Christmas Campaign: Financial Insights
pokorny
K 24.10.2020 V nemocniciach je aktuálne hospitalizovaných 920 pacientov, potvrdené ochorenie COVID-19 má 765 z nich. Na jednotkách intenzívnej starostlivosti je 66 osôb, podporu umelej pľúcnej ventilácie potrebuje 62 pacientov.
V súvislosti s úmrtiami MZ priblížilo, že vo fakultnej nemocnici v Prešove zomreli ženy vo veku 70 a 82 rokov, v Univerzitnej nemocnici L. P. v Košiciach 78-ročná žena, v …More
K 24.10.2020 V nemocniciach je aktuálne hospitalizovaných 920 pacientov, potvrdené ochorenie COVID-19 má 765 z nich. Na jednotkách intenzívnej starostlivosti je 66 osôb, podporu umelej pľúcnej ventilácie potrebuje 62 pacientov.
V súvislosti s úmrtiami MZ priblížilo, že vo fakultnej nemocnici v Prešove zomreli ženy vo veku 70 a 82 rokov, v Univerzitnej nemocnici L. P. v Košiciach 78-ročná žena, v nemocnici v Humennom ženy vo veku 79, 84 a 87 rokov, v Univerzitnej nemocnici Bratislava ženy vo veku 33 a 48 rokov.
V nemocnici v Michalovciach zomreli muži vo veku 69 a 76 rokov, v nemocnici v Sobranciach 71-ročná žena, v nemocnici v Brezne 55-ročný muž, v Ústrednej vojenskej nemocnici v Ružomberku ženy vo veku 79 a 89 rokov, vo Fakultnej nemocnici v Banskej Bystrici 75-ročný muž, v Univerzitnej nemocnici v Martine ženy vo veku 70, 72 a 88 rokov, v nemocnici v Skalici 79-ročná žena, v nemocnici v Liptovskom Mikuláši 92-ročná žena, v nemocnici vo Vranove nad Topľou 72-ročný muž, v nemocnici vo Svidníku 73-ročná žena, v nemocnici v Bardejove 78-ročný muž. V Novej Bani skonala 7O-ročná žena a 55-ročný muž vo Veľkých Kapušanoch. Na Slovensku doposiaľ ochorenie COVID-19 prekonalo 9920 osôb.
apredsasatoci
V košickej nemocnici sa lekári vyhrážali budúcej matke, ak nepodstupi test na kovid, odoberú jej dieťa.
Takže aj ty pokorny si spolupachatel, aj keď nevedomy, ktorý je ucastny na tomto fašizme, tým za šíris poplašné správy.
Dúfam, že na Božom súde ti to bude spočítané! Amen!
Martin Sedúch shares this
4.1K
Virtuálna pandemia
Peter(skala)
Chrípku netreba podceňovať

uvzsr.sk/…i&catid=126:chripka&Itemid=112


Počas chrípkovej sezóny 2018/2019 nahlásili všeobecní lekári v SR 1.470.680 ARO, z toho chrípku a chrípke podobné ochorenia (CHPO) v 157.644 prípadoch. Ťažké akútne respiračné ochorenie (SARI), ktoré si vyžaduje hospitalizáciu, bolo potvrdené v 123 prípadoch, pričom u 57 osôb došlo k úmrtiu. Vírus chrípky bol potvrdený u 40 …More
Chrípku netreba podceňovať

uvzsr.sk/…i&catid=126:chripka&Itemid=112


Počas chrípkovej sezóny 2018/2019 nahlásili všeobecní lekári v SR 1.470.680 ARO, z toho chrípku a chrípke podobné ochorenia (CHPO) v 157.644 prípadoch. Ťažké akútne respiračné ochorenie (SARI), ktoré si vyžaduje hospitalizáciu, bolo potvrdené v 123 prípadoch, pričom u 57 osôb došlo k úmrtiu. Vírus chrípky bol potvrdený u 40 zosnulých – v prevažnej časti prípadov boli laboratórne potvrdené tie vírusy chrípky A, ktoré boli obsiahnuté vo vakcíne proti chrípke. Žiadna z osôb nebola očkovaná proti chrípke a väčšina z nich mala pridružené chronické ochorenia, čiže patrili do rizikovej skupiny ľudí.

