Coburg
41.5K

50 000 ľudí zhromaždilo na podporu Donbasu v Groznom

24. septembra 05:00
Rusko / Donbass / politika / Správy

Foto: Kanál TG Ramzana Kadyrova

Na námestí pred Pamätným komplexom slávy pomenovanom po prvom šéfovi Čečenska, hrdinovi Ruska Achmatovi-Chadži Kadyrovovi, sa konalo rozsiahle zhromaždenie na podporu referenda v regiónoch Donbass, Záporožie a Cherson.

"Obyčajní ľudia prišli vyjadriť svoju vôľu a rozhodne povedať nie šíreniu európskych pseudohodnôt a fašizmu blízko hraníc našej krajiny," napísal čečenský vodca Ramzan Kadyrov na svojom kanáli Telegram.

V Groznom sa podľa neho zišlo asi 50-tisíc obyvateľov Čečenska, aby podporili túžbu obyvateľov Donbasu, Chersonu a Záporožia stať sa súčasťou Ruska.

Na zhromaždení vystúpili verejné, vedecké a politické osobnosti, ako aj rodičia čečenských bojovníkov, ktorí sa zúčastňujú špeciálnej vojenskej operácie na Donbase.

"Každý z nich je pevne presvedčený, že účasť v NWO je vecou každého Čečenca, ktorý sa považuje aspoň za malého vlastenca našej veľkej vlasti," dodal Kadyrov.

В Грозном состоялся 50-тысячный митинг в поддержку Донбасса
Detektiv
Čína posílá Rusku na pomoc 100 000 vojáků, tj. 5 nebo 6 divizí.
Metod
Sláva Rossiji!
. ARMATA .
"Obyčajní ľudia prišli vyjadriť svoju vôľu a rozhodne povedať nie šíreniu európskych pseudohodnôt...teraz by som radšej neodporúčal hrdiť sa slovným spojením kresťanská Európa.
Metod
Čečenci, v núdzi nájdeš priateľa, Salej alejkum!