Clicks285

Pozor zrádná psycholožka v ČR kryje pedofily takto:

25. září 2019 10:00 Většina pedofilů jsou nešťastní lidé, snaží se neškodit, říká psychoterapeutka Nora Vlášková. Dokážete si najít cestu třeba k pedofilovi? Samozřejmě, pro mě je to především …More
25. září 2019 10:00 Většina pedofilů jsou nešťastní lidé, snaží se neškodit, říká psychoterapeutka Nora Vlášková. Dokážete si najít cestu třeba k pedofilovi? Samozřejmě, pro mě je to především člověk, který chce na svém problému pracovat. Za to si zaslouží moji úctu. Pedofilové jsou v naší společnosti terčem obecné nenávisti, ale většina z nich jsou lidé velmi nešťastní, kteří se snaží normálně žít a neškodit. Tím, že se zamilovává do dětí, to ještě neznamená, že je to úchyl, který je i zabíjí. Je jednoduché někoho odsoudit. Je to takový veřejný nepřítel, to nám umožňuje velmi nečisté spojenectví a dost možná i vypořádání se s vlastními špatnostmi na jeho účet. Zdroj: www.idnes.cz/…/nora-vlaskova-p…
Cesta k pedofilovi? Otřesný případ se měl odehrát v neděli 29.9.2019 v Ústí nad Orlicí. Podezřelý muž zde lstí oklamal skupinu dětí a ve chvíli, kdy byl se svou obětí sám, ji znásilnil. Holčičce je teprve pět let. Podezřelého policie zadržela. O znásilnění informovala FTV Prima. Muž na orlickoústeckém sídlišti Dukla prý přišel ke skupině hrajících si dětí a tvrdil jim, že se mu v okolí zaběhl …More
Cesta k pedofilovi? Otřesný případ se měl odehrát v neděli 29.9.2019 v Ústí nad Orlicí. Podezřelý muž zde lstí oklamal skupinu dětí a ve chvíli, kdy byl se svou obětí sám, ji znásilnil. Holčičce je teprve pět let. Podezřelého policie zadržela. O znásilnění informovala FTV Prima. Muž na orlickoústeckém sídlišti Dukla prý přišel ke skupině hrajících si dětí a tvrdil jim, že se mu v okolí zaběhl pes. Skupinka se rozešla, aby psa pomáhala hledat. S mužem zůstala samotná pouze pětiletá dívenka a tu pachatel znásilnil. www.blesk.cz/…/znasilneni-holc…
Janko333 likes this.
Obsah videa: Politický analytik Ján Baránek v relácii televízie Lux hovoril spolu s moderátorkou o téme schvaľovania a dekriminalizácie pedofílie v médiách a spoločnosti. Ale aj o tom, aké nebezpečenstvo prináša používanie eufemizmov v otázkach pedofílie a potratov.
Zneužívanie detí je trestné, a preto povedať, že to nie je nič zlé, je podľa analytika veľmi nešťastné vyjadrenie, ktoré dáva …More
Obsah videa: Politický analytik Ján Baránek v relácii televízie Lux hovoril spolu s moderátorkou o téme schvaľovania a dekriminalizácie pedofílie v médiách a spoločnosti. Ale aj o tom, aké nebezpečenstvo prináša používanie eufemizmov v otázkach pedofílie a potratov.
Zneužívanie detí je trestné, a preto povedať, že to nie je nič zlé, je podľa analytika veľmi nešťastné vyjadrenie, ktoré dáva možnosť rôznym špekuláciam a dáva možnosť na rôzne závery. A jedným z takýchto záverov môže byť, že čoskoro začneme uvažovať o tom, že tá pedofília nie je až taká zlá, ako sme si mysleli.
