Clicks2.1K
m.rekinek
1

DANE Z U.K. - ZASZCZEPIENI UMIERAJĄ DWA RAZY CZĘŚCIEJ NIŻ NIEZASZCZEPIENI

Dane z Wielkiej Brytanii pokazują, że zaszczepione osoby poniżej 60. roku życia umierają dwukrotnie częściej niż nieszczepione osoby w tym samym wieku

Ta tabela może wydawać się niewiarygodna lub niemożliwa, ale jest dokładna i oparta na cotygodniowych danych rządu Wielkiej Brytanii.

Brązowa linia przedstawia cotygodniowe zgony ze wszystkich przyczyn u zaszczepionych osób w wieku od 10 do 59 lat na 100 000 osób.

Niebieska linia pokazuje tygodniowe zgony ze wszystkich przyczyn u osób nieszczepionych na 100 000 w tej samej grupie wiekowej.

Sam sprawdziłem bazowy zbiór danych i ten wykres jest poprawny. Zaszczepione osoby w wieku poniżej 60 lat są dwukrotnie bardziej narażone na śmierć niż osoby niezaszczepione. A całkowita liczba zgonów w Wielkiej Brytanii jest znacznie powyżej normy.

Nie wiem, jak wytłumaczyć cokolwiek innego niż śmiertelność po szczepieniu.

Podstawowe dane dostępne są tutaj , pobierz plik Excel i spójrz na Tabelę 4:

ons.gov.uk/…s/deaths/datasets/deathsbyvaccinationstatusengland

Źródło : substack.com/p/vaccinated-english-adults-under-60

Australia korzysta z wojska, aby sprowadzić osoby, które uzyskały wynik pozytywny do ośrodków kwarantanny

W obszarach Binjari i Rockhole w północnej Australii nałożono ścisłą godzinę policyjną po zarejestrowaniu dziewięciu nowych przypadków Covid. Wezwano wojsko, aby wnieść pozytywne przypadki i bliskie kontakty do ośrodka kwarantanny.

Jak ogłosił w niedzielę premier Michael Gunner, 78-letnia kobieta jest leczona w Royal Darwin Hospital. Pozostałe osiem przypadków i 38 bliskich osób zostało przeniesionych do centrum kwarantanny Howard Springs.

Australijski premier wysłał do regionu 28 żołnierzy Australijskich Sił Obronnych i szereg pojazdów wojskowych. Ludzie mogą opuszczać swoje domy tylko „w celu leczenia, w nagłych wypadkach lub gdy wymaga tego prawo”.

Gunner powiedział, że blokada prawdopodobnie utrzyma się przez kilka tygodni. Dodał, że odsetek szczepień w Binjari jest niski i wezwał ludzi do zaszczepienia się przeciwko koronie. Od poniedziałku nieszczepieni podróżnicy mają zakaz wjazdu na Terytorium Północne.

Szkocja wzywa do zniesienia paszportów szczepień po tym, jak badania pokazują, że osoby zaszczepione są tak samo zaraźliwe, jak nieszczepione

Wicepremier Szkocji, John Swinney, jest pod presją, aby usunąć rejestr szczepień po tym, jak nowe badanie z Oksfordu wykazało, że osoby podwójnie zaszczepione są tak samo prawdopodobne, że przeniosą Covid na osoby nieszczepione. Szczegóły w Times .

Skuteczność szczepionek w powstrzymywaniu transmisji – zwłaszcza puszek AstraZeneca – pogarsza się z czasem. Wynika to z badania, które wydaje się podważać argumentację stojącą za nowymi przepisami, które wymagają dowodu szczepień przed wejściem na boiska piłkarskie i kluby nocne.

Wicepremier powiedział, że klienci mogą teraz być zmuszeni do okazania negatywnego wyniku testu na Covid i zaświadczenie o szczepieniu, zanim będą mogli odwiedzić inne miejsca w pomieszczeniach, takie jak puby, restauracje, siłownie i kawiarnie.

Jednak ta „opcja teoretyczna” wywołała sprzeciw pubów i restauracji, które twierdzą, że jeśli zostaną zatwierdzone, staną przed „lawiną odwołań”.

Badanie przeprowadzone przez Departament Medycyny Nuffield na Uniwersytecie Oksfordzkim, który współtworzył szczepionkę AstraZeneca, ujawniło spadek skuteczności szczepionek po 12 tygodniach.

Stwierdzono, że osoby zaszczepione były prawie tak samo zakaźne jak osoby nieszczepione 12 tygodni po drugim szczepieniu AstraZeneca.

W badaniu stwierdza się: „Redukcja transmisji zmniejszyła się z czasem po drugim szczepieniu, przy czym Delta osiągnęła podobne wartości do tych, którzy nie byli zaszczepieni po 12 tygodniach w [AstraZeneca] i znacznie osłabiła się w [Pfizer-BioNTech]. W ciągu trzech miesięcy po drugim szczepieniu zmniejszyła się również ochrona szczepień dla osób kontaktowych ”.

Badanie nawiązuje do dochodzenia opublikowanego w zeszłym miesiącu w Lancet, które wykazało, że wpływ szczepionki na zmniejszenie transmisji związanej z rozprzestrzenianiem się wariantu Delta był minimalny.

Swinney potwierdził wyniki badań, ale obiecał nadal korzystać z rejestrów szczepień w klubach i na stadionach sportowych oraz nadal konsultować się z firmami w celu rozszerzenia ich na inne obszary.


dailysceptic.org/…ing-vaccinated-just-as-infectious-as-unvaccinated/
genax
Pora zeby sie obudzic z tego letargu ! Znam ludzi w pelni zaszczepionych ktorych juz nie ma posrod nas. Mlodzi, zdrowi i zaszczepieni pod presja otoczenia - nie z wlasnej woli. Juz ich nie ma!!!!