Clicks513
csk.news
6

Nemecký biskup odporúča homosexuálne romány pre mládež

Otec Norbert Happe, farár Beelen, diecéza Münster, Nemecko, dal verejnej kKtolíckej knižnici svojej farnosti dva homosexuálne propagandistické romány a sľúbil, že dá viac, píše Dieglocke.de (14. augusta).

Prvá kniha je "Dvaja bozkávajúci sa chlapci" od homosexuáleho Davidom Levitahnom, ktorý píše o dvoch homosexuáloch, ktorí sa bozkávajú počas 32 hodín, 12 minút a 10 sekúnd, aby vytvorili nový svetový rekord v najdlhšom bozkávaní.

Druhým je nemecký román od istého Beckyho Albertalliho o dvoch mladých homosexuáloch, ktorí nechali svoje okolie vedieť, že sú "homosexuály".

Bol čas, keď kňazi odporúčali inú literatúru. Je samozrejmé, že Happe nemal žiadne sankcie od svojho biskupa.

#newsDwlughrwwc
adrianicm
Nezakročil? Zakročí! 🧐
Tymián
sulnadzlato nebuď taký rýchly do súdov. To nevieš či biskup zakročil alebo nie. To sa dozvieme možno neskoršie ak csk.news bude mať odvahu zverejniť ako to všetko v tejto veci dopadlo.
adrianicm
csk.news píše v nadpise: Nemecký biskup odporúča homosexuálne romány pre mládež......

Otec Norbert Happe, farár Beelen, diecéza Münster, Nemecko,

✍️ to už csk.news nevie aký je rozdiel medzi biskupom a farárom? Ak je to pravda, tak to má predsa na svedomí farár nie biskup.
Janko333
💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟

Panna Mária nás pozvala tejto súčasnej dobe modliť sa za kňazov. Povedala, modlite sa za kňazov. Sú darom môjho Syna. Posolstvo, Medžugorie, dané prostredníctvom Márie Pavlovičovej na jej otázku Matke Božej: 'Aké posolstvo si praješ odovzdať kňazom? Pozývam vás, aby ste všetkých povzbudzovali na modlitbu ruženca. S ružencom zvíťazíte nad všetkými neduhmi, ktoré …More
💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟

Panna Mária nás pozvala tejto súčasnej dobe modliť sa za kňazov. Povedala, modlite sa za kňazov. Sú darom môjho Syna. Posolstvo, Medžugorie, dané prostredníctvom Márie Pavlovičovej na jej otázku Matke Božej: 'Aké posolstvo si praješ odovzdať kňazom? Pozývam vás, aby ste všetkých povzbudzovali na modlitbu ruženca. S ružencom zvíťazíte nad všetkými neduhmi, ktoré chce teraz satan vniesť do katolíckej Cirkvi. Kňazi, všetci sa modlite ruženec! Zasväťte čas modlitbe ruženca!
Deti moje, apoštoli moji, pomôžte mi otvoriť cesty k môjmu Synovi. Ešte raz vás pozývam k modlitbe za vašich pastierov. S nimi zvíťazím.

Mladý ex-homosexuál povedal: Nebol som naplnený. Ale totálne prázdny. Nejestvujú homosexuáli. Jestvujú len heterosexuálni ľudia s homosexuálnou príťažlivosťou. Nikdy som nebol gayom. Mal som problém a ten vyriešil Ježiš. Albert
Průběh zjevení - La Salette
Papež nechť je na stráži před divotvůrci, neboť se blíží čas, kdy se objeví nejúžasnější
události na zemi i ve vzduchu. V roce 1864 bude Lucifer spolu s velkým množstvím démonů vypuštěn z pekla. Démoni budou kus po kuse podrývat a podlamovat víru, a podaří se jim dokonce zaslepit i Bohu zasvěcené osoby do té míry, že přijmou ducha špatných andělů.
Pokud se jim nedostane mimořádné milosti, většina řeholníků zcela ztratí víru a
mnoho duší uvrhnou do zkázy. la-salette.webnode.sk
Peréz. jezismaria.weebly.com/homosexualita-je-hriech.html

jezismaria.weebly.com/la-salette--zja…
la-salette.webnode.sk

💟💟💟💟💟💟💟💟💟
.
Caesar
menhir

To je Novus Ordo cirkev pohody, ktorá vznikla na IIVK.
www.youtube.com/watch
snakee
ale někteří rádobypastýři do ní za přispění laksního kardinálského sboru pronikli a snaží se svoje bludy propagovat za katolické učení, víš Jindřichu, ty jsi zrovna jeden z nich, ale sekera už je přiložena ke kořeni a stoleté satanovo řádění letoškem končí, od doby kdy Bůh dopustil likvidaci katolických monarchií uplyne letos 100 let