uk.news
40

Ладарія про Синод у Німеччині: "Все потрібно змінити"

24 листопада портал VaticanNews.va повідомив, що кардинал Ладарія, який відвідав єпископів Німеччини у форматі Ad Limina, заявив, що Синод у Німеччині вважає вчення католицької церкви про сексуальність "безнадійним". Він додав: "Все треба змінити".

Він розповів єпископам істину про те, що сексуальність "не позбавлена амбівалентності", а також додав, що дуже хотів би, щоб синод був більш впевнений у своєму "баченні" сексуальності, ніж вчення Церкви, розроблене "в останні десятиліття".

Додавши багато води, він заявив, що збереження "суті створення та збереження життя людиною" було одним із ключових "пророчих завдань" за часів "прогресивної комерціалізації всіх аспектів життя".

Він вважає, що синод виставляє Церкву як "неконтрольовану структуру", яка "має опинитися під чуйним контролем якнайшвидше", а також показує, що жінок "не поважають" у Церкві через те, що Христос обрав лише чоловіків для духовенства.

Виступаючи в такий спосіб, синод забуває про те, що говорить Другий Ватиканський Собор про єпископів і збереження вчень апостолів.

Неможливо прирівняти "делікатну та важливу" роботу єпископів з іншими варіантами служіння Церкві, наприклад, з роботою "богословів" та "експертів" в інших сферах.

Зображення: Ad-Limina © Pressefoto, Deutsche Bischofskonferenz, #newsWkwinxbono