dyk
Сорос: Китай в скором времени ждёт смена режима

Americký finančník a miliardár George Soros v predvečer zverejnil článok, v ktorom predpovedal budúcnosť Číny a jej vodcu Si Ťin-pchinga. Podľa „hlavného technológa farebných revolúcií“ bude Nebeská ríša čoskoro čeliť zmene moci (režimu, ako sám píše).

Výstižne známy finančník „vysypal svoje závery na papier“ tesne pred olympiádou v Pekingu, …More
Сорос: Китай в скором времени ждёт смена режима

Americký finančník a miliardár George Soros v predvečer zverejnil článok, v ktorom predpovedal budúcnosť Číny a jej vodcu Si Ťin-pchinga. Podľa „hlavného technológa farebných revolúcií“ bude Nebeská ríša čoskoro čeliť zmene moci (režimu, ako sám píše).

Výstižne známy finančník „vysypal svoje závery na papier“ tesne pred olympiádou v Pekingu, ktorú už stihol porovnať s olympiádou v nacistickom Nemecku v roku 1936. Soros sa domnieva, že ide o čisto propagandistické podujatie, pomocou ktorého sa čínsky líder snaží posilniť svoju moc v rámci krajiny a deklarovať sa svetovému spoločenstvu.

Napriek tomu, napriek spomínaným „pokusom“ úradov Nebeskej ríše, Soros „prorokuje“ ČĽR tri krízy naraz, čo môže prispieť k zmene režimu už v októbri tohto roku.

Po prvé, finančník varoval Čínu pred opakovaním hypotekárnej krízy v USA z roku 2008. Ešte katastrofálnejšia situácia sa podľa neho vyvinula na realitnom trhu Nebeskej ríše.

Po druhé, Američan sa domnieva, že v Číne je v plnom prúde demografická kríza. Všetky štatistiky sú podľa neho „zmanipulované“.

Napokon, po tretie, Soros píše, že Nebeské impérium bude „pokryté“ omikrónovou pandémiou bezprostredne po olympiáde, alebo dokonca počas nej. To odhalí lži o spoľahlivosti čínskej vakcíny a tvrdo zasiahne hodnotenie šéfa Komunistickej strany Číny.

Vo všeobecnosti sa celý zmysel článku Georga Sorosa scvrkáva na skutočnosť, že Si Ťin-pching nemusí byť v októbri zvolený na tretie funkčné obdobie. Vynára sa tu však jedna dôležitá otázka: sú veci v Číne skutočne tak, ako ich opísal miliardár, alebo si to on a americký establishment len chcú myslieť?
warez
hiwea, papezsky urad je od Krista. Je nezrusitelny.
Hiwea
Warez. Oni ho nezrušia. Vyprázdnia jeho obsah. Tak ako všetko vyprazdňujú obsah pojmov a nahrádzajú ich novými. Taktiež manželstvo je ustanovené Bohom a ľudia ho zrušujú (akože).
warez
To moze. Je to ich problem. My si zachovajme vieru. Katolicku.
Hiwea
Ale to už je o inom, ako ste prv hovorili. Verím, že vidíte ten rozdiel warez. Ja nepopieram, že si verní katolíci zachovajú vieru.
warez
To len, aby sme si rozumeli. Lebo, co ste napisali je matuce. Katolicke pravdy, ani pravomoci papezskeho uradu sa zrusit nedaju. Ale aku iluziu vytvoria, to je druha vec. Netreba si ich vsimat. To pominie. Vsetko docasu. PAN BOH naveky.
