pl.cartoon
82.9K
Konserwatywna rewolucja przeciw Franciszkowi. Grafika: © gloria.tv, CC BY-ND, #newsNwvobikriyMore
Konserwatywna rewolucja przeciw Franciszkowi.

Grafika: © gloria.tv, CC BY-ND, #newsNwvobikriy
pl.news and one more user link to this post
V.R.S.
"Konserwatywna rewolucja" to typowy oksymoron.
franciszek44
Plan szatana dla jego czcicieli – masonerii, bilderbergów, iluminatów to zdobycie władzy nad ludzmi przez:
- jedną konstytucję
- jedno państwo
- jeden pieniądz elektroniczny - chip
- jeden podatek
- jedna religia satanistyczna
Nieoficjalnym planem szatana dla jego czcicieli i ukrywanym przed nimi, jest zabicie wiekszej czesci ludzi i zniszczenie ziemi, aby ludzie nie mieli gdzie mieszkać, a potem …More
Plan szatana dla jego czcicieli – masonerii, bilderbergów, iluminatów to zdobycie władzy nad ludzmi przez:

- jedną konstytucję
- jedno państwo
- jeden pieniądz elektroniczny - chip
- jeden podatek
- jedna religia satanistyczna

Nieoficjalnym planem szatana dla jego czcicieli i ukrywanym przed nimi, jest zabicie wiekszej czesci ludzi i zniszczenie ziemi, aby ludzie nie mieli gdzie mieszkać, a potem wyruszyć na wojnę z Panem Bogiem, ale Pan Bóg ma swój plan. Matka Boża prosi o modlitwę a do realizacji tych planów niebo potrzebuje nas ludzi, a nade wszystko świętych Kapłanów Kościoła Katolickiego. Punktem zwrotnym ludzkości do Boga będzie Wielkie Ostrzeżenie – znak Krzyża na niebie, o którym już św. siostra Faustyna pisała w swoim dzienniczku – dzienniczku Miłosierdzia Bożego i Uroczysty Akt Intronizacji Chrystusa Króla o którym pisze s.b. Rozalia Celakówna.

Masoneria jako wróg numer jeden Kościoła, oddaje kult szatanowi i jest posłuszna jego zwodzeniu. Jego obietnice są pustymi obietnicami bez pokrycia. Szatan, demony i jego obietnice są tylko gwarancją wiecznego piekła.
Reytan
Dokładnie. Bergoglio jest narzędziem masonerii. Oto Antychryst zasiadł na tronie papieskim. Ale to będą ostatnie jego podrygi. Szkoda tylko tych, którzy ulegli tej przewrotności diabelskiej.
przeciwherezjom
Tak naprawdę, to poza nami, kilkoma nickami na glorii to prawie wszyscy milczą. Zamykane kościoły? Cisza. Wylana woda święcona? Cisza. Kagańce na mordach w kościele? Nie, nie cisza. Wręcz przeciwnie - jeden ksiądz się skarżył, że przychodzą gorliwe czcicielki koronyświra i krzyczą na proboszcza, że nie ogłasza o kagańcach!!!! Szykuje się klęska, szkoda, że nie mamy odwagi przynajmniej paść z …More
Tak naprawdę, to poza nami, kilkoma nickami na glorii to prawie wszyscy milczą. Zamykane kościoły? Cisza. Wylana woda święcona? Cisza. Kagańce na mordach w kościele? Nie, nie cisza. Wręcz przeciwnie - jeden ksiądz się skarżył, że przychodzą gorliwe czcicielki koronyświra i krzyczą na proboszcza, że nie ogłasza o kagańcach!!!! Szykuje się klęska, szkoda, że nie mamy odwagi przynajmniej paść z honorem.
olek19801
Lepiej jednak być w tej małej garstce, która komentuje, nagłaśnia prawdę i żyje wiarą w żywego Jezusa nie profanując Go. Biblia zapowiada, że więcej ludzi ulegnie zwiedzeniu. Kto jest świadomy tego co się dzieje i podejmuje jakiekolwiek działania połączone z modlitwą niech wytrwa i pokutuje. Pozdrawiam wszystkich walczących!
Weronika-S.
@olek19801 Dziękujemy i pozdrawiamy
Francio53
Na tym portalu PRAWDA trudno się przebija. PRAWDA w oczy kole większość tu pisujących. Jeżeli nie wrócimy do Tradycji czeka nas kara, jakiej świat jeszcze nie widział. Łaski trzeba wypraszać na kolanach z różańcem w ręku. Quito, La Salette, Fatima - zapowiedź wielkiego kryzysu naszych czasów.
Reytan
Zgadzam się z Wami. To co dzisiaj dzieje się w Kościele, to o pomstę do Nieba woła. Episkopat (polski Sanhedryn) skumał się ze światem, i to do czego doprowadził w Kościele, to jest dzieło nie Boga, ale Szatana. Zamykanie kościołów, brak wody święconej, kagańce na mordach, a najgorsze z tego wszystkiego to Komunia dołapna. Tu już wybaczenia nie będzie. Komunia dołapna to profanacja, to …More
Zgadzam się z Wami. To co dzisiaj dzieje się w Kościele, to o pomstę do Nieba woła. Episkopat (polski Sanhedryn) skumał się ze światem, i to do czego doprowadził w Kościele, to jest dzieło nie Boga, ale Szatana. Zamykanie kościołów, brak wody święconej, kagańce na mordach, a najgorsze z tego wszystkiego to Komunia dołapna. Tu już wybaczenia nie będzie. Komunia dołapna to profanacja, to świętokradztwo, to ciężki grzech! I do tego doprowadził Sanhedryn.

Moim zdaniem to wszystko to są znaki czasu. Zmierzamy w kierunku upadku kościoła posoborowego, w kierunki powszechnej apostazji, w kierunku ohydy spustoszenia.

Antychryst dzisiaj triumfuje, ale jego koniec też jest bliski.
Po nocach ciemności (3,5 roku) nastąpi wielkie oczyszczenie.
Katolicy będą musieli dokonać wyboru, albo za albo przeciw Panu Bogu.
Ci którzy wytrwają w wierze, zostaną uratowani.

Prośmy Pana Boga, aby pomógł nam wytrwać w wierze, aby nie zwątpić (bo idą ciężkie czasy), i abyśmy byli Mu wierni do końca, aż do śmierci.

Z Panem Bogiem!