pl.news
16K

Co Gloria.tv pocznie w tę długą zimową wojnę

Życzymy wam życia w pokoju, ale, niestety, toczy się wojna, a przed nami długa zima. Wiatr, który powiewał od lat, zamienił się w huragan.

Wojna przynosi śmierć zarówno ciału, jak i, co gorsza, duszy. Co Gloria.tv zamierza zrobić w tej sprawie? Gloria.tv dzieli się życiem, nierozwodnionym winem Ewangelii, które rzadko gdzie się jeszcze serwuje.

Pan Jezus powiedział to tak: "Ja przyszedłem po to, aby [owce] miały życie i żyły w obfitości" (Jan 10:10). Prosimy, pomóżcie nam dzielić się życiem, wesprzyjcie Gloria.tv podczas tego Adwentu, liczy się każdy grosz. Zgadza się, nawet najmniejszy datek czyni ogromną różnicę w wojnie toczonej przeciwko Wierze i Kościołowi.

Dobre wieści - Gloria.tv potrzebuje "tylko" 35 000 EUR do Świąt, aby zamknąć rok 2022 i pokryć koszta naszej pracy. To symboliczna suma, biorąc pod uwagę, że jesteśmy największym katolickim portalem w Internecie.

Po 15 latach działalności Gloria.tv uchodzi za zwiastuna Ewangelii, a nie maszynkę do robienia pieniędzy dla tych, którzy dla niej pracują. Gloria.tv od zawsze funkcjonowała przy minimalnym wsparciu finansowym, zapleczu technicznym i personalnym (nie utrzymujemy etatów).

W ten sposób pragnie tego Opatrzność Boża: "Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie" (Mateusz 10:8). Nie kryjemy, że byłoby łatwiej dysponować skromnym budżetem, dodatkowym sprzętem i rezerwami technicznymi.

Dacie radę dokonać niewielkiej wpłaty na 20, 50, 150 lub 500 EUR? Najlepiej sami wiecie, czy możecie sobie na to pozwolić. Będziemy wdzięczni za każdy grosz.

Wesprzyjcie nas w trakcie tegorocznej kampanii adwentowej.

Też możesz pomóc
Karta Kredytowa/PayPal na Kindful
Przelew bankowy: IBAN AT67 6000 0102 1003 6488 | BIC BAWAATWW

Stokrotne dzięki! Możecie być pewni, że jesteśmy zdeterminowani bardziej niż kiedykolwiek do rozwijania naszej katolickiej sieci.

Niech Bóg błogosławi wam i waszym bliskim.

Wasza w Chrystusie,
Gloria.tv

#newsZnjsztlyzn

02:07
Irapuato