Clicks2.7K
Libor Halik
7

Prorokoval- Ukrajina se zalije krví pravoslavných mučedníků, nejdřív na Krymu

(foto: Muzičko "Saša Bílý" šéfuje Pravému sektoru, tj. v Izraeli vycvičeným teroristům, na jihovýchodní Ukrajině. On šéfuje jménem nového Kyjeva i v Oděse a od 27.2.2014 vyhrožuje zastřelením ženám, které sbírají podpisy za referendum Utekly 3.3. z Oděsy, kde je majdanovský komisař chce postřílet o připojení k Rusku po nástupu teroristické vlády v Kyjevě od 23.2.2014)

Následující proroctví pravoslavného mnicha Zosimy Sokura o Krymu a Ukrajině je asi pravdivé - nastane tam krvavé mučednictví pravoslavných Rusů, když se židovský zednář Putin 4.3.2014 rozhodl NYNÍ NEprovést pro jejich záchranu anšlus Krymu a Ukrajiny ruskou armádou. Když Putin ubohé Rusy i slušnější nerusy na Ukrajině zradil, hned se zvedla hodnota předtím náhle padajícího ruského rublu na trzích. Židovští zednáři přece hodnoty peněz ovládají. www.interfax.ru/business/362637

Письмо с пророчествами о Крыме и Украине:
dzieckonmp.wordpress.com/…/zaczelo-sie-pro…
Původnější zdroj: 3rm.info/43702-russkiy-k…

“Мир вам!
Моя очень хорошая знакомая матушка Людмила из г. Саки в самом начале 2000-х годов, с группой поломников из Крыма, таких же как она бабулечек, приехала к схиархимандриту Зосиме (Сокур). Он их встретил со словами: “А, первомученники приехали!”
Бабулечки немного опешили, переглядываются, каждый приехал со своей проблемой – не ожидали такого поворота. А батюшка продолжает: “Третья мировая война начнется с Крыма. Турки, татары и чеченцы объединятся и будут резать православных.”
Бабулечки стоят расстроенные, а самая смелая спрашивает: “Что же нам, батюшка, уезжать из Крыма?”, а он отвечает: “Тогда вы будете трусами. Молитесь, готовьте свою душу к встрече с Господом, получите венцы.”
А потом повернулся, упал на колени перед иконами, слезы полились у него потоками, он поднял руки и возопил: “Господи, не дай мне дожить до того дня, когда кровь зальет всю Украину.”
Как известно, о. Зосима отошел ко Господу в 2002г.

Veřejná doména
Samson1
www.radiovaticana.cz/clanek.php4 Zajímavé jak biskup Ševčuk prosí EU o pomoc. Kdyby to normálně člověk porovnal, tak jako křesťan by měl zhodnotit, co nabízí EU včetně USA a co Rusko. Obama trucoval, že nepojede na OH, protože v Rusku respektují rodinu, zakazují veřejně prosazovat homosexualitu, což je v podstatě nejvážnější hodnota USA, kterou s EU prosazují do zákonů jiných zemí. Ve své …More
www.radiovaticana.cz/clanek.php4 Zajímavé jak biskup Ševčuk prosí EU o pomoc. Kdyby to normálně člověk porovnal, tak jako křesťan by měl zhodnotit, co nabízí EU včetně USA a co Rusko. Obama trucoval, že nepojede na OH, protože v Rusku respektují rodinu, zakazují veřejně prosazovat homosexualitu, což je v podstatě nejvážnější hodnota USA, kterou s EU prosazují do zákonů jiných zemí. Ve své podstatě se jen prosazují satanské zákony a Eliáš má pravdu. Za Boha a Ukrajinu. Kdysi tu byl článek: "Raději s Rusy, než s homosexuální EU." Jak hodnotí Bůh současný stav, kdo je před ním odpovědný za životy a zničený majetek, za nestabilitu, převrat.
pšenka
pokračování:
. A potom, řekla, přivedli kdesi chyceného titušku. Lve Removiči, umlátili ho před zraky lidí, včetně těch výrostků. A uniatský kněz to zabíjení blahoslavil!

