pl.news
16K

Co Gloria.tv pocznie w tę długą zimową wojnę

Życzymy wam życia w pokoju, ale, niestety, toczy się wojna, a przed nami długa zima. Wiatr, który powiewał od lat, zamienił się w huragan. Wojna przynosi śmierć zarówno ciału, jak i, co gorsza, duszy …More
Życzymy wam życia w pokoju, ale, niestety, toczy się wojna, a przed nami długa zima. Wiatr, który powiewał od lat, zamienił się w huragan.
Wojna przynosi śmierć zarówno ciału, jak i, co gorsza, duszy. Co Gloria.tv zamierza zrobić w tej sprawie? Gloria.tv dzieli się życiem, nierozwodnionym winem Ewangelii, które rzadko gdzie się jeszcze serwuje.
Pan Jezus powiedział to tak: "Ja przyszedłem po to, aby [owce] miały życie i żyły w obfitości" (Jan 10:10). Prosimy, pomóżcie nam dzielić się życiem, wesprzyjcie Gloria.tv podczas tego Adwentu, liczy się każdy grosz. Zgadza się, nawet najmniejszy datek czyni ogromną różnicę w wojnie toczonej przeciwko Wierze i Kościołowi.
Dobre wieści - Gloria.tv potrzebuje "tylko" 35 000 EUR do Świąt, aby zamknąć rok 2022 i pokryć koszta naszej pracy. To symboliczna suma, biorąc pod uwagę, że jesteśmy największym katolickim portalem w Internecie.
Po 15 latach działalności Gloria.tv uchodzi za zwiastuna Ewangelii, a nie maszynkę do robienia pieniędzy dla tych, …More
Irapuato