Clicks200.2K
m.rekinek
16
Szturm na Europę - Jeśli choć skrawek tego to prawda to już po nas. youtu.be/dokkNzaoVUQMore
Szturm na Europę - Jeśli choć skrawek tego to prawda to już po nas.

youtu.be/dokkNzaoVUQ
markus_em
Wpierw, Różaniec do ręki, i na kolana przed Bogiem, to może nie trzeba będzie wkładać, bagnetu na broń !
Et spes nostra,salve
MariaBarbara 3 dni temu

Stanislawie, Bog moze zmniejszyc kare jezeli ludzie wezma sie w garsc.

================================================

...żadna " garść " " tutaj już nie pomoże ! już jest za późno . Teraz jedynie Intronizacja Jezusa Chrystusa ratunkiem dla nas i ocaleniem .
Et spes nostra,salve
Hej chłopcy bagnet na broń
www.youtube.com/watch
Ela17
😌 Łośi
czasami sie tak - ze ktos cos pominie i ponownie zamiesci chyba nie o intencje tu chodzi pozdrawiam
MariaBarbara
A mnie przyszlo do glowy, ze trzeba szukac konkretnych powodow do tego calego balaganu. W polityce zawsze prawdziwe zamiary sa ukryte, informacje sa pozorami aby zmylic przeciwnika. Mysle ze Europa przygotowuje sie do bliskiej i wielkiej wojny z Rosia, a muzulmani moga byc wykorzystani na froncie. Beda walczyc ochotnie jak sie im wmowi ze za allacha sie bija .Moga to byc kozly ofiarne. Podobno …More
A mnie przyszlo do glowy, ze trzeba szukac konkretnych powodow do tego calego balaganu. W polityce zawsze prawdziwe zamiary sa ukryte, informacje sa pozorami aby zmylic przeciwnika. Mysle ze Europa przygotowuje sie do bliskiej i wielkiej wojny z Rosia, a muzulmani moga byc wykorzystani na froncie. Beda walczyc ochotnie jak sie im wmowi ze za allacha sie bija .Moga to byc kozly ofiarne. Podobno beda sie szkolic na policjantow? Nieeee, to bedzie szkolenie wojskowe. Tylko w taki sposob moge sobie wytlumaczyc ten najazd mlodych mezczyzn, rzad niemiecki z otwartymi rekami ,organizowanie przyjazdow masywnych dla nich i amerykanie dyryguja. Jak byla wojna w Wietnamie naprzyklad, to czemu nie bylo nigdzie uchodzcow? Czy to moja fantazja czy przeczucie, na polityce zbytnio sie nie znam ale wiem na pewno ze glupcy nie zadza swiatem, a polityka to ostre cwaniactwo.
markus_em
Panowie, nienawiścią nie buduje się pokoju. Przeciętni Niemcy to tak samo zwyczajni ludzie jak my. A to, kto i jak sprawuje rządy, to juz inny temat. Wygląda na to, że zwylki ludzie, bez względu na narodowośc jadą na tym samym wózku. Ja tam nie wyglądam niczyjej tragedi, a już napewno nie śmierci. A Arabowie czy Żydzi to nie ludzie ? Wysłali "bązowie" Islam do Europy, by wykończyć chrześcijan i …More
Panowie, nienawiścią nie buduje się pokoju. Przeciętni Niemcy to tak samo zwyczajni ludzie jak my. A to, kto i jak sprawuje rządy, to juz inny temat. Wygląda na to, że zwylki ludzie, bez względu na narodowośc jadą na tym samym wózku. Ja tam nie wyglądam niczyjej tragedi, a już napewno nie śmierci. A Arabowie czy Żydzi to nie ludzie ? Wysłali "bązowie" Islam do Europy, by wykończyć chrześcijan i narodowe państwa. Wygląda na to, że by ratować nasze życie będziemy musieli zabijać, co napewno radością nie napawa. Zabić z nienawiści, a zabić w żalu i w obronie życia własnego i najbliższych, to dwa "różne światy". Tylko Bóg na pozostał, i własne działnie. Nie ma co liczyć na rządy...bo niewiedomo kto jest kto !
Alicja Brauer
Anty_modernista najlepiej określił i skomentował bieg zdarzeń. Brawo ! Merkel jest jedynie marionetką, która posłusznie wykonuje z dawien dawna, przygotowywany plan NWO.Świadomi Niemcy się budzą a ci z przetrąconym kręgosłupem moralnym, nadal jeszcze śnią o swojej potędze 🤨
MariaBarbara
Jest duzo Polakow w Niemczech .
Powinni pakowac manatki i juz wracac do Polski, do rodzin.
markus_em
Taaa, Niemcy sami pomyślą o uszczelnienu granic, kiedy do nas wpuszcza parą miljonów islamistów. Ciekawy jest wątek dziłania amerykańskich baz. Czyli wynika z tego, że bązowie tego świata, potrzebuja tzw. amerykańskich baz, by uzbroić naszych przyszłych rzeżników ?! Pytanie, jak do tego, co w tym filmiku zostało powiedzine, mają się dziwne zgony polskich oficerów ? To już jest wojna !!! WSI …More
Taaa, Niemcy sami pomyślą o uszczelnienu granic, kiedy do nas wpuszcza parą miljonów islamistów. Ciekawy jest wątek dziłania amerykańskich baz. Czyli wynika z tego, że bązowie tego świata, potrzebuja tzw. amerykańskich baz, by uzbroić naszych przyszłych rzeżników ?! Pytanie, jak do tego, co w tym filmiku zostało powiedzine, mają się dziwne zgony polskich oficerów ? To już jest wojna !!! WSI rozmontowali, ciekawe, kiedy rozłożą cywilny wywiad policji, polska armia zdemontowana, służby specyjalne - praktycznie brak. No nieciekawie to wygląda. Pytanie, kiedy odetną nas od netu, bo uważam, że to tylko kwestia czasu. Tak więc, wynika na to, że biedni Niemcy, są w gorszej sytuacji niż my Polacy. Ale i tak nie ma się z czego cieszyć, tylko sie trzeba wziąść do roboty MODLITWA i robota w kontekście przygotowań do wojny ! BOŻE CHROŃ SWÓJ LUD !
NOWAERA
oczywiście że każe (to tylko gra słów) 😇
NOWAERA
stanislawp 😡 😡 😡 Bóg karze bronić swojego kraju
MariaBarbara
Stanislawie, Bog moze zmniejszyc kare jezeli ludzie wezma sie w garsc.
Zosiasamosia
Moge tylko potwietdzic sprawe konteneru z bronia znalezionego w Grecji. Widzialam to video. . Jaka role w tym wszystkim pelni angela Merkel? Na czyje zlecenie pracuje? Jest wiele pytan bez odpowiedzi.
MariaBarbara
Przeciez powinien od dawna powstac jakis ruch obronczy we wszystkich krajach Europy. Nawet tajny, jesli nie da sie inaczej. Nie rozumie tej bierznosci narodow europejskich. Moze ktos wie o jakims planie obronnym?
Ela17
chalira jak moja babcia mowila jesli to prawda to mamy problem ,mur trzeba budowac 😈
Agata.B
mocne 😀