Hiwea
Samozrejme. Oni nie sú takí hlúpi, že by rušili úrad pápeža. Takí jednoduchí skutočne nie sú. Robia to tak, ak ste si všimli, že vyprázdnia obsah pojmu o predmete a nahradia ho novým. Napr. nerušia inštitút rodiny, ale za rodinu považujú dvoch mužov a psa. Nerušia inštitút pohlavia muža a ženy, ale za ženu považujú aj muža, pretože má právo si to takto zvoliť. atď. Teda pápež ostane pápežom ale …More
Samozrejme. Oni nie sú takí hlúpi, že by rušili úrad pápeža. Takí jednoduchí skutočne nie sú. Robia to tak, ak ste si všimli, že vyprázdnia obsah pojmu o predmete a nahradia ho novým. Napr. nerušia inštitút rodiny, ale za rodinu považujú dvoch mužov a psa. Nerušia inštitút pohlavia muža a ženy, ale za ženu považujú aj muža, pretože má právo si to takto zvoliť. atď. Teda pápež ostane pápežom ale nebude to pápež všeobecnej katolíckej cirkvi. Jeho právomoci vo vieroučnej otázke skončia za hranicami Ríma. Už teraz je to zreteľné v Nemeckej Cirkvi. A ako môžme hovoriť o nemeckej Cirkvi, keďže katolicizums je vyjadrením všeobecnosti? Nie je to oxymoron? No je, ale cieľ je jasný. Synodalita. Potom pápež bude osoba, ktorá len "navarí nedeľný obed" ale pri stole sa každý bude modliť inak. K tomu to speje.
warez
Nejde o to, co robia. Je to irelevantne. Objektivne to nema vplyv na Kristovu Cirkev katolicku. Je to len iluzia, ktoru vytvaraju. Mlzenie. O Bozich pravdach sa nehlasuje. Amen. Tie sa prijimanu a veria, alebo odmietaju.
To je vsetko.
Hiwea
warez dovolím si povedať, že idete príliš po povrchu. Nebudem písať v čom sa naivne mýlite, že si myslíte, že to nemá vplyv na Cirkev. Vaše tvrdenie o ilúzii je správne, avšak koľko ľudí vie rozlíšiť ilúziu od reality, ak sám pápež mnohokrát iluzórne hovorí o pravdách, o ktorých sa nehlasuje? Čo myslíte?
Ben Ratz
@warez ---papežský úřad OPRAVDU není od Krista.
1) ne úřad 2) ne papežský - Ježíš NIKDY nevyslovil slovo o papeži/papežích, ani v Písmu není o tom jediné slovo. Církev totiž je Kristova, ne Petrova, ani papežova. A stavět máme na Kristu, NIKDY ne na člověku: Toto praví Hospodin: "Prokletý člověk, který spoléhá na člověka, kdo za svou oporu pokládá smrtelníka, svým srdcem odstupuje od Hospodina!…More
@warez ---papežský úřad OPRAVDU není od Krista.
1) ne úřad 2) ne papežský - Ježíš NIKDY nevyslovil slovo o papeži/papežích, ani v Písmu není o tom jediné slovo. Církev totiž je Kristova, ne Petrova, ani papežova. A stavět máme na Kristu, NIKDY ne na člověku: Toto praví Hospodin: "Prokletý člověk, který spoléhá na člověka, kdo za svou oporu pokládá smrtelníka, svým srdcem odstupuje od Hospodina! Je jako jalovec na pustině: nic dobrého se mu neukáže, svůj domov má v suchopárné poušti, v solném kraji, kde nelze bydlet."
Ježíš neřekl nic o nezrušitelnosti papeže nebo úřadu, ale o tom, že Církev nepřemohou ani brány pekelné. Jenže Církev je něco zcela jiného, než papežský úřad. Církev je nevěsta Kristova, a Kristus je hlavou Církve - nikoliv člověk, ani takzvaný papež. Kristova církev je na počátku ZBUDOVÁNA na apoštolu Petrovi. O tak extrémním důrazu na hierarchickou moc, jak ji v neprospěch možného sjednocení tvrdohlavě prosazují katolíci, nic nevím ani od Ježíše ani z Písma – prvotní církev byla horizontální (církevní obce, kněží/biskupové = apoštolové + nějací pomocníci = jáhni), nikoliv vertikála nějakých hodnostářů.
apredsasatoci
Keď človek chce mať z niečoho osoh musí to premyslieť, zorganizovať, uskutočni. Príklad: Aj deti musia prísť do škôlky, jesť, hrať sa ... v stanovenú dobu.
