Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks47
lt.news

Šis kūdikis buvo paliktas mirti: tačiau Dievas turėjo kitų planų

Kūdikis Jokūbas gimė 2017 m. liepą, praėjus 23 savaitėms, keturiems mėnesiams, kai jis turėjo gimti.

Jokūbo tėvas yra tradicinis katalikas, pasisakantis už gyvybės išsaugojimą ir portalo Gloria.tv rėmėjas. Pilna kūdikio Jokūbo istorija buvo pateikta vokiečių kalba ir su daugybe nuotraukų katalikų portalui Gloria.tv.

Kai gimė Jokūbas, jis buvo itin blogos būklės ir dėl to turėjo būti reanimuotas. Po septynių minučių gydytojai pasidavė. Jokūbo plaučiai nebuvo išsivystę, jo kraujo tyrimas parodė ląstelių ir organų pablogėjimą. Tačiau jis vis tiek pats kvėpavo, nors ir dusliai.

Gydytojai pateikė savo versiją, kad Jokūbas neturėjo šansų išgyventi. Taigi, kūdikis buvo uždėtas ant motinos krūtinės mirti. Jo tėvas kūdikį pakrikštijo.

Kai mažojo Jokūbo kūnas vis šaltėjo, kairioji ranka laikė tėvo pirštą. Tėvai kalbėjo rožančių. Mažylis Jokūbas vis dar kvėpavo.

Kadangi mažylis parodė tvirtą norą gyventi, tėvas paprašė gydytojo po ilgos valandos tęsti gydymą, net jei tai reikštų, kad Jokūbas išgyventų rimtai suluošintas. Tėvas pasakė gydytojams, kad vis tiek mylės Jokūbą.

Vaikas vėl buvo apžiūrėtas. Gydytojas nustatė, kad Jokūbas, nepaisant bet kokių suteiktų šansų, įsikabinęs į motinos krūtinę parodė progresuojančius pagerėjimo požymius. Jie atnaujino gydymą ir, visų nuostabai, rimtesnių komplikacijų daugiau nebuvo.

Galutinėje medicinos ataskaitoje pažymėta, kad tėvai yra „labai religingi“ ir manoma, kad šis „stebinantis rezultatas“ yra tikras Dievo atsakas į maldą. Gydytojai komentuoja: „Mes galėjome patvirtinti, kad ...“

Šiandien Jokūbas yra normaliai išsivystęs mažylis. Anot jo tėvo, kūdikis, palyginti su broliais ir seserimis, kai jie buvo tokio pat amžiaus, yra lygiai tiek pat išsivystęs, bet motoriškai ir kalbėjimo įgūdžių atžvilgiu kur kas pranašesnis.

#newsLuszdybomd