Dość kłamstw o Pachamamie! Bp Athanasius Schneider mówi jak jest

4 października 2019 roku w święto św. Franciszka z Asyżu – w obecności papieża Franciszka i wysoko postawionych dygnitarzy kościelnych – w Ogrodach …
Rafał_Ovile
Tytuł jest niezgodny z rzeczywistością ponieważ esej napisany przez Biskupa Schneidera ignoruje rzeczywistość bytu dwóch papieży. Wszystkie wnioski mogłyby być prawdziwe gdyby na tej ziemi już nie istniał (odszedł ku wieczności) żyjący papież Benedykt XVI ubrany na biało i pozostający nadal zamknięty na Urzędzie Piotrowym (o czym sam oficjalnie zdecydował i jego sekretarz publicznie potwierdził),…More
Tytuł jest niezgodny z rzeczywistością ponieważ esej napisany przez Biskupa Schneidera ignoruje rzeczywistość bytu dwóch papieży. Wszystkie wnioski mogłyby być prawdziwe gdyby na tej ziemi już nie istniał (odszedł ku wieczności) żyjący papież Benedykt XVI ubrany na biało i pozostający nadal zamknięty na Urzędzie Piotrowym (o czym sam oficjalnie zdecydował i jego sekretarz publicznie potwierdził), i o którym to fakcie autor i Biskup wie. A pomimo tego określa papieża BXVI "Josephem Ratzingerem", a "papieżem" osobę Franciszka podejrzanego publicznie o uzurpatorstwo i anty-papiestwo. Pomijanie prawdy jest aktem braku miłosierdzia zarówno dla usuniętego, co dokumentuje bogata faktografia, papieża BXVI jak i dla błądzącego Franciszka. Trafnie napisał Święty Wincenty Ferreriusz, że wspieranie fałszywego papieża jest również złamaniem pierwszego przykazania. Miejmy nadzieję, że ten kryzys zostanie rozwiązany w duchu prawdy, który może Kościół wyzwolić. A trzeba się gorąco modlić aby Biskup, jak ktoś określił na angielskiej stronie, okazał się być bardziej Atanazym (od Święty Atanazy) aniżeli tylko "Schneiderem".
przeciwherezjom
Tak, celnie to ująłeś. To jest bardzo "fajny" biskup, ale ma jeden problem. Właśnie ten. A to nie jest błahostka, oj nie!
Kunegunda
Dlaczego imię demona , pisane jest wielką literą !
Anieobecny
Racja...
Nie uchodzi...
Ksenia
Dokladnie, masz racje. Swego czasu probowalam walczyc z tym bledem , ktory dla nas jest nie do przyjecia -normalne. Niech satanisci wypisuja drukowanymi literami , ale nie my!