Zachęcam wszystkich wiernych, aby korzystali coraz odważniej z parafialnej posługi duszpasterskiej, zwłaszcza zaś, aby ci, którzy tego nie uczynili, przystępowali do sakramentu spowiedzi i Komunii świętej, jeszcze w czasie wielkanocnym. Aby zaspokoić głód eucharystyczny i głód Słowa Bożego, zachęcam do uczestnictwa w Mszy Świętej, nie tylko w niedzielę, ale i w dni powszednie, przy zachowaniu …More
Zachęcam wszystkich wiernych, aby korzystali coraz odważniej z parafialnej posługi duszpasterskiej, zwłaszcza zaś, aby ci, którzy tego nie uczynili, przystępowali do sakramentu spowiedzi i Komunii świętej, jeszcze w czasie wielkanocnym. Aby zaspokoić głód eucharystyczny i głód Słowa Bożego, zachęcam do uczestnictwa w Mszy Świętej, nie tylko w niedzielę, ale i w dni powszednie, przy zachowaniu należytych środków bezpieczeństwa sanitarnego – zaapelował przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki w reakcji na złagodzenie obostrzeń dotyczących liczby wiernych w kościołach.

Read more: www.pch24.pl/abp-gadecki--pr…
ewaboryk

Abp Gądecki: przystępujmy do sakramentu spowiedzi i Komunii Św., jeszcze w czasie wielkanocnym - …

fot. episkopat.pl Zachęcam wszystkich wiernych, aby korzystali coraz odważniej z parafialnej posługi duszpasterskiej, zwłaszcza zaś, aby ci, którzy …
predex
Dobrze dziadek gada , last minut , niedlugo n ie bedzie juz spowiedzi i komunii
Posoborowe absurdy
Ewa Pawela: Mądrość Kościoła przez wieki - zanegowana. Teraz wiadomo dlaczego zakazali modlitwy i Mszy w Kościele, święconej wody, i innych sakramentów . SAKRAMENTALIA LECZĄ I SĄ OCHRONĄ PRZED WIRUSEM. Tego pozbawili na biskupi
KLĘKAMY PRZED WIRUSEM - jako Polacy i katolicy - ulegliśmy prawdziwej plandemii strachu - www.youtube.com/watch
przeciwherezjom
A może ten uśmiechnięty wilk z obrazka powie jakie mrożące krew w żyłach listy wysyłali do proboszczów, by przestrzegali "święte" przykazania masońskiego koronaświra? Jakimi sankcjami grożono proboszczom za sprzeciw wobec wylewania wody święconej, Komunii na rękę itd? Bardzo prosimy odważnych proboszczów, którzy też tu czytają, co piszemy, by wrzucili nam fotki tych listów. Kochani księża - nie …More
A może ten uśmiechnięty wilk z obrazka powie jakie mrożące krew w żyłach listy wysyłali do proboszczów, by przestrzegali "święte" przykazania masońskiego koronaświra? Jakimi sankcjami grożono proboszczom za sprzeciw wobec wylewania wody święconej, Komunii na rękę itd? Bardzo prosimy odważnych proboszczów, którzy też tu czytają, co piszemy, by wrzucili nam fotki tych listów. Kochani księża - nie ma co kryć wilków, bo oni rozszarpują nieśmiertelne dusze - trzeba informować ludzi o zagrożeniu - przecież wilki rozszarpują stado!!!!!
Weronika-S.
Obostrzenia religijne były zawsze nazywane prześladowaniem religijnym, ale tak było w normalnym świecie, a teraz mamy wariatkowo z mandatami dla proboszczów. ,,Sen wariata śniony nieprzytomnie,, A powiedział znany to poeta jaki @Helusia ?
PolObyw
Żaden ksiądz nie zapłacił i nie zapłaci mandatu, o czym m. in i w takim kontekście powiedział w swoim wystąpieniu niedorzecznik praw obywatelskich. Nie można płacić mandatu za bezprawie, o czym ten z kibucu ze zdjęcia wie najlepiej, ale milczy. Dzisiaj nawołuje.... , no właśnie do czego???? Do odwagi????? Pójście do Komunii Świętej jest aktem odwagi???? Ten obrzydliwy facet już bredzi. Ja …More
Żaden ksiądz nie zapłacił i nie zapłaci mandatu, o czym m. in i w takim kontekście powiedział w swoim wystąpieniu niedorzecznik praw obywatelskich. Nie można płacić mandatu za bezprawie, o czym ten z kibucu ze zdjęcia wie najlepiej, ale milczy. Dzisiaj nawołuje.... , no właśnie do czego???? Do odwagi????? Pójście do Komunii Świętej jest aktem odwagi???? Ten obrzydliwy facet już bredzi. Ja przystępuję do Komunii Świętej na klęcząco prawie codziennie i nie uważam się za bohatera, a dodatkowo cały czas przebywam bez maski patrząc w stronę Krzyża Świętego i Tabernakulum. Zgroza wieje z KEP.
przeciwherezjom
Z EP wieje piekłem
Helusia
aleś ty oblatana we wszystkim, z czego by księża mieli płacić mandaty nie dostosowując się do obostrzeń
przeciwherezjom
Hipokryta, obłudnik i kłamca. I nie mówcie, że sądzę. Pan Jezus powiedział: "poznacie ich po owocach". Więc poznałem.
pomiary
Bo to zwodziciele są.
Weronika-S.
A kiedy abp. Gądecki, który namawia nas do spowiedzi, sam się wyspowiadał, przed tym jak zaakceptował koronawirusa i nakazał wylewanie wody święconej z kościołów oraz nie poświęcił nam pokarmów, czy już po wylewaniu wody święconej z kościołów.
przeciwherezjom
od kiedy masoni się spowiadają? - nie słyszałem o "czarnych spowiedziach"....
PolObyw
Spowiadają się, spowiadają!!! Tam też jest hierarchia, aż do 33 stopnia i ich spowiedzi są wręcz koniecznością, aby zachować hermetyczną wręcz spójność w ukrytym działaniu.
przeciwherezjom
Czyli jednak są "czarne spowiedzi"?
Quis_ut_Deus?
Najpierw domagali się od rządu zamknięcia kościołów na Wielki Tydzień bez powodu. Teraz z kolei nawołują do odwagi i mówią wiernym, że mają się pogodzić z ograniczeniami i w ich ramach uczestniczyć w sakramentach. Ciekawe jednak, jak mają ludzie to robić, skoro kościoły mają być prawie puste i większość nie można uczestniczyć we mszach świętych, jak kiedyś, ze względu na ograniczenia.

To jest …More
Najpierw domagali się od rządu zamknięcia kościołów na Wielki Tydzień bez powodu. Teraz z kolei nawołują do odwagi i mówią wiernym, że mają się pogodzić z ograniczeniami i w ich ramach uczestniczyć w sakramentach. Ciekawe jednak, jak mają ludzie to robić, skoro kościoły mają być prawie puste i większość nie można uczestniczyć we mszach świętych, jak kiedyś, ze względu na ograniczenia.

To jest kręcenie.