Clicks5.3K
m.rekinek
12
Kto ośmielił się zmienić słowa Pana Jezusa do św. Faustyny ?! Opublikowany 5 gru 2017 m. rekinek Fałsz w Łagiewnikach - o. Augustyn Pelanowski www.youtube.com/watchMore
Kto ośmielił się zmienić słowa Pana Jezusa do św. Faustyny ?!

Opublikowany 5 gru 2017 m. rekinek
Fałsz w Łagiewnikach - o. Augustyn Pelanowski
www.youtube.com/watch
1. NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ.
+
ANI CHYBI JAKI
HERETYK ZMIENIŁ, BO CZUŁ SIĘ ZAPEWNE.. NIEKOMFORTOWO Z TĄ JEDNOZNACZNOŚCIĄ NASZEGO ZBAWICIELA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA !
Nemo potest duobus dominis servire !
Kto ośmielił się zmienić słowa Pana Jezusa do św. Faustyny ?!
yuitrel
Panie @Qbańczyk56 . Z rzeźbami, obrazami oraz wszelka symboliką chrześcijańską walczą komuniści, ateiści, wolnomularze, judaiści i islamiści. A Pan do której z tych grup należy?
Niech Pan przestanie z tą kiepską protestancką propaganda, ze Katolicy modlą się do kawałka papieru albo drewna. To tak jak by Pan kochał zdjęcie swojej żony a nie żonę.
predex
Objawienie Matki Bożej z Guadalupe
9 grudnia 1531 roku, kiedy św. Juan Diego szedł do Tlatelolco na poranną mszę św. na wzgórzu Tepeyac, miał on ujrzeć piękną kobietę, która przedstawiła mu się jako: Matka Boża z Guadalupe – Święta Maryja zawsze Dziewica, Matka prawdziwego Boga. Objawienia trwały kilka dni – do 12 grudnia 1531 roku, kiedy to zgodnie z przekazami miał zdarzyć się cud –…More
Objawienie Matki Bożej z Guadalupe
9 grudnia 1531 roku, kiedy św. Juan Diego szedł do Tlatelolco na poranną mszę św. na wzgórzu Tepeyac, miał on ujrzeć piękną kobietę, która przedstawiła mu się jako: Matka Boża z Guadalupe – Święta Maryja zawsze Dziewica, Matka prawdziwego Boga. Objawienia trwały kilka dni – do 12 grudnia 1531 roku, kiedy to zgodnie z przekazami miał zdarzyć się cud – na ponczu św. Juana Diego, w którym niósł róże (róże cudownie urosły na kamienistym, pokrytym lodem wzgórzu), powstał w sposób cudowny obraz Matki Bożej, jako znak dla biskupa Zumárragi. Po tym wydarzeniu zbudowano mały kościół, który stał się celem licznych pielgrzymek Indian, Metysów i Hiszpanów. Szczególną czcią pielgrzymi otaczali cudowny obraz Matki Bożej z Guadalupe. Jest to najstarsze objawienie maryjne oficjalnie uznane przez Kościół katolicki. Bazylika Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe w Meksyku jest największym sanktuarium katolickim – rocznie przybywa tu 12 milionów pielgrzymów.
yaphet
Wojtyljanie.
Rafał_Ovile
Dlaczego katolik Qbańczyk56 bawi sie w solę scriptuę? Pan Bóg postanowił przyjść i być obecnym również jako Człowiek. Wybrał Matkę Bożą, która zrodziła Syna - II Osobę Boską. Stąd bliskość z grzesznym człowiekiem sprawił, iż mamy i czcimy wizerunki. Podobnie jak mamy w domu zdjęcia tych których bardzo kochamy. Relikwia Całunu Turyńskiego świadczy o woli pozostawienia przez Boga swojego …More
Dlaczego katolik Qbańczyk56 bawi sie w solę scriptuę? Pan Bóg postanowił przyjść i być obecnym również jako Człowiek. Wybrał Matkę Bożą, która zrodziła Syna - II Osobę Boską. Stąd bliskość z grzesznym człowiekiem sprawił, iż mamy i czcimy wizerunki. Podobnie jak mamy w domu zdjęcia tych których bardzo kochamy. Relikwia Całunu Turyńskiego świadczy o woli pozostawienia przez Boga swojego wizerunku człowiekowi...
Qbańczyk56
xmireknowak Raczej kto zrobił czy namalował, a moje wątpliwości biorą się z biblii " Wj.20,4 Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią", a bardziej dosadnie Mojżesz do swego ludu mówi o bałwochwalstwie w rozdziale Pwt. w rozdziale 4 "Unikać bałwochwalstwa!

9 Tylko się strzeż bardzo…More
xmireknowak Raczej kto zrobił czy namalował, a moje wątpliwości biorą się z biblii " Wj.20,4 Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią", a bardziej dosadnie Mojżesz do swego ludu mówi o bałwochwalstwie w rozdziale Pwt. w rozdziale 4 "Unikać bałwochwalstwa!

