JESTEŚMY NA KRAWĘDZI GLOBALNEGO KRACHU !

To może być najważniejszy wątek, jaki kiedykolwiek stworzyłem, pisze na Twitterze przedsiębiorca Kim Schmitz, lepiej znany jako Kim Dotcom. Ostrzega, że jesteśmy w przededniu globalnego krachu. „Mogło być gorzej niż się spodziewano” – pisze.

W Stanach Zjednoczonych zarówno wydatki rządowe, jak i dług gwałtownie rosną. Wszystko, co rząd może zrobić, to drukować pieniądze. To prowadzi do inflacji, zauważa Schmitz.

Stany Zjednoczone są od jakiegoś czasu zbankrutowane i stoją w obliczu koszmaru, mówi. Masowe ubóstwo i nowy system kontroli. Dług USA wynosi 90 bilionów dolarów, dług niezabezpieczony to 169 bilionów dolarów. To 778 000 dolarów na

Amerykanina lub 2067 000 dolarów na podatnika. Rząd może tylko drukować pieniądze, co oznacza, że hiperinflacja jest nieunikniona.

Łączna wartość wszystkich notowanych na giełdzie firm amerykańskich wynosi 53 biliony dolarów. Większość z nich to powietrze, jak podkreśla Schmitz.

Całe bogactwo Ameryki – ziemia, domy, oszczędności, wszystko, co posiada obywatele, firmy i rząd – jest warte 193 biliony dolarów. Większość z nich to także powietrze, pisze Schmitz.

Odjęcie całkowitego zadłużenia i niezabezpieczonych zobowiązań od aktywów daje kwotę -66 bilionów dolarów. Więc nawet gdyby Stany Zjednoczone sprzedały wszystkie swoje aktywa, co jest niemożliwe, kraj nadal byłby bankrutem.

Upadek jest nieunikniony i nieuchronny

„Pacjent już zmarł. Pacjent jest teraz zombie” – podkreśla Schmitz. „Upadek jest nieunikniony i nieuchronny”.

„Jak to rozwiązać? Pomyśl przez chwilę o Wielkim Resetie i Rządzie Światowym. Czy światowe rynki, gospodarki i świat, jaki znamy, są niszczone w kontrolowany sposób? Przejście do nowej, dystopijnej przyszłości, w której właścicielami niewolników są elity?

Bez kontrolowanego wyburzenia świat upadnie dla wszystkich, w tym dla elity, mówi Kim Dotcom. „Jak wygląda rozgrywka końcowa?”

Były komentator giełdowy Willem Middelkoop również przeczytał wątek na Twitterze i odpowiedział: „Wielki reset i finał finansowy. Przygotuj się."


OBEJRZYYJ : https://youtu.be/-8spiSjkMNw
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
..
.

Zapytany o to, co nas czeka poseł Grzegorz Braun, podczas spotkania w Piotrkowie Trybunalskim w dniu 8 kwietnia 2022 roku, stwierdził:

„Czeka nas jeszcze głębszy kryzys i jeszcze większa masakra, po to żeby starsi i mądrzejsi mogli potem przyjść z programem pomocowym.

Muszą nas tak wbić w ziemię, żebyśmy potem sami pełni wdzięczności wyciągnęli rękę do szczepienia, czy cokolwiek tam …
More
..
.

Zapytany o to, co nas czeka poseł Grzegorz Braun, podczas spotkania w Piotrkowie Trybunalskim w dniu 8 kwietnia 2022 roku, stwierdził:

„Czeka nas jeszcze głębszy kryzys i jeszcze większa masakra, po to żeby starsi i mądrzejsi mogli potem przyjść z programem pomocowym.

Muszą nas tak wbić w ziemię, żebyśmy potem sami pełni wdzięczności wyciągnęli rękę do szczepienia, czy cokolwiek tam będzie, żeby dostać to nasze kilo ryżu plus.(..)


To

zmierza

do

odebrania

wam

i

waszym

wnukom

WSZYSTKIEGO


(…) Ta aktualna władza wprowadza nas coraz głębiej w rozmaite uzależnienia, zobowiązania (…), nabawiając nas kompleksów wobec żydowskiej narracji historycznej, w której nie ma dla nas miejsca (…)”.

.
...
megur shares this
7
Anieobecny
Ile z tego długu kupiły Chiny...?
If ju noł, łod aj min...
darek104
Tak. Jeśli dojdzie do krachu to ten będzie znacznie gorszy niż ten z 2008r. Zadłużenie krajów i banków wzrosło wielokrotnie.