Clicks3

Вакцини проти Covid-19 – це зброя масового знищення, яка могла б знищити людство /Др. Вернон Коулман/

Др. Вернон Коулман

vernoncoleman.com/humanrace.htm

rumble.com/…mass-destruction-and-could-wipe-us-out-dr.-ve.html


Якщо ви вже протягом деякого часу читаєте мої статті, то знаєте, що я ніколи не перебільшую. Ви також знаєте, що за останній рік мої прогнози, оцінки та аналізи були абсолютно точні.

Однак зараз, як ніколи раніше, мені потрібна ваша допомога. Якщо ми не співпрацюватимемо, то ми приречені на вимирання. Я потребую вашої допомоги, щоб ми завдяки цій статті могли промовити до мільйонів. І оскільки великі платформи та мейстрім-медіа обмежили мені доступ, я не зможу цього зробити без вас.

Я переконаний, що це найважливіша стаття, яку ви будь-коли прочитаєте. Ви повинні її розповсюдити. Найближчими днями ви повинні надіслати цю статтю всім, які мають електронну адресу – знайомим і незнайомим. Надішліть її кожному журналісту, електронну адресу якого ви знайдете. Ви просто можете надіслати її з www.vernoncoleman.org

Чи пригадуєте відеозапис, де Білл і Мелінда Гейтс сиділи, іронічно посміхаючись, та говорили, що наступна пандемія змусить людей звернути на неї увагу?

Гадаю, я знаю, що готується. Ми всі знаємо, що самочинна еліта, пропагандисти Порядку денного на XXI століття (Agendа 21) та Великого перезавантаження, постійно мають на меті знищити 90-95% населення світу.

На жаль, побоююсь, що, мабуть, вже занадто пізно рятувати тих багатьох, які вже були вакциновані. Мільйони вже приречені на вимирання, і боюся, що багато людей помре, як тільки зіткнуться з коронавірусом.

Але тут існує щось, в чому плани еліти зазнали серйозного краху.

А результат такий, що ті з нас, які не прийняли вакцину, зараз очевидно також перебувають у серйозній небезпеці. Нам потрібно підтримувати імунітет у найкращому стані, розумно харчуючись та приймаючи вітамін D. І, можливо, одного дня нам доведеться триматися подалі від тих, які були вакциновані. Я вважаю, що зараз вони становлять реальну загрозу для виживання людської раси.

Вже довший час, довше ніж я хотів би про це думати, я перестерігаю від небезпеки вакцин проти Сovid-19. Я знаю, що насправді їх навіть не можна називати вакцинами (хоча одне офіційне визначення було змінено, щоб відповідало їм), але якщо я назву їх «генною терапією», тоді ті, до кого ми намагаємось промовити, не знатимуть, про що я говорю, оскільки їм було сказано, що це вакцини.

Майже рік тому я перестерігав, що причина, чому перебільшують ризик корона вірусу ‒ це частково план запровадження програми обов’язкової вакцинації.

Фактом є, що фальшива пандемія Сovid-19 була створена частково для того, щоб знайшовся привід для вакцин, а не навпаки ‒ що вакцина була розроблена як вирішення штучної загрози, яку представляє Сovid-19.

Я вже місяцями перестерігаю, що експериментальні вакцини небезпечні та мають багато потенційно смертельних побічних дій. Видатні особистості та багато лікарів, які запевняють у безпеці вакцини, помиляються. Я мав рацію, коли стверджував, що вакцини можуть вбити більше людей, ніж Сovid-19. Однак тепер схоже, що вакцини правдоподібно будуть і причиною смерті сотень мільйонів людей, які не були вакциновані.

Я ще раніше вважав, що обман з Сovid-19 був запланований з конкретною метою – вбити якомога більше старих і немічних людей та запровадити обов’язкову вакцинацію. Про це я говорив у своєму першому відео в середині березня 2020 року. Звичайно, за цим всім стояв і план знищення та перебудови економіки відповідно до вимог Порядку денного на XXI століття та Великого перезавантаження.