„Komplikácie spojené s chrípkou si často vyžadujú hospitalizáciu v nemocnici a u vysoko rizikových osôb môžu spôsobiť nielen ohrozenie zdravia, ale môžu byť aj príčinou úmrtia. Žiaľ, stále sa stretávame s tým, že veľa osôb chrípku podceňuje, ba dokonca si myslia, že pokiaľ netrpia chronickými ochoreniami alebo poruchou imunity, chrípku ľahko prekonajú. Ide však o mylnú predstavu. Závažné problémy súvisiace s chrípkou sa môžu vyskytnúť v akomkoľvek veku, no medzi vysoko rizikové osoby patria najmä zdravotnícki pracovníci, tehotné ženy, ľudia s chronickými ochoreniami a osoby s oslabenou imunitou," uviedol hlavný hygienik SR s tým, že práve týmto ľuďom odporúča očkovanie proti chrípke ako najúčinnejší spôsob prevencie.

V čom súvisí vírus chrípky a koronavirusu (na Slovensku)

Posledné štúdia (chrípkovej sezony 2018/2019) ukazujú že zomrelo 57 ľudí.

Posledné štúdia (na koronavirus) ukazujú že zomrelo 134 ľudí.

webnoviny.sk/…h-a-pocet-obeti-stupol-na-134/

Treba počitať s tým, že počet umrtia na chripku je počitaný len za obdobie niekolkých mesiacoch, nakolko chripkova sezona trvá len niekolko mesiacov od jesene (oktobra) do jari (apríla), čiže len 6 mesiacov (polrok).

naproti tomu 134 umrtí na koronavirus sa počíta od marca 2020 do oktobra, čo je 8 mesiacov.

Suvislosti medzi týmito dvoma virusmi a ich nasledkami treba pozorovať na spracovaní dát, čiže ako presne došlo k umrtiu: počas chripk.obdobia síce píšu, že zomrelo 57 ľudí, ale s upresnením, že len 40 z nich zomrelo na chrípku a navyše mali už aj chronicku pridruženu chorobu.

Ináč povedané, keby nemali pridruženu chorobu, tak na samotnu chripku by ani nezomreli.


Ked si porovname umrtia na koronavirus vidíme suvislosti, že rovnako umrtia sa netýkaju výlučne na koronavirus, ale s pridružením s inou chornickou chorobou.

Z toho vyplýva, že rovnako v oboch pripadoch virusov k umrtiam dochádza len ked maju pacienti ešte nejaku chronicku chorobu.
Kedže chripkový vírus nie je možné odstraniť (každý rok sa vyskytuje) a koronavirus je jeho odvetím, tak nakoniec proti virusom je potrebné sa brániť zvýšenou imunitou. Keby pacienti mali väčšiu imunitu, tak by nemali chronicku chorobu a vdaka tomu by nepodlahli virusom, či už chipke alebo koronavirusu.
ľubica
Rosllynn
To pomůže, Mocná je také Korunka k Božímu Milosrdenství a modlitba k Nejsvětější Krvi Kristově.
U.S.C.A.E.
Nová metaštúdia WHO o koronavíruse udivuje dokonca aj odborníkov: Aký smrtiaci je vírus skutočne?

Bratislava 22. októbra 2020 (HSP/Merkur/WHO/Foto:Pixabay)

Stanfordský profesor John Ioannidis v jednej metaštúdii opätovne preskúmal úmrtnosť na Covid-19 – a to s ohromujúcim výsledkom. Je ochorenie spôsobené koronavírusom menej smrteľné, ako sa doteraz predpokladalo?

Znelo to ako dobrá správa …More
Nová metaštúdia WHO o koronavíruse udivuje dokonca aj odborníkov: Aký smrtiaci je vírus skutočne?

Bratislava 22. októbra 2020 (HSP/Merkur/WHO/Foto:Pixabay)

Stanfordský profesor John Ioannidis v jednej metaštúdii opätovne preskúmal úmrtnosť na Covid-19 – a to s ohromujúcim výsledkom. Je ochorenie spôsobené koronavírusom menej smrteľné, ako sa doteraz predpokladalo?

Znelo to ako dobrá správa a tá je aj vo výsledku novej metaštúdie Covid-19: Zdá sa, že choroba prebieha v menej prípadoch smrteľne, ako sa doteraz predpokladalo. Posolstvo autora je však tiež jasné: Jeho zistenia môžu byť pre politiku užitočné, ale treba ich posudzovať diferencovane.

