Clicks1.1K

Údajne 45 000 úmrtí v dôsledku očkovania! Renomovaný právnik podal na Havaji hromadnú žalobu

Údajne 45 000 úmrtí v dôsledku očkovania! Renomovaný právnik podal na Havaji hromadnú žalobu

Renomovaný havajský právnik Michael Green vyvolal rozruch podaním hromadnej žaloby, v ktorej napadol očkovaciu kampaň americkej vlády, píše report24.news.
Green v žalobe požaduje okamžité zastavenie očkovania proti COVID-19 a určenie náhrady škody. K žalobe sa pripojilo približne 1 200 zdravotníckych pracovníkov na Havaji – záchranárov, zdravotných sestier a dokonca aj lekárov. Už niekoľko týždňov bojujú proti „nepriamej požiadavke“ guvernéra a starostu Honolulu na povinné očkovanie. Očakáva sa, že len v tomto ostrovnom štáte USA sa ku Greenovej žalobe pridajú ďalšie tisíce občanov.

V dôsledku experimentálneho očkovania 45 000 úmrtí
Žalobcovia sú presvedčení, že v rozpore s oficiálnymi údajmi je v súčasnosti len v USA 45 000 úmrtí v dôsledku experimentálneho očkovania proti COVID-19. Americký portál Rumble.com“ cituje Greena: „Vakcína zabíja ľudí po celej krajine. Pritom existuje účinná liečba pri ťažkom priebehu ochorenia.“

Okrem toho je úplne zbytočné testovať bezpríznakové osoby, ako to požaduje americké Centrum na kontrolu a prevenciu chorôb (CDC), pretože ani tie nemôžu šíriť vírus.

Rastie odpor
V havajskej metropole rastie odpor voči vládou nariadenému očkovaniu. V emotívnom vyhlásení veliteľ hasičov Kaimi Pelekai uviedol, že prišiel o prácu, pretože si odmietol nechať pichnúť „experimentálnu vakcínu, ktorá môže zabíjať ľudí“. Informovali o tom miestne médiá.

Na barikády vyšli aj zamestnanci verejnej dopravy. Zapojená je do toho silná odborová organizácia Teamsters. Správa mesta nechce riskovať hromadné prepúšťanie. Najmenej 800 vodičov autobusov a administratívnych pracovníkov sa odmieta dať zaočkovať. Predseda miestnej odborovej organizácie Teamsters Wayne Kaululaau netají znepokojenie, že vakcína je stále v štádiu núdzového schvaľovania.

Pokuta či prepustenie z práce
V prípade vakcíny Comirnaty od konzorcia Pfizer/Biontech americký schvaľovací úrad po značnom politickom tlaku zmenil predbežné schválenie na riadne. Nič to však nemení na obavách zamestnancov v službách. Nechcú sa dať zaočkovať, hoci najneskôr od 1. októbra bude očkovanie povinné pre všetkých vodičov mestských autobusov v Honolulu. Alternatívou je denné testovanie. Odmietnutie oboch bude „potrestané“ pokutou alebo prepustením z práce.

Najprv lákali, teraz trestajú
V mene všetkých týchto obetí bezprecedentného programu politického vydierania, ktorý sa šíri aj v Európe, právnik Green vyhlasuje vojnu režimu očkovania. „Najprv sa nás snažili nalákať na očkovanie tým, že nám vrátia naše slobody ako veľkorysý dar. A teraz hovoria: Nepáči sa vám? Potom vám ukážeme, čo s vami urobíme. Najprv nás lákali, teraz nás trestajú,“ rozhorčuje sa Green.

Ingrid Vrabcová
alianciazanedelu.sk/archiv/9651
Peter(skala)
zaujimavé ako v krajinách bičuju prirodné živly (tornada, zemetrasenie...) práve tam, kde bud je skorumpovana vláda, Cirkev ... alebo to má niečo do činenia s USA.
😲
Havaj postilo nedávno zemtrasenie a ešte chcu povinne očkovať?!
Anton Čulen
Havajský kamarát bol asi zle informovaný. Aj komentár už je preč 🤭
ľubica
K žalobe sa pripojilo približne 1 200 zdravotníckych pracovníkov na Havaji – záchranárov, zdravotných sestier a dokonca aj lekárov.
.....................
na Slovensku, snívajte s nami.... 🥺