jac505
Szatan do wszystkich swoich ataków wykorzystywał osiągnięcia naukowe, postęp. Pan Jezus nie takiej nauki nas nauczał, która głupstwem jest w Oczach Boga. Teraz staniemy się ofiarami nauki, którą ludzkość ubóstwiła, wywyższyła wyżej niż naukę Boga dla naszego zbawienia. Panie Jezu przyjdź !
Rafał_Ovile
Według prawdziwych faktów naukowych pandemia nie istnieje. Więc chodzi o fałszowanie nauki poprzez oszustwa polegające na kreowaniu abstrakcyjnych zjawisk dla celów trenowania i zarządzania narodami, tyrania itp. Prawdziwa nauka jest służebna i pomocnicza wobec wiary. Naukowcami często byli i są duchowni. Inaczej postępowalibyśmy jak świadkowie jehowy i inne sekty, które negują naukę. A przecież …More
Według prawdziwych faktów naukowych pandemia nie istnieje. Więc chodzi o fałszowanie nauki poprzez oszustwa polegające na kreowaniu abstrakcyjnych zjawisk dla celów trenowania i zarządzania narodami, tyrania itp. Prawdziwa nauka jest służebna i pomocnicza wobec wiary. Naukowcami często byli i są duchowni. Inaczej postępowalibyśmy jak świadkowie jehowy i inne sekty, które negują naukę. A przecież prawdziwa religia katolicka charakteryzuje się też zdrowym rozsądkiem.
jac505
Zgadza się, prawdziwa nauka pomaga w wierze i gdyby była w 100% uczciwa, już dawno ludzkość dowiedziałaby się, że Bóg istnieje. Jednak są nauki, które mają za zadanie sugerować, że Boga nie ma, szatanów nie ma.
Rafał_Ovile
Może ideologie a nie nauki. 😉
jac505
Pewne nauki zostały zideologizowane dla celów walki z Bogiem, z Kościołem. Hipoteza o ewolucji, wielki wybuch, jaki jest kosmos, archeologia, medycyna, zoologia, a nawet pewne wielkości fizyczne jak metoda badania wieku skamieniałości, zostały skażone ideologiami. Prawdziwy wiek ziemi oceniany jest na ok. 6000 lat. Są odkryte ślady współistnienia ludzi i dinozaurów i są one oczywiście bardzo …More
Pewne nauki zostały zideologizowane dla celów walki z Bogiem, z Kościołem. Hipoteza o ewolucji, wielki wybuch, jaki jest kosmos, archeologia, medycyna, zoologia, a nawet pewne wielkości fizyczne jak metoda badania wieku skamieniałości, zostały skażone ideologiami. Prawdziwy wiek ziemi oceniany jest na ok. 6000 lat. Są odkryte ślady współistnienia ludzi i dinozaurów i są one oczywiście bardzo dobrze ukryte.