Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
Edward7
1.8K

Trump twierdzi, że USA zmusiły Rosję do inwazji na Ukrainę

"Były prezydent USA Donald Trump obwinił obecnego prezydenta Joe Bidena o wybuch wojny na Ukrainie. Twierdzi, że postawa Amerykanów popchnęła Rosję do inwazji. Trump w wywiadzie dla „Real America’s Voice” podzielił się swoimi uwagami na temat wojny na Ukrainie. Nie pierwszy raz stwierdził, że gdyby wygrał wybory prezydenckie w 2020 roku, to do żadnej wojny by nie doszło, bo miał dobre stosunki dyplomatyczne zarówno z Rosją, jak i Ukrainą".... więcej, nczas.com; nczas.com/…ierdzi-ze-usa-zmusily-rosje-do-inwazji-na-ukraine/

Były prezydent USA Donald Trump powiedział, że konieczne jest, aby Rosja i Ukraina natychmiast rozpoczęły negocjacje, w przeciwnym razie kryzys może przerodzić się w III wojnę światową i spowodować globalną destrukcję. "A teraz mamy wojnę między Rosją a Ukrainą, w której potencjalnie giną setki tysięcy ludzi. Musimy [rozpocząć] natychmiastowe negocjacje pokojowego zakończenia wojny na Ukrainie albo skończymy w III wojnie światowej, a z naszej planety nic nie zostanie - powiedział w sobotę Trump, wygłaszając przemówienie podczas wiecu w Minden w stanie Nevada, cytowany przez nadawcę C-SPAN.

"Trump: Musimy zażądać natychmiastowego wynegocjowania pokojowego zakończenia wojny na Ukrainie, albo skończymy w 3 wojnie światowej i z naszej planety nic nie zostanie... Odbudowałem naszą potęgę nuklearną. Oni nie rozumieją, z czym mają do czynienia w przypadku potęgi nuklearnej".
Acyn on Twitter

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Żeleński podpisał we wtorek dekret o wykonaniu decyzji Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy o niemożności prowadzenia rozmów z prezydentem Rosji Władimirem Putinem (mantener conversaciones). Rzecznik Kremla Dmitrij Peskow powiedział, że Moskwa oczekiwałaby zmiany stanowiska w sprawie negocjacji od obecnego prezydenta kraju lub jego następcy. Rosja rozpoczęła specjalną operację wojskową na Ukrainie 24 lutego po tym, jak doniecka i ługańska republika ludowa zwróciła się o pomoc w obronie przed ukraińskimi prowokacjami. W odpowiedzi na operację Rosji państwa zachodnie rozpoczęły kompleksową kampanię sankcji wobec Moskwy i dostarczyły Ukrainie broń. 30 września prezydent Rosji Władimir Putin oraz szefowie Donieckiej i Ługańskiej Republiki Ludowej, a także obwodów chersońskiego i zaporoskiego podpisali umowy o przyłączeniu tych terytoriów do Rosji w wyniku referendów, które wykazały, że przytłaczająca większość miejscowej ludności opowiedziała się za przynależnością do Rosji.

Infowars/Trump pide negociaciones de paz entre Rusia y Ucrania para evitar la Tercera Guerra Mundial

Rosja to największe atomowe mocarstwo, atak prewencyjny , czyli to co chce prezydent Ukrainy - to wezwanie do zagłady nuklearnej świata. Gdzie składowane są amerykańskie bomby atomowe w Europie