Ako by to asi vyzeralo keby tu neplatili žiadne pravidlá?
To isté platí aj vo firmách, v rodinách, v dopravnej premávke...
A preto musí byť aj cirkev!
Ben Ratz
Však pravidla jsou - dobrá boží přikázání. A já jsem snad nikde neřekl, že církev není nebo že snad nemá být!!! Ona je - a má být. Protože je to církev Kristova.
Jakákoliv lidská pravidla jsou chybová. Jen Boží řád a Boží pravda nezklame. Proto spoléhat se na člověka (živého či již zemřelého) je pitomost.
Hiwea
Peter Rímsky je František. Synoda o synode nakoniec zmení nenávratne postavenie fungovanie Cirkvi a pápeža a ten už nebude mať vieroučnú moc nad celou Cirkvou. Preto je on posledným pápežom, rímskym biskupom akým bol sv. Peter. Po ňom budú pápeži, ktorí budú mať už iné postavenie a úlohy aké má ešte František, ktorých sa usilovne postupne zbavuje. Preto posledným pápežom týchto čias bol a ešte …More
Peter Rímsky je František. Synoda o synode nakoniec zmení nenávratne postavenie fungovanie Cirkvi a pápeža a ten už nebude mať vieroučnú moc nad celou Cirkvou. Preto je on posledným pápežom, rímskym biskupom akým bol sv. Peter. Po ňom budú pápeži, ktorí budú mať už iné postavenie a úlohy aké má ešte František, ktorých sa usilovne postupne zbavuje. Preto posledným pápežom týchto čias bol a ešte za zvláštnych okolností je BXVI a František je ten, ktorý tento úrad de facto (nie de iure) zruší. Bude to ako v pravoslávnej Cirkvi - každá metropolia bude autokefálna. Potom bude nasledovať 2Sol, 2, 5-6: "Nepamätáte sa, že som vám to hovoril, ešte keď som bol u vás? 66-7A teraz viete, čo ho zadŕža, aby sa zjavil až v pravom čase. 7Lebo tajomstvo neprávosti už pôsobí; ale len dotiaľ, kým nebude odstránený ten, čo ho teraz zadŕža."
apredsasatoci
😂 😂 😂
apredsasatoci
Po bergogliovi príde Peter Rímsky a Henry!
Ale pred tým bude ešte 3.sv. vojna.
apredsasatoci
Biblia + proroctva to hovoria.
apredsasatoci
Polopatisticky ako malým deťom v 2. ročníku ZŠ sa to fakt nepíše. 🥱
Kto má uši, nech počuje!
One more comment from apredsasatoci
apredsasatoci
Čo chcete, aby som vám napísala?
Hiwea si myslí, že Peter Rímsky je modlosluzobnik bergoglio. 😂
Čo mam takýmto slepým vysvetľovať?
Hiwea
apredsasatoci, pomenovanie pápeža menom Petrom Rímskym je symbolické ako všetky ostatné. Symbolizmus je v tom, že tento pápež síce bude pápež ale bude len pápežom Ríma - teda biskupom Ríma (diecézy), nie celej všeobecnej Cirkvi. Dôjde ku zmene pápežského úradu čo do vieroučných otázok. Už teraz je to zrejmé, akou cestou sa vydala nemecká Cirkev. Nepotrebujú pápeža. Tomu má napomôcť synoda o …More
apredsasatoci, pomenovanie pápeža menom Petrom Rímskym je symbolické ako všetky ostatné. Symbolizmus je v tom, že tento pápež síce bude pápež ale bude len pápežom Ríma - teda biskupom Ríma (diecézy), nie celej všeobecnej Cirkvi. Dôjde ku zmene pápežského úradu čo do vieroučných otázok. Už teraz je to zrejmé, akou cestou sa vydala nemecká Cirkev. Nepotrebujú pápeža. Tomu má napomôcť synoda o synode. Cirkev v Nemecku nebude tá istá ako na Slovensku alebo v Ghane. Pritom katolicizmus vyjadruje všeobecnosť. Teda princíp katolicizmu ktorý je založený na pápežovi už je narušený. To nie je proroctvo, to je realita dneška a tá sa završí práve právnym stavom, ktorý sa volá synodalita. Pápež prestane byť pápežom takým akým je. A deje sa to dnes, takže môžme to s istotou popísať, že pápež František je posledný typ pápeža, ktorý má takéto právomoci, aké mali pápeži uplynulých 2000 rokov. Čo Vám v tejto realite nesedí?
