Clicks18
lt.news

Kaip miela! Vyskupas pastatė mečetę

Jolos vyskupas Stephenas Mamza, 51, Nigerija, stato 86 būstus, įskaitant bažnyčią, mečetę ir mokyklą. Jis sakė „PunchNg.com“ (balandžio 11 d.), kad kompleksas netrukus bus atidarytas.

Jolos vyskupija rūpinasi „Boko Haram“ pabėgėliais. Tuo metu Bažnyčios patalpose gyveno virš 3000 žmonių. Dauguma grįžo namo, tačiau ten vis dar yra 86 šeimos, tarp jų 10–12 musulmonų. Taigi, Mamza pastatė vietą, kur juos būtų galima apgyvendinti.

Pinigai gaunami iš pagalbos agentūros, priklausančios Vokietijos vyskupams. Mamza pripažįsta, kad jo tikintieji nemano, jog mečetės statyba yra „geras gestas“, tačiau jis atsako, kad jam atrodo „teisinga pastatyti mečetę “, kadangi mes pastatėme bažnyčią krikščionims“.

Mamzos mečetėje susirinkusieji bus mokomi, kad Kristus nebuvo nukryžiuotas (Koranas 4: 157), kad jis nėra Dievo Sūnus ir kad tuo tikintys yra prakeikti (Koranas 9:30) ir tikintys Kristaus dieviškumas yra netikintys (Koranas 5:17), kad tikėjimas Trejybe yra „perteklinis“ (Korano 4: 171, 19:35) ir kad prieš krikščionis, kurie nepriima islamo, reikia kovoti ir juos prisijungti (Koranas 9:29).

#newsBvpafbirmq