W styczniu, co było rzadkim pokazem konsensusu w kwestii globalnego bezpieczeństwa, USA, Rosja, Chiny, Wielka Brytania i Francja wspólnie zgodziły się, że "wojny nuklearnej nie można wygrać i nigdy nie powinno się jej toczyć". Zobowiązanie, wynik wielomiesięcznych rozmów, zostało podsumowane przez wysokiego rangą urzędnika Departamentu Stanu USA w tamtym czasie jako "uznanie, że jest to coś, czego chcemy uniknąć". Teraz jednak, gdy retoryka Rosji jest coraz bardziej groźna, prezydent USA Biden powiedział, że Putin "nie żartuje, gdy mówi o potencjalnym użyciu taktycznej broni jądrowej ”, ostrzegając: "Nie sądzę, że istnieje coś takiego jak możliwość (użycia) taktycznej broni jądrowej i nie skończyć z Armagedonem. Dodając kontekst historyczny, Biden powiedział: "Nie stanęliśmy przed perspektywą Armagedonu od czasów Kennedy'ego i kubańskiego kryzysu rakietowego".

Obecnie, jak wskazuje Martin Armstrong ze Statista, w rękach dziewięciu krajów znajduje się około 13 000 głowic nuklearnych . Na liście, Federację Amerykańskich (FAS) - Rosja i USA z łącznym arsenałem ponad 11 tys. FAS ostrzegła pod koniec 2021 roku, że "zamiast planować rozbrojenie nuklearne, państwa posiadające broń jądrową wydają się planować zachowanie dużych arsenałów na nieokreśloną przyszłość". Wszystkie kontynuują modernizację swoich pozostałych sił jądrowych... i wszystkie wydają się być zdecydowane na zachowanie broni jądrowej na czas nieokreślony.

Więcej infografik można znaleźć w Statista

Armstrong wyjaśnia , że organ związany z NATO opublikował, a następnie usunął dokument, który najwyraźniej potwierdził to, co od dawna było podejrzewane: amerykańska broń jądrowa jest przechowywana w bazach lotniczych w kilku krajach europejskich. Kopia dokumentu została opublikowana przez belgijską gazetę De Morgen , która stwierdziła, że stwierdziłby atomowe B61 sąm w bazie w Europie. Informacje, których linki informują Centrum Kontroli Zbrojeń i Nieprzestrzeniania; chodzi o bazy Kleine Brogel w Belgii, Büchel w Niemczech, Aviano i Ghedi we Włoszech, Volkel w Holandii i Incirlik w Turcji.

Więcej infografik można znaleźć w Statista

Obecność broni wynika z porozumienia zawartego w czasie zimnej wojny w latach 60-tych, mającego na celu odstraszenie Związku Radzieckiego i przekonanie zaangażowanych państw, że nie jest konieczne inicjowanie własnych programów broni jądrowej. B61 jest taktyczną i strategiczną termojądrową bombą grawitacyjną o niskiej lub średniej wydajności, w której zastosowano dwustopniową konstrukcję implozji promieniowania. Można go rozmieścić na różnych samolotach, takich jak F-15E, F-16 i Tornado. Może być wystrzelony z prędkością do Macha 2 i spaść na wysokość 50 stóp, gdzie posiada 31-sekundowe opóźnienie, aby umożliwić samolotowi dostawczemu ucieczkę z promienia wybuchu.

ZeroHedge/Aquí es donde se almacenan las bombas nucleares estadounidenses en Europa

Sabotaż rurociągów ... to wezwanie dla Rosji - "idzie na całość" ... Alex Jones: Sabotaż rurociągu Nord Stream sprzyja celowi globalistów, jakim jest destabilizacja Europy