Štúdia koronavírusu: Stanfordský profesor vyhodnocuje 61 štúdií z celého sveta

Autorom štúdie je John Ioannidis, jeden z momentálne najcitovanejších autorov vo vedeckom svete. Profesor medicíny a epidemiológie na Stanfordskej univerzite vyhodnotil 61 štúdií z celého sveta, ktoré zo vzoriek na testovanie protilátok vypočítali skutočnú mieru infikovaných v príslušnej populácii. Skúmali teda počet neohlásených prípadov koronavírusu. Ioannidis podrobil výsledky štatistickým korekciám a porovnal ich s oficiálnymi úmrtiami na Covid-19 v skúmaných oblastiach.

„Infection fatality rate of COVID-19 inferred from seroprevalence data“

John P A Ioannidis

Published today in the Bulletin of the WHOwho.int/…online_first/BLT.20.265892.pdf twitter.com/…us/1316438700235005953/photo/1

— METRICStanford (@METRICStanford) October 14, 2020

Metaštúdia o úmrtnosti na Covid-19 – hodnotila tiež štúdiu virológa Streecka

Skúmal tiež Heinsbergskú štúdiu bonnského virológa Hendrika Streecka. Tá z veľkej vzorky protilátok vypočítala, že do polovice apríla bolo infikovaných zrejme 15,5 percenta z viac ako 12 000 obyvateľov obce Gangelt – teda takmer 2 000 ľudí. Oficiálne bol počet infikovaných v obci v polovici augusta stále pod 500. V Gangelte, jednom z prvých nemeckých epicentier koróny, zomrelo do polovice apríla sedem ľudí. Z toho Ioannidis vypočítal spolu s počtom neohlásených prípadov zo Streeckovej štúdie mieru úmrtnosti 0,25 percenta, teda 2,5 úmrtí na 1 000 infikovaných ľudí.

Koronavírus: Celosvetovo zomrie jeden z 500 ľudí infikovaných koronavírusom

Štúdia z Gangeltu je teda mierne nad mediánom metaštúdie od Ioannidisa. Medián – to je 0,23 – je hodnota, ktorá rozdeľuje použité reprezentatívne vzorky na rovnako veľké polovice. 50 percent dosahuje nižšiu úmrtnosť, 50 percent vyššiu. Stredná hodnota preto naznačuje, že na celom svete zomiera o niečo viac ako jeden z 500 ľudí infikovaných koronavírusom. Najvyššia vypočítaná úmrtnosť 1,63 percenta pochádzala zo vzorky na dvoch miestach v americkom štáte Louisiana.

Najvyššia miera infikovaných na úrovni 58 percent bola v slume v Bombaji, kde bola úmrtnosť podpriemerná. Ioannidisov záver: Úmrtnosť na Covid-19 sa zdá byť nižšia, ako sa pôvodne predpokladalo. Ioannidis porovnáva svoje čísla s mierou úmrtnosti 3,4 percenta vypočítanou v Číne zo začiatku pandémie. V tom čase sa verilo, že sotva existujú neobjavené prípady so slabými príznakmi, a teda že tam nie je vysoký počet neohlásených prípadov. Dokonca aj o niečo neskôr vypočítané úmrtnosti jedného percenta celosvetovo neboli dosiahnuté. Vlastnú globálnu hodnotu však Ioannidis neuviedol.

Covid-19: Úmrtnosť závisí od rôznych faktorov – a značne sa líši

Druhé zistenie: Úmrtnosť sa v jednotlivých krajinách, mestách a niekedy dokonca aj medzi štvrťami značne líši – a to v závislosti od podielu starých ľudí v populácii, kvality systému zdravotnej starostlivosti, hustoty obyvateľstva a ohnísk infekcie, ako sú napríklad plné dopravné prostriedky.

Nedávna americká metaštúdia zistila pre USA hodnotu úmrtnosti 0,8 percenta. Nemecký virológ Christian Drosten považuje pre Nemecko za realistickú hodnotu na základe čosi staršieho obyvateľstva hodnotu úmrtnosti okolo jedného percenta alebo dokonca tesne nad jedným percentom.