Baránek by preto každému, kto sa snaží nastoľovať túto tému, poradil, aby skúsil urobiť experiment a svoje malé dieťa zveril takémuto človeku. Podotkol pri tom, že nikoho týmto nechce nahovárať na trestnú činnosť, len chce na príklade ukázať, aký to je nezmysel. “Keby som bol postihnutý pedofil, tak si viem predstaviť, že by som hľadal milión všelijakých výhovoriek a zdôvodnení, prečo to vlastne nie je nič zlé.”
Impulz na riešenie takejto otázky vníma on osobne ako sabotáž spoločnosti. “Ako keby tu chcel niekto sabotovať ten normálny právny stav, ktorý chráni deti. Ako keby chcel niekto otvoriť možnosť týmto deviantom, minimálne ako by ich chcel do istej miery, ak nie úplne legitimizovať, zatiaľ, tak do istej miery dekriminalizovať alebo vyhnať z toho kanála, v ktorom sa usvedčený pedofil oprávnene nachádza.”
Snahu takýto čin dekriminalizovať analytik prirovnal k „Overtonovmu oknu“. Čo je vlastne akýsi postup, ako v spoločnosti presadiť absolútne neprijateľnú myšlienku až po súčasť politiky. Dnes to môžeme vidieť napríklad aj na LGBTI agende, ktorá sa stala súčasťou politiky. “Chcem upozorniť na jedno riziko v mechanizme tohto Overtonovho okna. V istej fáze sa zamenia slová a používajú sa eufemizmy. Dnes je pedofília jasne deklarovaná, čo to je. A ja už som postrehol aj v našich médiách, že už sa nepoužíva slovo pedofília, ale už začínajú používať slová sexuálna inicializácia, respektíve skoršia sexuálna inicializácia.” Čo ak si vypočuje niekto kto tento pojem nepozná, nebude tušiť, že vôbec ide o pedofíliu a pomaly sa to začne akceptovať.
Podobne to bolo aj v prípade potratov, kde zabitie nazvali umelým prerušením tehotenstva. A v tomto prípade ten eufemizmus podľa analytika ešte aj klame, lebo tu po prerušení nič nepokračuje. “Overtonovo okno je len popísaný mechanizmus zákernej, niekedy až kriminalizúcej snahy dostať akúkoľvek tému do verejného života, takže nakoniec si ju ľudia osvoja,” vysvetľuje Baranek.
Baránek tiež poznamenal, že táto snaha, pripomína taktiku rozloženia západnej civilizácie. “Neverím, že po roku ´89 majú trockisti a komunisti takú moc. Niekde sa nám to zvrtlo do stavu, že to žije samé, ale niekto to podporuje. A teraz som presvedčený, že to nie je žiaden prívrženec Trockého, nie je to žiaden komunista, ktorý to podporuje,” povedal Baránek a dodal, že aj má tušenie kto by za tým mohol stáť ale nechce to povedať.
Ako teda nejakú takúto snahu rozoznať v reálnom živote, vysvetlil Baránek na potratoch, kde je filozofická otázka či ide o zabitie, úplne nezmyselná. “Dnes je orlie vajce viac chránené ako zárodok človeka. Je legislatívne chránené pod pokutou. Ale na druhej strane tie isté zákony vám dovoľujú to, čo nesmiete robiť s orlím vajcom, urobiť do 12. týždňa so zárodkom človeka. Prečo chránime orlie vajce? No lebo sme presvedčení, že z neho vyrastie orol a nie tekvica. Takže tu tá debata o ochrane života by mala skončiť.”
Na záver moderátorke ešte položil filozofickú otázku, že ak by mala možnosť vrátiť sa v čase, či by dovolila možnosť potratu aj svojej matke.”Tí všetci čo bojujú za potraty nech si v prvom rade uvedomia, že sa už narodili.”
www.hlavnespravy.sk/…/1897595
Detektiv
Kdokoli je veřejně bez důkazů obviněn z pedofilie,musí podat trestní oznámení proti žalobci a vymáhat finanční náhradu za nactiutrhání. Jinak ta vlna urážek neskončí