличчя, рукавички, інтервали на 5 метрів, зневага Євхаристії! Це богохульство, і цим виганяють з храму більшість людей. Відлякуючим прикладом є Словаччина, де храми повністю закриті з посиланням на те, що Літургія повинна бути онлайн. Але на цьому не закінчиться. Приходить подальший тиск, передусім з боку псевдопапи Бергольйо, щоб єпископи спонукали приймати не тільки тести, але й небезпечну вакцинацію. Вона сьогодні змінює людський геном і є формою чіпування, тобто позбавляє людей вільної волі і перетворює їх на біороботів. Святе Письмо перестерігає від цього злочину, який пов’язаний зі знаком звіра і покаранням у вогняному озері. Така людина вже нездатна навіть у годину смерті розбудити досконалий жаль. До того ж, вакцина містить тканину, ще заживо вирвану з абортованої дитини. Це форма сатанізації, для якої Бергольйо видав схвалюючий документ. Крім того, справжня мета вакцинації ‒ редукція, тобто геноцид людства! Хіба може якийсь єпископ це рекомендувати, замість того, щоб вчасно перестерігати? Чи може це все взяти на свою совість?»
Якби так правдиво і публічно говорив якийсь єпископ Католицької Церкви, то відразу ж берголіанська мафія позбавила би його уряду. Мас-медіа грубо очорнили б його без можливості захищатися. На його місце прийшов би церковний Юда, який би цинічно зловживав єпископським авторитетом для найбільших злочинів проти Бога і людей, як це робить Бергольйо. Він обманює людей і жене їх на редукційну бойню у вигляді т.зв. мРНК-вакцинації.
Якщо б, наприклад, у Словаччині хоча б три сміливих єпископи вийшли з системи боягузливої і зрадницької Конференції Єпископів (КЄС) та виступили за Христа і за народ, то теперішнього ковід-терору там би не було. І навіть якби Бергольйо позбавив їх уряду, вони надалі залишаться єпископами і матимуть авторитет, який респектуватиме не тільки Божий люд, але й увесь народ.
Сьогодні, після закриття храмів, єпископи, навпаки, закликають до небезпечної вакцинації. Архиєпископ Зволенський від імені КЄС видав проголошення, що вакцина начебто є моральною, і рекомендував вакцинацію. Вакцинацію рекомендував також архиєпископ Бобер з Кошиць, посилаючись на т.зв. Святішого отця, тобто на архиєретика Бергольйо. Він закликав священиків та віруючих до вакцинації під гаслом «Вакцина ‒ це надія». Це публічне спокушання «найменших», і для цих двох кліриків було б краще, якби їм на шию прив’язали жорновий камінь і кинули у море, бо за чіпізаційну вакцину, до якої вони заохочують, слідує кара у вогняному озері.
Чеський лікар-фахівець, вірусолог С. П., заявила, що сьогодні вже є четвертий, штучно створений вірус, який не виник у результаті мутації covid-19, оскільки його штам відмінний. Отже, вірус тут є, але той факт, що він штучний, свідчить про те, що вірус є біологічною зброєю, мета якої ‒ змусити людей до чіпізаційної вакцинації, а в кінцевому підсумку ‒ до геноциду 6 мільярдів людства.
Треба знати, що в нинішній ситуації під владою Бергольйо кожен єпископ зазнає тиску і не може вільно виконувати свою місію ‒ проповідувати правду. Він мусить служити системі, яка вбиває правду та запроваджує сатанізацію народів. Незважаючи на це, він мав би опертися так, як святі єпископи в минулому: чи Томас Бекет, чи єпископи та папи в часи переслідування Церкви, які вибрали радше смерть за Христа, ніж зраду. Краще прийняти мучеництво (душевне чи фізичне), ніж зрадити Христа і погубити свою душу. Перед Божим судом жоден єпископ не вистоїть з аргументом, що папство окупував архиєретик, а він лише слухався його. Такий аргумент схожий на виправдання нюрнберзьких злочинців, які посилалися на послух наказам свого злочинного начальника.
Як згідно з Христовим ученням та сумлінням повинні сьогодні поводитися католицькі священики? Вони так само не можуть сліпо слухатися такого єпископа, який спонукає їх до співпраці у сатанізації Церкви і народу через злочинну вакцинацію. Вони також не мають виправдання у так званому послусі. Послух злочину є співучастю у злочині і вимагає покарання. Нехай кожен священик Католицької Церкви усвідомить це!
Якщо б сьогодні на папському престолі був муж з Духом Христовим, він назвав би правду правдою, а брехню брехнею та закликав би віруючих до правдивого покаяння, до молитов і до громадянської непокори, щоб зупинити просування сатанізації народів та геноциду людства.
Ми повинні розрізняти: існує Христова Церква, яка дотримується Божих Заповідей і респектує основні істини (догми), необхідні для спасіння, а з іншого боку тут є берголіанська секта (Deep Church), яка тримає у рабстві брехні більшу частину Католицької Церкви. Поступовими кроками вона веде її до дочасного та вічного пекла і зловживає для цього найвищим авторитетом. Тому сьогодні кожен священик, а також кожен віруючий повинен обміркувати, кого буде слухатися: чи такого єпископа, такого священика, який вірний Христові і є переслідуваний, чи такого, який лише каже, що є вірний Христові, але насправді має внутрішню єдність з архиєретиком Бергольйо та пропагує систему сатанізації через злочинну вакцинацію. Вкінці кожен з нас буде давати звіт перед Божим судом за свої рішення. Основне ‒ кому ми служимо: Богу чи дияволу, Христу чи антихристу. Відповідно до цього отримаємо або вічну нагороду в небі, або вічну кару в пеклі.

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

27.02.2021

Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат (ВВП) ‒ це спільнота монахів, священиків та єпископів, що мешкають у монастирях. Очолює ВВП Патріарх Ілля з двома єпископами-секретарями: + Тимотеєм і + Методієм. ВВП виник з необхідності захищати основні істини християнської віри від єресей і апостазії. Псевдо-папу Бергольйо ВВП не визнає і не підпорядковується йому.

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП


vkpatriarhat.us4.list-manage.com/…4da3e3582e1ecefc&id=c8496b93c3