Clicks139
uk.news

Представники Папи Франциска тільки що знищили ще один монастир

3 грудня портал LaNuovaBq.it повідомив, що шість представниць ордена кларіссінок в Італії відмовилися підкорятися представнику Ватикану і були вигнані з монастиря.

Протягом 23 років (до 2017 року) монастирем керувала матушка Марія Джуліана Раваньяан. Починаючи з 80-х, вона активно боролася за збереження унікальності її ордена, а Ватикан підтримував її.

Все змінилося з приходом Папи Франциска. У вересні 2016 року, єпископ Кьоджі, Андріано Тессаролло, скоїв апостольський візит в монастир, після чого повідомив матінці, що не знайшов ніяких проблем.

Всього через кілька місяців вона отримала документ, який звинувачував її у "авторитаризмі". У монастирі було введено зовнішнє управління, яке очолила сестра Івана Ассоліні. Вона призупинила повноваження матушки в серпні 2017 року, а також змінила правила роботи монастиря, скоротила кількість молитов і зайнялася перевіркою всіх листів.

Звернення до префекта Конгрегації інститутів посвяченого життя і товариств апостольського життя, кардинала Жуана Брас ді Авіс, залишилися без уваги. Жуана Брас ді Авіс і Папи Франциска. Папа Франциск ніколи не спілкувався з представниками монастиря.

У грудні 2017 Ватикан підтвердив призупинення повноважень Джуліанти, та звинуватив монастир в "надмірній" кількості ікон і статуй, зокрема, присвячених святому Михайлу.

Представниця Ватикану почала ображати матінку, називаючи її "божевільною" і намагаючись відправити її в дурдом. Матінку Джуліану вигнали з монастиря і позбавили статусу в лютому 2018 року. За нею послідували п'ять сестер, а ще сім, троє з яких вже померли, залишилися в монастирі.

В даний час матінка і її сестри живуть в приватному будинку.

На відеозаписі, знятому в лютому 2018 року, видно, як шість сестер залишають свій монастир в мирському одягу і без речей. Швидка допомога доставила їх в приватний будинок.

#newsBdxrwbcgap