Štúdia o úmrtnosti na koronavírus – V čom vidí Ioannidis prínos

Ioannidis vidí hlavný prínos štúdie v zdôrazňovaní regionálnych rozdielov. Ich poznanie je dôležité, pokiaľ ide o stanovenie opatrení, ktoré môžu eventuálne zvýšiť úmrtnosť v iných oblastiach. Ioannidis už na začiatku varoval pred negatívnymi dôsledkami, ako je napríklad rast počtu samovrážd s rastúcou nezamestnanosťou.


hlavnespravy.sk/…iaci-je-virus-skutocne/2325152
U.S.C.A.E.
Čo mi vŕta v hlave, alebo Matovičov lock-down.

Publikované 19.10. 2020 o 11:56

Pozrime sa podrobnejšie na čísla, ktorými nás médiá ohurujú.

Na oficiálnej stránke korona.gov.sk/koronavirus-na-slovensku som si vyhľadal oficiálne čísla, aktualizované 17.10.2020:

Počet všetkých vykonaných testov: 606 149

Pozitívne testovaní ľudia: 28 268

Počet vyliečených pacientov: 7 297

Počet úmrtí: 82

More
Čo mi vŕta v hlave, alebo Matovičov lock-down.

Publikované 19.10. 2020 o 11:56

Pozrime sa podrobnejšie na čísla, ktorými nás médiá ohurujú.

Na oficiálnej stránke korona.gov.sk/koronavirus-na-slovensku som si vyhľadal oficiálne čísla, aktualizované 17.10.2020:

Počet všetkých vykonaných testov: 606 149

Pozitívne testovaní ľudia: 28 268

Počet vyliečených pacientov: 7 297

Počet úmrtí: 82

Počet hospitalizovaných: 614

Hospitalizovaní s potvrdeným Covid 19: 520

Keď tieto čísla vychŕlia na diváka mainstreamové televízie, zostane z toho šokovaný a stresovaný.

Pozrime sa na tieto údaje v súvislostiach:

Rozdiel medzi pozitívne testovanými: 28 268 a počtom vyliečených: 7297 je 20 971 ľudí. To sú akí ľudia? Je to počet chorých? Ale hospitalizovaných je 614 ľudí, tak potom priebeh ochorenia tých 20 971 je banálny, vyliečili sa Acylpirínom a horúcim čajom. Ak počet pozitívne tetovaných je počet chorých, tak potom úmrtnosť 82 ľudí z 28 268 je 0,29%. Takto vyzerá pandémia? Alebo je tých 20971 testov falošne pozitívnych? Ak áno, je to dosť brutálne… Asi je to zmes týchto dvoch príčin: Časť je chorých, časť falošne pozitívnych. Prečo to nikto neanalyzuje a nevysvetľuje? Jedná sa o 74 percent z celkového počtu testovaných, o ktorých niet zodpovedných informácií.

Oficiálna štatistika: V roku 2019 zomrelo na Slovensku 53 346 ľudí, t.j. denne štatisticky 145,75 ľudí. Ak denne zomiera na Slovensku 145-146 ľudí a za pol roka na koronu 82 ľudí, je to hrozné, pandemické číslo? Keď médiá farbisto rozprávajú o každom zomrelom na Covid, prečo nepovedia, že zomrelo aj ďalších 145 ľudí v ten deň? Je to snaha za každú cenu šokovať, šíriť paniku a strach. Úmrtnosť na Slovensku štatisticky Covid 19 vôbec neovplyvňuje, či sa to už niekomu páči, alebo nie.