apredsasatoci
Vaša realita nesedí s proroctvami mnohých svätých.
Henryk Lahola
Varování!!! Onen "apredsasatoci", právě tak jako i onen "bratr" jsou krajně ultralevičáčtí neomarxističtí trollové, na které každému rozumnému člověku doporučuji aby je stejně tak jako jsem to též udělal i já, jednak je oba na svém vlastním účtu zablokoval, jednak na ostatních účtech, kde vlastníky účtů stále ještě doposud nebyli zablokováni, tak aby je každý zcela ignoroval a nijak na ně …More
Varování!!! Onen "apredsasatoci", právě tak jako i onen "bratr" jsou krajně ultralevičáčtí neomarxističtí trollové, na které každému rozumnému člověku doporučuji aby je stejně tak jako jsem to též udělal i já, jednak je oba na svém vlastním účtu zablokoval, jednak na ostatních účtech, kde vlastníky účtů stále ještě doposud nebyli zablokováni, tak aby je každý zcela ignoroval a nijak na ně nereagoval. Pouze jen pak je to snad omrzí a odejdou z Glorie konečně pryč..
Henryk Lahola
Hiwea - Onen "apredsasatoci", práve tak ako aj onen "bratr" sú krajne ultraľavičiarski neomarxistickí trollovia, na ktorých každému rozumnému človeku doporučujem aby ich rovnako tak ako som to tiež urobil aj ja, jednak ich obidvoch na svojom vlastnom účte zablokoval, jednak na ostatných účtoch, kde vlastníkmi účtov stále ešte doposiaľ neboli zablokovaní, tak aby ich každý celkom ignoroval a …More
Hiwea - Onen "apredsasatoci", práve tak ako aj onen "bratr" sú krajne ultraľavičiarski neomarxistickí trollovia, na ktorých každému rozumnému človeku doporučujem aby ich rovnako tak ako som to tiež urobil aj ja, jednak ich obidvoch na svojom vlastnom účte zablokoval, jednak na ostatných účtoch, kde vlastníkmi účtov stále ešte doposiaľ neboli zablokovaní, tak aby ich každý celkom ignoroval a nijako na nich nereagoval. Iba len potom ich to snáď omrzí a odídu z Glorie konečne preč..
One more comment from Henryk Lahola
Henryk Lahola
Glatz - Onen "apredsasatoci", právě tak jako i onen "bratr" jsou krajně ultralevičáčtí neomarxističtí trollové, na které každému rozumnému člověku doporučuji aby je stejně tak jako jsem to též udělal i já, jednak je oba na svém vlastním účtu zablokoval, jednak na ostatních účtech, kde vlastníky účtů stále ještě doposud nebyli zablokováni, tak aby je každý zcela ignoroval a nijak na ně nereagoval.…More
Glatz - Onen "apredsasatoci", právě tak jako i onen "bratr" jsou krajně ultralevičáčtí neomarxističtí trollové, na které každému rozumnému člověku doporučuji aby je stejně tak jako jsem to též udělal i já, jednak je oba na svém vlastním účtu zablokoval, jednak na ostatních účtech, kde vlastníky účtů stále ještě doposud nebyli zablokováni, tak aby je každý zcela ignoroval a nijak na ně nereagoval. Pouze jen pak je to snad omrzí a odejdou z Glorie konečně pryč..
bratr
Henryku, už konečně pracuješ? Nemyslím pusou.... 😊 Stále se opakuješ, lingvisticky cykluješ. Všiml sis toho? A zda mne někdo zablokuje nebo nikoli je opravdu jen a jen volbou kohokoli jiného, jen ne Tebe.
