Clicks1.1K
nukula
7
11.09 PAMIĘTAMY. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...More
11.09 PAMIĘTAMY.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...
mirriam
🙏 🙏 🙏
biniobill
Choćbyś nie wiem jakie dowody przedstawił i tak nie przebijesz tego co usłyszą i zobaczą w telewizji. Nawet jakby prawdę było widać gołymi oczyma tak, że kłułaby w oczy i łzy by płynęły - nikt nie uwierzy.
Siła środków masowego przekazu jest nie do pokonania.
KEFAS29
Wysadzili ludzi a teraz powtarzają to w Syrii a wcześniej w Gruzji,a jeszcze wcześniej w kraju Kaddaffiego.Kłamstwo się leje z ekranu.
A gdzie w tym wszystkim Jedwabne,KL Warschau?
Rzygać się chce 🤮
biniobill
Wie ktoś skąd można ściągnąć filmy o wyższej rozdzielczości z ataków na WTC ???
Te na youtube są nic nie warte.
nukula
O filmiku "Fałszywe różańce..."

Czy ty jesteś sługą szatana? Dopiero wywalili to dziadostwo, a ty znowu je tu umieszczasz. Kretyńskie wyszukiwanie na siłę symboli okultystycznych w medalikach, krzyżach i różańcach, widzenia zła tam gdzie go nie ma to objaw choroby psychicznej. Wszędzie widzicie zło, a nie widzicie Boga. To Bóg jest wszechmogący i wszechobecny, nie szatan. Jesteście wrogami Boga …More
O filmiku "Fałszywe różańce..."

Czy ty jesteś sługą szatana? Dopiero wywalili to dziadostwo, a ty znowu je tu umieszczasz. Kretyńskie wyszukiwanie na siłę symboli okultystycznych w medalikach, krzyżach i różańcach, widzenia zła tam gdzie go nie ma to objaw choroby psychicznej. Wszędzie widzicie zło, a nie widzicie Boga. To Bóg jest wszechmogący i wszechobecny, nie szatan. Jesteście wrogami Boga i Kościoła, bo przez takie nieodpowiedzialne treści doprowadzacie do tego co mogliśmy obserwować jak Natanek namieszał z medalikami i młodzież masowo ściągała medaliki z szyi i rzucała do kosza. Tego chcecie? Świętokradztwa. Oszołomy. Boga się nie boicie. Wywal ten kretyński film. A wszyscy co wierzą w te bzdury to chyba nie mają połowy mózgu, a drugie pół to im amputowali. Cymbalizacja społeczeństwa.
Przestrzegam przed takimi treściami, szkodliwe!!!
alica32
Spraw, prosimy Cię, Panie, aby dusze sług i służebnic Twoich, oczyszczone ze swoich win, otrzymały przebaczenie i wieczny odpoczynek.

Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.
🙏 🙏 🙏
nukula
Polacy, którzy zginęli w zamachach 11 września to:

+ Dorota Kopiczko (26 l.) z Augustowa,
+ Łukasz Milewski (21 l.) z Suwałk,
+ Norbert Szurkowski (31 l.) z Wrocławia,
+ Anna De Bin z domu Pietkiewicz (30 l.) z Ełku,
+ Jan Maciejewski (37 l.) ze Zduńskiej Woli,
+ Maria Jakubiak (40 l.) ze wsi Błota pod Brzegiem.