( Natural News ) Założyciel InfoWars , Alex Jones, ostrzegł, że sabotaż gazociągów Nord Stream pomoże tylko globalistom w ich planie destabilizacji Europy. Podczas ostatniego odcinka „The Alex Jones Show” wspomniał, że to bardzo fascynujące, że sekretarz stanu Antony Blinken chwalił się zniszczeniem rurociągu jako „wielką rzeczą” we wrześniu. 30 konferencji prasowych. „To niesamowita okazja, aby raz na zawsze usunąć zależność od rosyjskiej energii, a tym samym odebrać [rosyjskiemu prezydentowi] Władimirowi Putinowi broń energetyczną jako środek realizacji jego imperialnych planów” – powiedział wtedy Blinken. Jones wspomniał wcześniej o zagrożeniach ze strony amerykańskich urzędników dotyczących zniszczenia rosyjskich rurociągów . Prezydent Joe Biden wcześniej groził, że „pozbądź się Nord Streamu” w momencie inwazji Rosji na Ukrainę. Victoria Nuland, podsekretarz stanu ds. politycznych, w tajemniczy sposób poruszyła ten temat. (Powiązane: POTWIERDZONE: rurociągi Nord Stream 1 i 2 SABOTAGOWANE w obliczu zbliżającej się trzeciej wojny światowej .) Według założyciela InfoWars , statek marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych, który służy jako baza do wyburzania okrętów podwodnych i ćwiczeń SEAL Team 10, przez miesiąc znajdował się bezpośrednio nad rurociągami Nord Stream. Dodałem, że nowy gazociąg wybudowany przez Europę, który znajdował się pół mili od gazociągu Nord Stream 2 (NS2), nie został naruszony. Co więcej, gazociąg ten został uruchomiony tego samego dnia, co atak na NS2 i konferencja prasowa Blinkena. „Co jest napisane w dniu, w którym to się stało? Powiedziałem, że to nie pomaga Rosjanom, nie pomaga nawet Ukraińcom [a tylko] szkodzi Europejczykom. Pomaga globalistom dalej destabilizować Europę, a kiedy się załamie, wezwą do Planu Marshalla – biliardy w nowej walucie podarowanej sobie – aby wesprzeć gospodarkę, którą sami podkopują”. „To jest rzeczywiście dokładnie to, co teraz robią”, powiedział Jones przed pokazaniem klipów wideo Blinken, Nuland i Biden mówiących o rurociągu NS2.

Globaliści kontrolujący zarówno USA, jak i świat
Jones stwierdził, że podczas gdy Ameryka przejęła Imperium Brytyjskie w 1945 roku, kryminalni globaliści przejęli kontrolę nad Ameryką i teraz kontrolują świat. — I to wszystko, co widzisz. To się dzieje. To się dzisiaj dzieje. I zamykają farmy i rancza w całej Europie, Afryce, Ameryce Łacińskiej i Stanach Zjednoczonych” – powiedział Jones. Jones dodał, że globaliści powiedzieli holenderskim rolnikom, że 90 procent ich krów musi zostać ubitych w tym roku, a średnio 30 procent musi zostać sprzedanych. Powiedział również, że niektórym rolnikom powiedziano w tym roku sprzedać lub zabić połowę swoich krów mlecznych. Autor i dokumentalista wskazali, że Holandia jest drugim co do wielkości eksporterem żywności na świecie, a teraz są zamykani przez globalistów, którzy próbują zamknąć produkcję wszystkich linii żywnościowych. Jones stwierdził również, że współzałożyciel Microsoftu, Bill Gates i globaliści wprowadzają na rynek swoją nową syntetyczną żywność, aby ludzie nie mieli wyboru, ale jedli ją, ponieważ nie będzie żadnego wyboru. Założyciel InfoWars zauważył, że 12 lat temu ostrzegał ludzi, że będą blokady, maski, punkty kontrolne i przymusowe szczepienia. Jones powiedział, że odkrył dokładny plan globalistycznego planu, czytając ich własne dokumenty, takie jak Operacja Lock Step, a ludzie teraz wiedzą, że to, co powiedział, w końcu się wydarzyło. Prowadzący talk show i pisarz porównał globalistów do złodziei banków, którzy planują obrabować bank i drużynę piłkarską, która zostawiła swój podręcznik na trybunach. Dodał, że prawdomówni już mają podręcznik New World Order globalistów i ludzie muszą słuchać tych, którzy dzielą się prawdą, aby była to gra przegrana dla globalistów. Alex Jones: Nord Stream pipeline sabotage furthers globalists' goal to destabilize Europe