Trepifajksl
Bratr neodejde, prostě si udělá zase další nick. já jich tady zažil už jeho několik. Je sem puzen škodit a propagovat liberální myšlenky. Katolík to není a věci katolicismu jsou mu zcela cizí. Pokud si pamatuji, tak vždy, při jakékoliv konfrontaci stál na špatné straně. Možná to je jeho původem, rodiče přišli zdaleka.
bratr
Ahoj Libore Trepi, jak už jsem napsal, toto si vyříkáme osobně a myslím, že by to mohlo napomoci komunikaci a pravdě samé. Věřím, že pravdu ještě ctíš a ta se dá jedině osobně obhájit a nikoli na monitoru jakýmsi hejtováním. 😉
Trepifajksl
Ne Mirku, nevyříkáme. Já se s tebou bavit nebudu. To by ses nejdřív musel veřejně omluvit za lži, kterých jsi se vůči mě veřejně dopustil. Musel bych vidět nějakou skutečnou touhu po změně. Čas je drahý, jak jsi psal, hodlám ho trávit s lidmi, s kterými mám něco společného. Běž si raději s čendlikem zahrát do kostela vybiku.
bratr
To je v pořádku, adresu znám. Lžeš o mne stále a poměrně drze a to se nedělá. Rád si tě v klidu poslechnu. Tohle dopisování je na nic.
Trepifajksl
Nelži šašku. To ty jsi lhal o mě, ne já o tobě. A proto ti nevěřím. Bylo ti to tady i dokázaný a neráčil jsi se ani omluvit. Já tebou pohrdám a lidi tvého formátu se mi hnusí.
Jak říkám, bavit se s tebou nebudu. Pokud se chceš poprat, jsem k dispozici.
bratr
Napsal jsem něco snad nesrozumitelně? Ty se chceš poprat? 🤭 Podívej, v klidu pohovořit a jestli ty to vnímáš jako praní, tak OK. Jsem rád, že jsi k dispozici.
Trepifajksl
Jsi natvrdlý? Už jsem tady jasně napsal, že s tebou bych si ruku nepodal a ani nesedl k jednomu stolu. A není to proto, že bych si to vytočil na kole v Mountfieldu, ale proto, že jsi o mě veřejně lhal a když ti to bylo prokázáno, nehodlal jsi se ani obtěžovat s omluvou. Od té doby jsem tě zařadil do tábora lhářů a nepřátel. Takže mluvit s tebou v žádném případě nehodlám, dokud nebudeš upřímně …More
Jsi natvrdlý? Už jsem tady jasně napsal, že s tebou bych si ruku nepodal a ani nesedl k jednomu stolu. A není to proto, že bych si to vytočil na kole v Mountfieldu, ale proto, že jsi o mě veřejně lhal a když ti to bylo prokázáno, nehodlal jsi se ani obtěžovat s omluvou. Od té doby jsem tě zařadil do tábora lhářů a nepřátel. Takže mluvit s tebou v žádném případě nehodlám, dokud nebudeš upřímně litovat, čeho jsi se dopustil a neomluvíš se. To je jediná možná cesta k rozhovoru. Pokud se chceš prát a myslíš si, že tím vyřešíš své charakterové nedostatky, jsem k dispozici, ovšem beze slov. Můžeš si vybrat "rytíři".