Через кілька днів після того, як відео вперше з’явилося, на мене злісно накинулися в Інтернеті. Повністю змінили мій запис у Вікіпедії. Видалили докладніші відомості про всі мої книги, телепередачі та статті. Назвали мене сумнівним теоретиком змови. Я зробив відео, в якому пояснив, як вони змінили запис у Вікіпедії, щоб мене очорнити та дискредитувати. (Відео доступне на цьому веб-сайті у формі статті.) Також подібно кривдили багатьох інших, які поставили під сумнів офіційну думку щодо Сovid-19. І, звичайно, BBC та національна преса долучились і напали на тих, які наважилися поставити під сумнів офіційну позицію, публікуючи неприйнятну для них правду.

Однак тепер побоююся, що геноцидні безумці, вершники з Апокаліпсису, які задумали цей обман, ведуть нас до Армагеддону.

Вже давно я був переконаний в тому, що архітектори цього обману очікували смерті мільйонів людей.

Однак зараз я вважаю, що злочинні мізки, які створили цей обман, принципово недооцінили небезпеку експериментальних вакцин, які вони так завзято пропагували. Мільйони людей, які отримали одну з вакцин проти Сovid-19, можуть померти від наслідків цієї вакцинації. Зараз поясню як і чому.

Обман, звичайно, розпочався з шалених передбачень Фергюсона з Imperial College. Фергюсон – це математичний моделятор з приголомшуючими результатами. Люди, які планували цей обман, знали, що передбачення Фергюсона були абсурдні. Вони повинні були знати, що висновки Фергюсона були безглуздо невірні. Незважаючи на це, його передбачення використали як привід для локдаунів, соціальних дистанцій, масок, закриття шкіл та відділень у лікарнях. Це все було цілковите безумство. Логічно було б ізолювати інфікованих осіб (таким самим способом, як ізолюють людей, хворих на грип, тобто, щоб залишалися вдома) та оберігати найбільш вразливих, особливо людей похилого віку з проблемами серця або дихання. Але політики та їхні радники робили все по-іншому. А тих, хто ставив під сумнів те, що відбувається очорнювали та змушували мовчати.

Справа в тому, що імунна система здорових людей зміцнюється завдяки взаємодії з іншими особами. У здорових дітей та молодих людей дуже сильна імунна система. Тільки люди похилого віку мають більший ризик заразитися новим вірусом. І незважаючи на це, світові політики та їхні радники навмисне втягнули нас у програму масової вакцинації.

Громадськість запевнили, що лише завдяки програмі широкомасштабної вакцинації вона зможе повернути частину своїх втрачених свобод. Це завжди був небезпечний абсурд.

Однак експериментальні вакцини, які були так блискавично схвалені, ніколи не мали мати тієї дії, яку, як запевняли, вони повинні мати. Ці вакцини не були розроблені, щоб запобігти інфекції чи зупинити її поширення, вони не перешкодять людям захворіти на Сovid-19 і не припинять його поширення, якщо вони на нього захворіють. Вакцини лише допомагають зменшити важкість симптомів у деяких осіб, яким вони були дані. Звичайно, більшість людей цьому не вірить. Переважна більшість вакцинованих вважає, що вони захищені від інфекції. Це наступний обман.

Окрім порівняно важливого факту, що вакцини діють не так, як люди думають, існують ще три великі проблеми, пов’язані з вакцинами.