9 Tylko się strzeż bardzo i pilnuj siebie, byś nie zapomniał o tych rzeczach, które widziały twe oczy: by z twego serca nie uszły po wszystkie dni twego życia, ale ucz ich swych synów i wnuków2. 10 W dniu, w którym stanąłeś w obliczu Pana, Boga swego, na Horebiebiblia.deon.pl/rozdzial.php, rzekł Pan do mnie: «Zgromadź Mi naród, niech usłyszą me słowa, aby się nauczyli Mnie bać przez wszystkie dni życia na ziemi i nauczyli tego swoich synów». 11 Wtedy zbliżyliście się i stanęliście pod górą - a góra płonęła ogniem aż do nieba, okryta mrokiem, ciemnością i chmurą. 12 I przemówił do was Pan, Bóg wasz, spośród ognia. Dźwięk słów słyszeliście, ale poza głosem nie dostrzegliście postaci. 13 Oznajmił wam swe przymierze, gdy rozkazał wam pełnić Dziesięć Przykazańbiblia.deon.pl/rozdzial.php i napisał je na dwóch tablicach kamiennych. 14 W tym czasie rozkazał mi Pan uczyć was praw i nakazówbiblia.deon.pl/rozdzial.php, byście je pełnili w kraju, do którego wchodzicie, by objąć go w posiadanie. 15 Pilnie się wystrzegajcie - skoroście nie widzieli żadnej postaci w dniu, w którym mówił do was Pan spośród ognia na Horebie - 16 abyście nie postąpili niegodziwie i nie uczynili sobie rzeźby przedstawiającej podobiznę mężczyzny lub kobiety, 17 podobiznę jakiegokolwiek zwierzęcia, które jest na ziemi, podobiznę jakiegokolwiek ptaka, latającego pod niebem, 18 podobiznę czegokolwiek, co pełza po ziemi, podobiznę ryby, która jest w wodach - pod ziemią. 19 Gdy podniesiesz oczy ku niebu i ujrzysz słońce, księżyc i gwiazdy, i wszystkie zastępy niebios, obyś nie pozwolił się zwieść, nie oddawał im pokłonu i nie służył, bo Pan, Bóg twój, przydzielił je wszystkim narodom pod niebem. 20 A was Pan wybrał sobie, wyprowadził was z pieca do topienia żelaza, z Egiptu, abyście się stali Jego ludem, Jego własnością, jak dziś jesteście.
21 Z waszego powodu rozgniewał się na mnie Pan i przysiągł, że nie przejdę Jordanu, nie wejdę do pięknej ziemi, którą wam daje Pan, Bóg wasz, w posiadanie. 22 Ja bowiem umrę w tej ziemi, nie przejdę Jordanu, lecz wy go przejdziecie i posiądziecie tę piękną ziemię. 23 Strzeżcie się, byście nie zapomnieli przymierza Pana, Boga waszego, które zawarł z wami, i nie uczynili sobie wyobrażenia w rzeźbie tego wszystkiego, co wam zabronił Pan, Bóg wasz. 24 Bo Pan, Bóg wasz, jest ogniem trawiącymbiblia.deon.pl/rozdzial.php. On jest Bogiem zazdrosnym.
xmireknowak
Qbańczyk56 Obraz Matki Bożej z Guadalupe , kto stworzył kto kazał czcić .
predex
A kto zmienił obraz Jezusa miłosiernego wg Faustyny na Chyły, u nas w kosciele ponownie wrócił pierwowzór,

o krwi i wodo ktoras wytrysnęła z serca Jezusowego,

a nie z najświętszego serca Jezusowego

tez pozmieniali orginał.

Równiez modlitwy Ojca Kolbe ponoć zostały pozamieniane

o Maryjo módl się za masonami w orginale,

a nie za nieprzyjaciółmi kościola św
Qbańczyk56
Proszę księdza, ta zmiana to nic, ale kto zmienił dziesięć przykazań? Kto każe modlić się do dzieł wykonanych ręką ludzką.
waz2054
Bardzo dobrze, że ktoś to zauważył. Jest to dowód, na to, że tak zwane "imprimatur" nie ma żadnego sensu. Tak jak nie jest wykładnikiem w stosunku do Dzienniczka Siostry Faustyny, nie jest nim także i w stosunku do żadnych pozostałych objawień prywatnych, pism, książek i tym podobnych publikacji. Dlaczego? Dlatego, ze cenzor jest omylny. A tu niektórzy uważają, że jak coś ma "imprimatur" to jest …More
Bardzo dobrze, że ktoś to zauważył. Jest to dowód, na to, że tak zwane "imprimatur" nie ma żadnego sensu. Tak jak nie jest wykładnikiem w stosunku do Dzienniczka Siostry Faustyny, nie jest nim także i w stosunku do żadnych pozostałych objawień prywatnych, pism, książek i tym podobnych publikacji. Dlaczego? Dlatego, ze cenzor jest omylny. A tu niektórzy uważają, że jak coś ma "imprimatur" to jest "czyste". A to nieprawda.
Nemo potest duobus dominis servire !