Henryk Lahola
Návrat Cirkvi do normálu po Františkovej smrti bude oveľa ťažší, než si mnohí dokážu vôbec čo i len predstaviť. Viac ako dve tretiny súčasných kardinálov vymenoval totiž tento heretický pápež František...
Hiwea
Henryk Lahola, to vôbec nikto nečaká. Oni ani pápeža už nechcú, Bude sa voliť pápež ale ten bude mať len diplomatickú úlohu v Cirkvi - akože primus inter pares.
Freddy Gargamel
Hiwea No, neviem... Pápež skôr poprie všetky doterajšie dogmy RKC a samozrejme aj celé Sväté Písmo, ale túto jednu dogmu, tú o svojej "neomylnosti" a absolútnej moci, nikdy... A prečo by aj mal? Teraz keď slobodomurárstvo dosiahlo svoj cieľ a dosadilo na čelo RKC svojho človeka, už nie je potrebné obmedzovať nejak výrazne jeho právomoci, skôr naopak. A ešte viac tomu tak bude po definitívnom …More
Hiwea No, neviem... Pápež skôr poprie všetky doterajšie dogmy RKC a samozrejme aj celé Sväté Písmo, ale túto jednu dogmu, tú o svojej "neomylnosti" a absolútnej moci, nikdy... A prečo by aj mal? Teraz keď slobodomurárstvo dosiahlo svoj cieľ a dosadilo na čelo RKC svojho človeka, už nie je potrebné obmedzovať nejak výrazne jeho právomoci, skôr naopak. A ešte viac tomu tak bude po definitívnom etablovaní jednej globálnej, synkretistickej "cirkvi".
dyk
ekans
píšu že pro očkované nastoupí soudný den až spustí sítě 5G, vy tomu říkáte VAROVÁNÍ
bratr
Ano, František je Henry skutečně akční a hlavně pracovitý člověk. Byl zvolen právoplatně a každý má své místo, odpovědnost a čas aby plnil vůli Boží.
apredsasatoci
Aj bergoglia po ovocí poznáme.
bratr
Nakoupilas nějaké ovoce?
Henryk Lahola
Varování!!! Onen "apredsasatoci", právě tak jako i onen "bratr" jsou krajně ultralevičáčtí neomarxističtí trollové, vůči kterým každému rozumnému člověku doporučuji aby je stejně tak jako jsem to též udělal i já, jednak je oba na svém vlastním účtu zablokoval, jednak na ostatních účtech, kde vlastníky účtů stále ještě doposud nebyli zablokováni, tak aby je každý zcela ignoroval a nijak na ně …More
Varování!!! Onen "apredsasatoci", právě tak jako i onen "bratr" jsou krajně ultralevičáčtí neomarxističtí trollové, vůči kterým každému rozumnému člověku doporučuji aby je stejně tak jako jsem to též udělal i já, jednak je oba na svém vlastním účtu zablokoval, jednak na ostatních účtech, kde vlastníky účtů stále ještě doposud nebyli zablokováni, tak aby je každý zcela ignoroval a nijak na ně nereagoval. Pouze jen pak je to snad omrzí a odejdou z Glorie konečně pryč!
bratr
Henryku, už konečně pracuješ? Nemyslím pusou.... 😊 Stále se opakuješ, lingvisticky cykluješ. Všiml sis toho? A zda mne někdo zablokuje nebo nikoli je opravdu jen a jen volbou kohokoli jiného, jen ne Tebe.
Josef Arimati
Že by se blížilo vysvobození?
Ben Ratz
A co minutu poté? Budou snad antipapežem navolení kardinálové nějak zázračně odstraněni, aby se zamezilo dalšímu zmatení v posloupnosti neoprávněnou volbou na konkláve?
Henryk Lahola
Josef Arimati nedělej si plané iluze! Ben Ratz má pravdu!!! - Návrat Církve k normálu po Františkově smrti bude mnohem těžší, než si myslíte. Již teď více než dvě třetiny současných kardinálů byly jmenovány tímto heretickým papežem Františkem...