Перша проблема, звичайно, полягає в тому, що ці експериментальні вакцини вже виявились надзвичайно небезпечними – вони вбили вже багатьох людей, а в багатьох інших спричинили серйозні побічні дії. Про масштаби цієї конкретної проблеми можна судити з того факту, що органи влади також визнають, що, ймовірно, повідомлятимуть лише про 1 із 100 смертей та серйозних пошкоджень здоров’я, пов’язаних з вакцинами. Неможливо передбачити, скільки людей помре від алергічних реакцій, серцевих хворіб, інсультів, неврологічних проблем, або скільки людей осліпне чи скількох спаралізує. На моєму веб-сайті є список людей, про яких відомо, що вони пошкодили здоров’я або померли. Коли людина читає цей список, її наповнює жах. Кількість жертв лякає, але більшість державних структур далі наполягає, що це все – випадковість. Коли хтось помер до 60-ти або 28-ми днів після позитивного тесту на Сovid-19 (і хоч результат тесту був фальшивий), Сovid-19 автоматично подавали як причину смерті для збільшення статистики. Але коли здорові молоді люди помирають протягом кількох годин після вакцинації, їхню смерть називають просто випадковістю. Скільки вже було таких трагічних випадковостей…

Друга проблема – це розлад імунної системи, відомий як «патогенний спалах», що може призвести до цитокінової бурі. Йдеться про те, що імунна система вакцинованої людини буде готова реагувати дуже драматично, якщо в майбутньому ця особа прийде до контакту з вірусом. Результат може бути катастрофічний, і побоююся, що це станеться вже восени та протягом наступної зими. Коли вакциновані люди зіткнуться з коронавірусом, у них дійсно виникнуть великі проблеми. Їхня імунна система буде реагувати надмірно, і, ймовірно, зросте смертність.

Пацієнтів офіційно не попередили про цю проблему, хоча докази публікувалися в «Міжнародному віснику клінічної практики» за жовтень 2020р. Стаття має назву «Попередження (на основі інформованої згоди) учасників клінічних досліджень про небезпеку, що вакцини проти Сovid-19 погіршують клінічні захворювання» (Informed consent disclosure to vaccine trial subjects of risk of COVID‐19 vaccines worsening clinical disease).

Однак не було жодної інформованої згоди пацієнтів, і я підозрюю, що більшість лікарів досі ще нічого не знають про ризик, пов’язаний з вакциною.

Дуже ймовірно, що вбиватимуть людей похилого віку та з порушеним імунітетом. А що погіршить ваш імунітет? Носіння маски, ізоляція від інших та відсутність сонячного світла – це три явні причини. А тим більше надмірне вживання алкоголю та тютюну в домашньому ув’язненні.

Смертність, мабуть, зросте восени, коли найбільш імовірно, що вакциновані особи зіткнуться з вірусом. Коронавірус найшвидше поширюється восени та взимку.

В результаті епідемії з високою смертністю державні структури розпочнуть пропагувати наступне коло вакцинації. Звичайно, багато говоритиметься про мутації, вироблятимуться нові, поспішно розроблені вакцини, а потім їх посилено рекламуватимуть «великі спеціалісти», які взагалі не мають елементарних знань в галузі медицини чи вакцин. Лікарів, які усвідомлюють небезпеку та мають сумніви щодо вакцин, як завжди, змушуватимуть мовчати.

Можливо, це буде для вас несподіванка, але я вважаю, що люди, які стоять за цим обманом, знали, що таке станеться. Це було частиною їхнього диявольського плану.

Вони знали, що смертність зросте восени та взимку. Завжди планували приписати смертність новій версії Сovid-19 – одній з багатьох тисяч мутацій, яка з’явиться восени. Я вже довго підозрював, що будуть пропагувати робити вакцинацію навіть кожних кілька місяців, або й ще частіше – наприклад, щомісяця. Коли я використав слово «hoax» (містифікація), то хотів скритикувати реакцію на вірусну інфекцію подібну до грипу. Реакція на неї була шалено перебільшена.

У мене таке враження, що це також було причиною іронічної посмішки Білла та Мелінди Гейтс, коли вони натякнули, що ми, можливо, не сприймемо першу пандемію серйозно, але наступну сприйматимемо набагато серйозніше.