Tieto otázky nadobúdajú na vážnosti po informácii, že bude testované celé Slovensko. Z horeuvedených čísel: 606 149 a pozitívne testovaných 28 268 vyplýva záchytnosť 4,6 percenta. Ak pri 5,5 milióna obyvateľov bude záchytnosť podobná, predstavuje to zhruba 250 000 ľudí. Ak z nich sú polovica zamestnaných, tak po testovaní na druhý deň nepríde do práce 125 000 ľudí, lebo budú v karanténe – aj s rodinnými príslušníkmi. Ani tí rodinní príslušníci v karanténe neprídu do práce, tak koľko ľudí zostane doma, možno 200 000? Nebude to paralyzovať prakticky všetky inštitúcie štátu? Obávam sa, že áno. Navodí to fakticky aj prakticky lock-down, bez toho, aby bol oficiálne vyhlásený. Uvedomujú si zodpovední toto riziko? Je potrebné upozorniť ešte na jeden veľmi dôležitý fakt: Ak človeku odoberú akúkoľvek biologickú vzorku, je k dispozícii aj jeho DNA. Ak bude pretestované všetko obyvateľstvo, bude k dispozícii DNA obyvateľstva celého štátu! Ako budú tieto vzorky likvidované? Je to absolútne strategická otázka! Ak z vyšetrovacieho spisu nezákonne unikli nahrávky z Threemy do zahraničia, k nejakej českej mimovládke, nebude DNA databáza celého obyvateľstva predmetom nelegálneho biznisu? V politike platí zásada, že čo sa stať môže, to sa aj stane. Je nevyhnutné zabrániť aj minimálnej možnosti, že niekto bude použité testy nelegálne zhromažďovať za účelom možného budúceho biznisu. Reálne je aj riziko získať DNA vybraných ľudí. Mať DNA Sulíka, Kollára, Matoviča či Fica by mohla byť celkom zaujímavá forma investície. Precedens s zneužitím biologického materiálu po rokoch už politika má, Moniku Lewinsku. Preto otázka profesionálnej a úradne kontrolovanej likvidácie použitých testovacích vzoriek musí byť vyriešená pred spustením testovania!

blog.hlavnespravy.sk/…ave-alebo-matovicov-lock-down/

a to nespochybňujem ťažké prípady ale tie má aj chrípka dokonca nádchu spôsobujú aj vírusy z triedy corona to nie je jeden jediný ten mediálne propagovaný médiá síce robia že áno ale to nie je skutočnosť ono sa to pri bežnom vyšetrení ani nedá rozoznať príznaky chrípky a príznaky corony ale čože by sme skúšali kombináciu vitamínov však to funguje a je to lacné taký remdesivir je drahý a fakticky nehrá významnú rolu

a to tam je hodne falošnej pozitivity v tých čislach
pokorny
21.10.2020. (zo správ TA3)
Na Slovensku pribudlo 17 potvrdených úmrtí na pľúcnu formu ochorenia COVID-19. Spolu tak evidujeme 115 úmrtí na toto ochorenie,"
informovala o tom v stredu krátko pred polnocou hovorkyňa ministerstva zdravotnítva Zuzana Eliášová.

00:13 Vo Fakultnej nemocnici F.D. Roosevelta v Banskej Bystrici zomrel 47-ročný muž. Vo Fakultnej nemocnici v Prešove na pľúcnu formu ochoren…More
21.10.2020. (zo správ TA3)
Na Slovensku pribudlo 17 potvrdených úmrtí na pľúcnu formu ochorenia COVID-19. Spolu tak evidujeme 115 úmrtí na toto ochorenie,"
informovala o tom v stredu krátko pred polnocou hovorkyňa ministerstva zdravotnítva Zuzana Eliášová.

00:13 Vo Fakultnej nemocnici F.D. Roosevelta v Banskej Bystrici zomrel 47-ročný muž. Vo Fakultnej nemocnici v Prešove na pľúcnu formu ochorenia COVID-19 skonali 57-ročná žena, 86-ročná žena, 65-ročný muž, 79-ročný muž, 72-ročná žena, 89-ročný muž, 85-ročná žena, 55-ročná žena, 82 i 86-ročná žena a 76-ročný muž. "V Univerzitnej nemocnice L. Pasteura v Košiciach zomrela 75-ročná žena, 81-ročná žena skonala v nemocnici v Bardejove. V Ústrednej vojenskej nemocnici v Ružomberku zomrel 79-ročný muž a 93-ročná žena. V nemocnici v Dolnom Kubíne zomrel 80-ročný muž," spresnila Eliášová.
obyčajná veriaca žena
A to je čudné, že ľudia v takom veku zomierajú?
Kallistratos
Pokud někdo umírá zbytečně je to vždy zbytečné úmrtí. U některých se jako tečka podepíše pan Covid. To je jasné. (nutno přiznat, že na pana infarkta, paní mrtvici a pana nádora se číselně zapomíná) Takže lidé se děsí teď selektivně něčeho jiného... A mohou na to brát klidně homeopatika, jejichž prodeje rostou... Třeba Oscillococcinum, což je pouhý cukr s příběhem, nic víc... 😉
pokorny
"Obyčajná veriaca žena", píšete: "čo je čudné, že ľudia v takom veku umierajú?" - ???? .... zomierajú aj mladí ľudia, včera zomreli: 45, 57, 55, v Michalovciach zomrela 44 ročná žena ...

