przeciwherezjom
Piękne świadectwo. Różnymi drogami Bóg prowadzi do świętości. Wielka święta. A siostry z Filadelfi ..... No cóż - im dalej od założyciela świętej gałęzi Dzieła Bożego tym gorzej (słowa św Maksymiliana). A cóż można powiedzieć o duchowym potomstwie św Maksymiliana? Jedźcie do Niepokalanowa (albo lepiej nie....) a zobaczycie - np Msze św odprawiane w maskach, Komunia św często na rękę udzielający …More
Piękne świadectwo. Różnymi drogami Bóg prowadzi do świętości. Wielka święta. A siostry z Filadelfi ..... No cóż - im dalej od założyciela świętej gałęzi Dzieła Bożego tym gorzej (słowa św Maksymiliana). A cóż można powiedzieć o duchowym potomstwie św Maksymiliana? Jedźcie do Niepokalanowa (albo lepiej nie....) a zobaczycie - np Msze św odprawiane w maskach, Komunia św często na rękę udzielający kapłan w masce. Masakra.
murrr
Już niebawem można będzie powiedzieć, że rozprzestrzeniasz fałszywe orędzia. Zostało ci ten miesiąc i można śmiało powiedzieć, że fałsz rozprowadzasz na lewo i prawo. A jak nie wiesz o co chodzi to sobie poczytaj co publikowałeś.