Я вважаю, що вони та всі інші, хто причетний до цього обману, передбачали, що перебуватимуть у повній безпеці, оскільки насправді не будуть вакцинуватися. Я підозрюю, що багато представників еліти та інших визначних особистостей замість якоїсь експериментальної вакцини отримали плацебо.

Їм ніколи не загрожувало серйозне пошкодження чи смерть в результаті вакцинації, ані розвиток патогенного спалаху, що зробить їх неймовірно вразливими під час наступного контакту з вірусною інфекцією.

Я вважаю, що еліта була впевнена у своїй безпеці. На мою думку, вони розробили план, який призведе до мільйонів смертей, але який жодним чином не загрожуватиме їм.

Однак я переконаний, що вони зробили величезну, фундаментальну помилку.

І це підводить нас до третьої проблеми – проблеми, яку вони, мабуть, не враховували.

Цю проблему нещодавно окреслив д-р Герт Ванден Босше, дуже визначний фахівець з питань вакцин. Спочатку я скептично ставився до того, що він говорить, оскільки раніше він працював для GAVI та фонду Гейтса. Це остання людина у світі, про яку можна було б сказати, що є противником вакцинації.

Д-р Босше вказав на те, що вакцини, які зараз використовуються, є поганою зброєю для боротьби з цією вірусною інфекцією.

Це катастрофічно, що даючи ці вакцини мільйонам осіб, ми вчимо вірус мутувати і ставати сильнішим та смертоноснішим. Зусилля винайти нові вакцини для нових мутацій лише погіршують ситуацію, оскільки вчені завжди на крок відстають від мутацій. А люди, які були вакциновані, тепер поширюють мутовані віруси серед свого оточення. Мутації стають ще сильнішими та смертоноснішими.

Припинення локдаунів буде досконало заплановане, щоб забезпечити максимальне поширення нових мутацій коронавірусу.

З цим пов’язана ще одна проблема: за нормальних умов в нашому тілі знаходяться спеціальні білі кров’яні тільця, які допомагають нам ліквідувати інфекції. Ці білі кров’яні тільця, так звані NK-клітини (NK = natural killer, тобто «природний вбивця»), допомагають вбивати шкідливі клітини, які «вриваються» в організм. Як тільки NK-клітини закінчать свою роботу, з’являються наші антитіла і очищають створений безпорядок.

Д-р Босше пояснює, що вакцини проти Сovid-19 викликають вироблення дуже специфічних антитіл, які конкурують з природною обороноздатністю людей, що були вакциновані. Це приглушує природні захисні системи вакцинованих осіб, оскільки специфічні антитіла, що виробляються вакциною, перемагають. І ці специфічні антитіла тривкі. Вони назавжди залишаються в організмі вакцинованої особи.

Катастрофічним наслідком є те, що природний імунітет десятків чи сотень мільйонів вакцинованих людей ефективно руйнується. Їхня імунна система не зможе боротися з будь-якою мутованою варіацією вірусу, що виникне в їхньому організмі. А ці мутовані віруси можуть поширюватися в суспільство. Думаю, що саме тому з’являються нові варіації вірусу в регіонах, де було вакциновано багато людей.

В результаті йдеться про те, що вакцинація дає вірусу можливість стати набагато небезпечнішим. Кожна вакцинована особа здатна стати серійним вбивцею, оскільки її тіло стає лабораторією, яка виробляє смертельні віруси. А що найгірше – деякі вакциновані особи можуть стати безсимптомними носіями, які поширюватимуть смертельні віруси навколо себе.

Вакциновані особи не зможуть реагувати на мутації, оскільки їхня власна імунна система була поневолена штучною системою, яка бере свій початок від вакцини і була розроблена для боротьби з первісною формою коронавірусу. Вакциновані особи перебуватимуть під великою загрозою, як тільки почнуть поширюватися нові мутації. Їхній організм постійно і виключно орієнтований на захист від тієї форми вірусу, яка швидко стає застарілою.