Dokedy budete mať také tvrdé srdcia, kým sa to nedotkne vás samých ???

Včera 23.10.2020
V nemocnici v Humennom zomreli muži vo veku 66, 70 a 88 rokov, v Ústrednej vojenskej nemocnici v Ružomberku skonali muži …More
"Obyčajná veriaca žena", píšete: "čo je čudné, že ľudia v takom veku umierajú?" - ???? .... zomierajú aj mladí ľudia, včera zomreli: 45, 57, 55, v Michalovciach zomrela 44 ročná žena ...

Dokedy budete mať také tvrdé srdcia, kým sa to nedotkne vás samých ???

Včera 23.10.2020
V nemocnici v Humennom zomreli muži vo veku 66, 70 a 88 rokov, v Ústrednej vojenskej nemocnici v Ružomberku skonali muži vo veku 57, 69 a 75 rokov, v Univerzitnej nemocnici v Martine vo veku 45, 61, 65 a 72 rokov. V bardejovskej nemocnici zomreli muži vo veku 79 a 81 rokov, vo Fakultnej nemocnici v Nitre 83-ročný muž a muž v rovnavkom veku skonal aj v nemocnici v Čadci. Vo Fakultnej nemocnici v Trnave zomrel 55-ročný muž, 85-ročná žena skonala v domove sociálnych služieb. Úmrtie 72-ročného pacienta zaznamenali vo Fakultnej nemocnici v Trenčíne, 78-ročná žena zomrela vo Fakultnej nemocnici v Prešove a 44-ročná žena v michalovskej nemocnici.
Kallistratos
Rozsudek smrti prostě podepíše Covid. Jsme křehcí. To je celé. Jakou máme imunitu, jaký stav vitamínu D? Holt spadáme do rámce statistiky... Vemme si že například v Číně v jedné konkrétní oblasti je deficit Selenu a hned tam jsou nádory určitého typu, jinde, například v Bangladéši zase mají doslova zasraný Arzén ve vrtech a pijí to miliony lidí a mají potíže... nevěříte, hledejte.... Cukrovka, …More
Rozsudek smrti prostě podepíše Covid. Jsme křehcí. To je celé. Jakou máme imunitu, jaký stav vitamínu D? Holt spadáme do rámce statistiky... Vemme si že například v Číně v jedné konkrétní oblasti je deficit Selenu a hned tam jsou nádory určitého typu, jinde, například v Bangladéši zase mají doslova zasraný Arzén ve vrtech a pijí to miliony lidí a mají potíže... nevěříte, hledejte.... Cukrovka, rakoviny různého druhu, boláky, bolesti, mrzačení lidé.... Ano donátorské spodní vrty jsou sice hezké, ale odhalily silnou kontaminaci arzénem až po letech.... Kdo by to čekal, že, ale bylo to.... Analýzy a výstupy proběhly až mnohem později.... průser jako mraky, mnohonásobně horší než Černobyl.... Ale... No, nechme to být, přirovnal bych to ke kause DDT....

Jsme tak křehcí.... a země je geologicky stará miliony let a pod Bangladéši se nakumuloval prostě v podloží Arzén... To je samé, jako pod ledovci nyní odkrýváme během tání nejenom mamutí kly z permafrostu... Ale v Alpách například pozůstatky z historie člověka doby před 9000 lety... Proto je krásné, jak je naše Země kulaťoučká, historie starší než hlásání blázínků ultrakreacionistů a svět je také barevný a i ten arzén shoří modrým plamenem a s ODS nemá nic společného. 😬
pokorny
V Českej republike (do stredy 21.10.2020) zomreli vo veku do 34 rokov 1 žena a 3 muži, vo veku od 35 - 44 rokov trinásti ľudia dve ženy a 11 mužov, vo veku 45 - 55 rokov zomrelo 21 ľudí, 11 žien a 10 mužov. Všetci tí ľudia by nebyť COVIDU ešte žili a budú veľmi chýbať vo svojích rodinách, svojim deťom, vo svojom zamestnaní, svojim priateľom.
pokorny
Je pravda, že sme krehkí, ale to podstatné teraz je, že v uliciach máme veľmi nebezpečný vírus. Nemá tam čo hľadať. Ten vírus sa rozširuje vďaka nám. On sám nevie prežiť, potrebuje ľudí, aby sa v nich mohol namnožiť a šíriť ďalej.
apredsasatoci
Slovensko má 31 500 lôžok pre pacientov. 500 je obsadené s ľuďmi, ktorí majú chrípkové vírus. Médiá tvrdia, že nemocnice kolabuje.
Opäť suusvedcene z klamstva, ktoré neustále šíria. KBS s nimi samozrejme kolaboruje!

