seku26
Elkam jedź do Australii i tam zostań, spoko będziesz miał, Twoje klimaty, odnajdziesz się, będziesz zadowolony, nie zwlekaj, ruszaj człowieku!
Teresa J shares this
31.9K
Jan Zbigniew wojan
To w Australii nie wiedzą co to broń ? W Polsce gdyby broń była dostępna "pandemia" trwałaby najwyżej tydzień ! Wolności trzeba bronić wszelkimi sposobami - WSZELKIMI !
Jan Zbigniew wojan
Floryda zacznie nakładać grzywny w wysokości 5000 dolarów na firmy, szkoły i agencje rządowe, które wymagają od ludzi okazania dowodu szczepienia przeciwko COVID-19. Kary mają zacząć obowiązywać od połowy września. Już pojawiły się głosy sprzeciwu. - To wbrew zdrowemu rozsądkowi - mówi komisarz ds. rolnictwa Nikki Fried, jedyna demokratka w tym stanie. Jak ONA może mówić o demokracji zmuszając …More
Floryda zacznie nakładać grzywny w wysokości 5000 dolarów na firmy, szkoły i agencje rządowe, które wymagają od ludzi okazania dowodu szczepienia przeciwko COVID-19. Kary mają zacząć obowiązywać od połowy września. Już pojawiły się głosy sprzeciwu. - To wbrew zdrowemu rozsądkowi - mówi komisarz ds. rolnictwa Nikki Fried, jedyna demokratka w tym stanie. Jak ONA może mówić o demokracji zmuszając do szczepień, to jakaś schizofrenia !
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Australia już w rękach lucyferian -masonów !!!
OTO SKUTEK BEZCZYNNOŚCI O BRAKU REAKCJI ZE STRONY OBYWATELI !
Ta NWO-wska metoda działania to idzie na wszystkie kraje świata ,aż do utworzenia nierządu światowego dla antychrysta!