Celý večer jsem o tom hledala informaci po všech možných zdrojích. Nenašla jsem ani ťuk. Proto jsem se odhodlala vám napsat. O tom přeci nelze mlčet, jestliže nechceme, aby poté, co si naši mládež zavážou krví, se TOTO stalo …
More
pokračování:
. A potom, řekla, přivedli kdesi chyceného titušku. Lve Removiči, umlátili ho před zraky lidí, včetně těch výrostků. A uniatský kněz to zabíjení blahoslavil!

Celý večer jsem o tom hledala informaci po všech možných zdrojích. Nenašla jsem ani ťuk. Proto jsem se odhodlala vám napsat. O tom přeci nelze mlčet, jestliže nechceme, aby poté, co si naši mládež zavážou krví, se TOTO stalo na Ukrajině běžnou záležitostí."

...
pšenka
afinabul.blog.cz/1402/ritualni-porazka
...
Žiji v Kyjevě. Mám sousedku - slušnou, ruskojazyčnou, vždy antinacionalisticky cítící ženu. Ovšem poté, co začal majdan, byla jako vyměněná. Pořád opakovala, jako gramofon, dokonce poté, co zbourali památník Leninovi: "Zbili bezbranné děti!". Poté, co jsme se pohádaly, když jsem se pokoušela vytáhnout ji ze zombírujícího zajetí televizní propagandy, …More
afinabul.blog.cz/1402/ritualni-porazka
...
Žiji v Kyjevě. Mám sousedku - slušnou, ruskojazyčnou, vždy antinacionalisticky cítící ženu. Ovšem poté, co začal majdan, byla jako vyměněná. Pořád opakovala, jako gramofon, dokonce poté, co zbourali památník Leninovi: "Zbili bezbranné děti!". Poté, co jsme se pohádaly, když jsem se pokoušela vytáhnout ji ze zombírujícího zajetí televizní propagandy, jsme se o majdanu více nebavily.
One more comment from pšenka
pšenka
Jovan-maže,je pravá ruka Ševčuka 😈

Arcibiskup Svjatoslav Ševčuk, vrchní představitel řeckokatolíků na Ukrajině o situaci v zemi
+Joseph+ 6.3.2014 19:19:43
Ševčuk je Huzarova pravá ruka a Huzar je občan USA
+Joseph+
Samson1
Libor Halik
Nejvyšší vůdce Pravého sektoru Jaroš chce být šéfem tajné policie Ukrajiny a klame Ťagniboka (viz transcript Ukrajinský krvavý scénář Majdanu pokračuje ), protože: "Členy Pravého sektoru jsou ukrajinští Židé, kteří kdysi odjeli do Izraele a pak se vrátili na Ukrajinu. Jsou vycvičeni v armádě Cahal (pozn.: Oficiální hebrejský název armády je Cva Hagana LeJisrael – zkr. Cahal, v překladu „…More
Nejvyšší vůdce Pravého sektoru Jaroš chce být šéfem tajné policie Ukrajiny a klame Ťagniboka (viz transcript Ukrajinský krvavý scénář Majdanu pokračuje ), protože: "Členy Pravého sektoru jsou ukrajinští Židé, kteří kdysi odjeli do Izraele a pak se vrátili na Ukrajinu. Jsou vycvičeni v armádě Cahal (pozn.: Oficiální hebrejský název armády je Cva Hagana LeJisrael – zkr. Cahal, v překladu „Izraelská obranná armáda“) a jsou členy Pravého sektoru." ČT přinesla rozhovor s Valentinou Lyulyou - ukrajinská expertka z Asociace pro mezinárodní otázky toto sdělila. Viz video ČT: Co se skutečně odehrálo v minulých dnech na Ukrajině?
Prozatím 3.3.2014 v 16.27 Aleksandr Turčinov, který je dočasně pověřen Nejvyšší radou Ukrajiny funkcemi prezidenta, jmenoval Valerie Kondraťjuka šéfem oddělení kontrarozvědky Bezpečnostní služby Ukrajiny. Další vyhláškou Turčinov jmenoval Jurije Pavlova šéfem Hlavního řízení rozvědky ministerstva obrany. Jih a východ Ukrajiny to neuznává, neboť uznává za prezidenta Janukoviče. news.mail.ru/politics/17220731/