CÓRKA MARYI
1401

JEZUS: Zły duch przez ludzkie serca uczyni absolutnie wszystko, aby powstrzymać Słowo Boga

JESUS: The evil one, through the hearts of man, will go to extraordinary lengths to stop the Word of God

KSIĘGA PRAWDY

czwartek, 25 kwietnia 2013 roku, godz. 10.30

Moja szczerze umiłowana córko, już niedługo odszczepieńcy z Kościoła katolickiego, którzy porzucą posłuszeństwo Bogu, zbiorą się, aby organizować złośliwe ataki na te wyświęcone sługi, którzy są wierni Prawdzie.

Ci, którzy nie są wierni Mojemu Ciału, zmienią wiele praw, a także utworzą nowe interpretacje znaczenia Najświętszej Eucharystii.
Wielu świętych sług Bożych i ludzi świeckich wszystkich wyznań chrześcijańskich będzie patrzeć, jak Duch Święty zostanie zaatakowany. Wielu będzie zaszokowanych sposobem, w jaki Moje Imię i Moje Nauczanie otrzymają nową interpretację, tak że nacisk zostanie położony na powinność człowieka względem człowieka. Człowiek będzie zachęcany do miłości własnej i przedstawiania swoich potrzeb przed ołtarzem Boga.

Na zewnątrz to podejście do chrześcijaństwa będzie postrzegane jako coś dobrego. Będzie popierać znaczenie miłości, ale nie w taki sposób, jaki nakazuje Bóg. Ludzie na wysokich stanowiskach będą widziani, gdy publicznie będą się wzajemnie wychwalali podczas sprawowania ceremonii religijnych. Będą się z szacunkiem wzajemnie sobie kłaniali i będą się czołobitnie rzucać do stóp wrogów Boga.

Wszystkie te nadzwyczajne ryty oszukają świat i wielu nie będzie zdawać sobie sprawy z celu tych ceremonii. Te czyny, nowe homilie i nowe obrzędy, rzekomo będą oddawały cześć Mnie, Jezusowi Chrystusowi, ale będą podobne do czarnych mszy, ponieważ będą wychwalać bestię.

Król ciemności ze swoimi złymi duchami szybko działa w sercach wielu, którzy są odpowiedzialni za prowadzenie Moich wyznawców. Niektórzy z tych sług nie zdają sobie sprawy, że są kuszeni przez złego ducha. Zwracam się do nich – przyjdźcie teraz. Przyjdźcie do Mnie poprzez sakrament pojednania. Jeśli niepokoicie się o swoją wiarę, Ja was oświecę, ale musicie oczyścić swoje dusze z pychy. To pycha was oszukała, abyście uwierzyli, że wasz intelekt jest wyższy od Bożego.

Inni, niczym wilki w owczej skórze, sprzedali swoje dusze szatanowi. I tak jak on działa, będą podstępni w swoim sposobie oszukiwania dzieci Bożych. Będą kusić innych, chwaląc swoje sługi za to, że są święci, i to przyciągnie sługi napełnione pychą i miłością własną, którzy pójdą jak owce. Będą bez przerwy kłamać, a ich publiczne homilie będą w Oczach Boga bredniami. W żadnym z ich słów nie będzie widać ani odrobiny prawdziwej pokory, choć dołożą wszelkich starań, aby zachowywać się jak pokorni słudzy Boga. W ich obecności nie będzie Mocy Ducha Świętego, a ci należący do Mnie, którzy naprawdę Mnie znają, będą o tym świadczyli.

Tak wielu Moich biednych wyświęconych sług zostanie wciągniętych do tych kłamstw, które doprowadzą do zbezczeszczenia Mojego Ciała, a wielu z tych, którzy przechwalają się swoją miłością do Mnie, będzie pierwszymi, którzy wbiją kolejny gwóźdź, bo krzyżują Mnie wciąż na nowo.

Moja córko, okazywana tobie nienawiść przyjdzie z dwóch stron, jako bezpośredni skutek rozpadu Mojego Kościoła na ziemi. Z jednej strony będą ci, którzy twierdzą, że reprezentują Mój Kościół na ziemi, ale którzy są niczym więcej jak tylko przedstawicielami innej doktryny. Z drugiej strony będą Moi wierni słudzy, którzy ci nie uwierzą.

Musisz wiedzieć, że Prawda wywołuje strach i gniew. Prawda dana prawdziwym prorokom Boga nie tylko wzbudza gniew – z powodu strachu wywoła oburzenie. Oburzenie i gniew pochodzą od ducha zła. Zły duch przez ludzkie serca uczyni absolutnie wszystko, aby powstrzymać Słowo Boga. Gniew przeciw prorokom jest nienawiścią do Boga.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…ich-publiczne-homilie-beda-w-oczach-boga-bredniami

_________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Moi wrogowie wszędzie będą walczyli z Moimi próbami przygotowan…

_________________________________________________________________