pokorny
Podstata vírusov je taká, že prídu, nakazia ⅔ obyvateľstva a odchádzajú.
Kallistratos
Tak tak pokorny, máš samozřejmě pravdu. Život je velký dar a žít chce vše.... I Pán Ježíš, pokud mi dovolíte, měl asi půl kila bakterií ve svých střevech a to nemluvím o dalších entitách obývajících cokoli co je lidskému tělu vlastní. Střeva mají obrovský potenciál a vliv na fungování našeho těla. To nejsou jen hovna 😉 , ale naprostá většina imunity je právě tam.... Bacha na to lidičky...
pokorny
Takže 2/3 obyvateľstva, píšete, to je 3 300 000 ľudí. Ak z nich 7 percent bude vyžadovať hospitalizáciu, t. j 233 000 ľudí aj tak je tých postelí malo ( uvádzate iba 31 500 - a to nie sú lôžka s kyslíkom a respirátorom)
ľubica
Ten posledný sumit akože proti Koróne a otepľovaniu bol iba fraška.

Skutočný program bol urobiť test v prvom kole na Slovensku a hneď na to v závese v ČR.

Plán je stanovený. Vlastizradca Matovič dostal presne napísaný manuál ako postupovať.

1. Celonarodne povinné testovanie PCR výškrab koróňa akože test. Prvý set bude obsahovať čip a nano boty.

2. Druhý opakovaný akože test zavedie skrz špajl…
More
Ten posledný sumit akože proti Koróne a otepľovaniu bol iba fraška.

Skutočný program bol urobiť test v prvom kole na Slovensku a hneď na to v závese v ČR.

Plán je stanovený. Vlastizradca Matovič dostal presne napísaný manuál ako postupovať.

1. Celonarodne povinné testovanie PCR výškrab koróňa akože test. Prvý set bude obsahovať čip a nano boty.

2. Druhý opakovaný akože test zavedie skrz špajlu aditiva (zložky) ktoré doplnia nanoboty.

3. Spustí sa na 100% 5G sieť aby nanoboty mohli fungovať. Na rovnakom princípe ako RFID čip ak je v dosahu elektrického poľa. Preto povinné spustenie 5G s dohľadom NATO.

Iba pred pár dňami Korčok a tá štetka na obrane oznámili, že 5G je takticky zavedené pod vojenským dohľadom NATO na obranu!,

4. Konečný plán je akože testami označiť a infikovať každého jedného obyvateľa Slovenska. Preto sa to bude konať pod dohľadom armády! Cieľ je jednoduchý.

Slovensko ako krajina s 5,5 milióna obyvateľmi bude ako testovací králik na Úmrtnosť skrz nanoboty - 5G + aditivum na celkovú otravu organizmu daného jedinca. Samozrejme sa vyhovoria, že zomreli na pandémiu korony!

NWO rozhodlo do Európy pre sídliť 100 000 000 negrov a rôzne moslimské etnika. Nakoľko v Európe fyzicky na to nie je miesto. Musia odstrániť obyvateľov krajín ktoré sú určené na výmenu obyvateľov. A tým je Slovensko a Česko!

Vojna začala a každý z vás ktorý podstúpil koróňa výškrab PCR test. Už bol označený, teraz nastupuje fáza č. 2 = likvidácia!

Maju nás Slovákov zmapovanych po genetickej mape. Nakoľko zdravotné karty sú v elektronickej podobe a databázu vlastní a spravuje IzraHell firma. Servery ako aj celá databáza sa nachádza v štáte zvanom IzraHell"
Peter(skala)
Jak to bula s Coronula
youtube.com/watch?v=kTzmTQFX_5A
dalila
Neviete čo o.eirene?
Peter(skala)
už je na tom lepšie :)