Щеплення новими вакцинами не допоможе, оскільки мутований вірус буде невразливим. Вчені, які виробляють вакцини, не зможуть випередити мутуючий вірус. Це слід було передбачити. Ось чому вакцини проти грипу часто не діють.

Політики та їхні радники обманюватимуть, а у розвитку нових мутацій та у збільшенні смертності, що настане, звинувачуватимуть тих, які не були вакциновані.

Однак, якщо д-р Босше має рацію (а я думаю, що так), то людству загрожуватимуть вакциновані особи. Вони становитимуть основну загрозу для всіх, які були вакциновані, але вони також становитимуть велику загрозу і для невакцинованих, оскільки віруси, які вони поширюють, небезпечніші від тих, які були спочатку.

Ми знаходимося на дуже небезпечній території.

Якщо ми зараз не зупинимо цю програму вакцинації, то не буде перебільшенням сказати, що під загрозою знаходиться майбутнє людства.

Чи так планували ті, які намагаються запровадити Велике перезавантаження?

Не знаю.

Можливо, їхньою постійною метою було вбити усіх нас.

Або їхня зловмисна змова просто вийшла їм з-під контролю?

Мені завжди здавалося, що у Великобританії національну реакцію на ситуацію, що склалася, очолюють абсолютно невідповідні люди, такі як Фергюсон, Хенкок, Уітт і Валенс. Що стосується США, то вважаю, що тією невідповідною людиною був д-р Фаучі.

Увесь час я побоювався, що їх обрали саме тому, що вони були невідповідні для цього завдання. Все, що вони зробили, було на нашу шкоду, але на їхню користь та на користь злочинної кабали, яка намагалася встановити Порядок денний на XXI століття та Велике перезавантаження.

Постійне придушування вільних дискусій завело нас прямо до цієї прірви. Нікому з цих осіб не можна було дозволити здобути таку владу над нашим життям, а це сталося лише завдяки широко розповсюдженій цензурі опозиційних поглядів, якої раніше ніколи не було. Приховування фактів як основними мейнстрім-медіа, так і Інтернет-гігантами надзвичайно ускладнило цілу ситуацію. Невже вони думають, що будуть у безпеці?

Існує реальний ризик, що замість того, щоб вбити «лише» 90%-95% населення (як спершу бажала злобна еліта), помилково вб’ють усіх, тобто повністю винищать людство.

У нас дуже мало часу, щоб врятуватися. Нам потрібно зміцнити свою імунну систему, і, як це не парадоксально, нам, можливо, доведеться триматися подалі від вакцинованих осіб. Мабуть, наступного тижня я напишу статтю про те, як ви можете зміцнити свою імунну систему.

Чи ви тепер розумієте, чому це найважливіша стаття, яку я будь-коли написав про Сovid-19, і, можливо, найважливіша, яку ви коли-небудь читали?

Моя стаття не потрапить до мейнстрім-медіа, які придушують правду і відкидають будь-які дебати чи дискусії. Наприклад, YouTube відмовляється розміщувати відео, які ставлять під сумнів будь-що, що просуває злочинний істеблішмент.

Тому надсилайте цю статтю лікарям та журналістам, друзям та рідним. Розповсюджуйте, розповсюджуйте, розповсюджуйте. Можливо, нам вдасться переконати сильних цього світу, що вони не застраховані від катастрофи, яка нам загрожує. Ви можете легко розповсюджувати її з www.vernoncoleman.org

Надіюся, що д-р Босше помиляється. Сподіваюся, що і я помиляюся.

Але все написане в цій статті потрібно дослідити. І якщо ці побоювання не будуть оприлюднені та досліджені, то ми з певністю знатимемо, що заплановано вбити якомога більше людей. Іншого висновку не може бути.

Вернон Коулман

13 березня 2021 року