Clicks18
lv.news

Padre Pio bīskaps sauc komūnija ņemšanu ar mēli par “ļaunprātīgu izmantošanu” (video)

"Mēģināsim izvairīties no viltus spiritisma; Es gribētu pieminēt vienu no tiem, jo tas mani šobrīd īpaši satrauc," 3. janvāra homīlijas laikā San Džovanni Rotondo, kur atrodas Padre Pio svētnīca, teica bīskaps Franko Moscone.

Moscone ir Manfredonijas-Viestes-San Džovanni Rotondo (Itālija) bīskaps. "Es zinu, ka cilvēki turpina lūgt dievgaldu mutē," turpināja dusmīgs Moscone.

Viņš uzsvēra, ka Covid-19 NAV iemesls, kāpēc būtu jāuzliek Komūnijas sagrābšana ar roku, jo viņam par to ir “ļoti skaidrs Bībeles arguments”, kā pats Kristus teica: “Ņem un ēd to” - viņš to nedarīja. Viņš neteica: "Norij to." "Ar ko jūs to ņemat?" Moscone jautāja un uzvaroši atbildēja: "Jūs to ņemat ar savām rokām."

Bet šie argumenti ir slikti. Pēc Moscone argumenta “bezdelīga” var secināt arī, ka mums vajadzētu nest saimnieku mājās. Tālāk: grieķu vārds “ņemt” nozīmē arī “saņemt”. Tomēr Moscone no saviem argumentiem secina, ka Svētās Vakarēdiena saņemšana [uz mēles] ir "ļaunprātīga izmantošana".

Pāvila VI 1969. gada instrukcija Memoriale Domini par Svētās Vakarēdiena izplatīšanas veidu sauc komūnija saņemšanu [uz mēles] par “gadsimtiem senu tradīciju”, kas “noteikti jāsaglabā”.

#newsIgnpgppdmb