Clicks1.5K

Extrémisti už kastujú: Pomáha riadiť pandémiu a hlási, že je čas rozdeliť ľudí podľa očkovania. Kto sa nedá, príde o slobodu!!!

Extrémisti už kastujú: Pomáha riadiť pandémiu a hlási, že je čas rozdeliť ľudí podľa očkovania. Kto sa nedá, príde o slobodu!!!

Lekár a člen krízového štábu Peter Visolajský sa vyjadril vo svojom statuse, že nastal čas, aby sa začali deliť ľudia na tých, ktorí sú zaočkovaní a nebudú potrebovať lockdown a karanténu, a na tých, ktorí sa očkovať nechcú a prídu o slobodu.
Visolajský je členom krízového štábu a tak pomáha riadiť pandémiu na Slovensku. Treba pripomenúť, že Slovensko malo počas celoplošných testovaniach aj najhoršie čísla na celom svete a testovali sa ďalej.

Lekárovi sa nepáči, že za chvíľu budeme mať viac vakcín, ako ľudí, ktorí sa chcú dať zaočkovať. A je to pravda. Po tom, ako sa otvorila čakáreň na očkovanie pre všetkých, sa ukázalo, že Slováci až taký záujem nemajú a bude veľmi ťažké zaočkovať vôbec polovicu obyvateľstva.

Visolajský hlási, že je čas, aby zaočkovaní ľudia začali mať výhody v slobodnom živote a naopak tí, ktorí sa nechcú dať zaočkovať, aby ostali v živote lockdownom a krantén.
„Myslím, že s dostatkom vakcín už nastal čas, aby sme reštrikčné opatrenia už nariaďovali podľa toho, či je človek očkovaný alebo nie. Kampaň na podporu očkovania hlása, že očkovanie je sloboda, tak tento slogan skutočne naplňme!

Ten, kto sa chce chrániť vakcínou, bude vakcínou chránený a lockdown nepotrebuje. Ten kto vakcínu odmieta, musí sa chrániť lockdownovými opatreniami, karanténou a testovaním.“ napísal na sociálnej sieti.

Foto zdroj: Internet
alianciazanedelu.sk/archiv/8917
Hermenegild
Dr. Visolajskému: Vy chcete nariadiť mladým ľuďom na biologickej liečbe s lupusom a inými autoimunnými ochoreniami /očkovaní ako dojčence po r. 1983/, aby sa dali zabiť genetickým očkovaním? Maminy 30-tničky s ťažko donosenými malými deťmi? Toto môže len doslova vrah a nie odborník-lekár napísať. Je mnoho ľudí s diagnostikovanou chorobou poruchy imunity a chcete všetkých odpraviť na druhý …More
Dr. Visolajskému: Vy chcete nariadiť mladým ľuďom na biologickej liečbe s lupusom a inými autoimunnými ochoreniami /očkovaní ako dojčence po r. 1983/, aby sa dali zabiť genetickým očkovaním? Maminy 30-tničky s ťažko donosenými malými deťmi? Toto môže len doslova vrah a nie odborník-lekár napísať. Je mnoho ľudí s diagnostikovanou chorobou poruchy imunity a chcete všetkých odpraviť na druhý svet a preto sa nejdú očkovať, lebo sami ošetrujúci lekári, ktorí nemajú pokrivené svedomie, im to neodporúčajú! Veď zodpovedný za svoj život je každý sám a teda aj za škody na zdraví po prijatí núdzovej vakcíny, doteraz neschválenou na bežné použitie.
dalila
Čo je vlastne tá biologická liečba?
Krásný pokojný den
Jen dvakrát rouškovaný? 😬
apredsasatoci
Kde je NAKA?
Kde je Interpol?
Roberto 55
Oni pocuvaju oba takich ako Visokolajsky
forthetruth333
Visolajský je členom krízového štábu,,,,,,,,,,,,zároveň svojími vyhlaseniami je fašista,,,NIE JE ČLOVEK Nutné ho trestne stíhať