22:11
FSSPX - Nieprzejednana walka między Bogiem a światem - Ks. Stehlin Nieprzejednana walka między Bogiem a światemMore
FSSPX - Nieprzejednana walka między Bogiem a światem - Ks. Stehlin

Nieprzejednana walka między Bogiem a światem
Quas Primas
Do Księdza Stehlina odnoszą się słowa św. Pawła Apostoła do Tymoteusza....
-------------
" 1.Zaklinam cię wobec Boga i Chrystusa Jezusa, który będzie sądził żywych i umarłych, i na Jego pojawienie się, i na Jego królestwo: 2 głoś naukę, nastawaj w porę, nie w porę, [w razie potrzeby] wykaż błąd, poucz, podnieś na duchu z całą cierpliwością, ilekroć nauczasz. 3 Przyjdzie bowiem chwila, kiedy …More
Do Księdza Stehlina odnoszą się słowa św. Pawła Apostoła do Tymoteusza....
-------------
" 1.Zaklinam cię wobec Boga i Chrystusa Jezusa, który będzie sądził żywych i umarłych, i na Jego pojawienie się, i na Jego królestwo: 2 głoś naukę, nastawaj w porę, nie w porę, [w razie potrzeby] wykaż błąd, poucz, podnieś na duchu z całą cierpliwością, ilekroć nauczasz. 3 Przyjdzie bowiem chwila, kiedy zdrowej nauki nie będą znosili, ale według własnych pożądań - ponieważ ich uszy świerzbią - będą sobie mnożyli nauczycieli. 4 Będą się odwracali od słuchania prawdy, a obrócą się ku zmyślonym opowiadaniom. 5 Ty zaś czuwaj we wszystkim, znoś trudy, wykonaj dzieło ewangelisty, spełnij swe posługiwanie!"
ps.
Ks. Karol znosi te trudy w wielkiej pokorze.
NOWAERA
Jeżeli mówię że nie ufam, to znaczy że ta osoba ma w sobie coś co nie jest "dobre". Szatan potrafi mówić pięknie ale krople jadu wsączyć i zatruć dobro. Nie uważam że jest pokorny, wręcz przeciwnie. Co wnoszę z obserwacji jego zachowania :( A znam naprawdę pokornych księży , którzy są uznani jako niepokorni w dzisiejszym kościele i odsunięto ich od posługi. A oni dokładnie i wiernie służą Bogu.…More
Jeżeli mówię że nie ufam, to znaczy że ta osoba ma w sobie coś co nie jest "dobre". Szatan potrafi mówić pięknie ale krople jadu wsączyć i zatruć dobro. Nie uważam że jest pokorny, wręcz przeciwnie. Co wnoszę z obserwacji jego zachowania :( A znam naprawdę pokornych księży , którzy są uznani jako niepokorni w dzisiejszym kościele i odsunięto ich od posługi. A oni dokładnie i wiernie służą Bogu. Bo pokora ma dziś przeciwne oblicze w tym zwariowanym świecie, w którym jest wszystko na odwrót :( Porównaj jak wygląda pokora Matki Najświętszej i innych świętych w stosunku do x. Stehlin. Mój Boże jak trudno będzie spojrzeć Ci w Twarz gdy staniemy w prawdzie o sobie.
NOWAERA
Nie ufam temu człowiekowi....
Quas Primas
Nie dziwię się, że właśnie wy daliście polubienie komentarza. Nie dziwię się również autorowi tego komentarza.
NOWAERA
Tak ma wyglądać pokora?
NOWAERA
A do tego jak widzę to na stronie Quas Primas tematy polityki wymieszane z wiarą... Czy to ma być lep polityki na wiarę czy odwrotnie?