Clicks3K
m.rekinek
11

CHCĄ ŻEBYŚMY SIĘ BALI POKOJU 101

autor: Jim Quinn

Pytałeś mnie kiedyś, co jest w pokoju 101. Mówiłem, że już znasz odpowiedź.

Wszyscy ją znają. Najstraszniejsza rzecz na świecie czeka na ciebie w pokoju 101. ”
- Orwell, 1984


Sam ból — powiedział — nie zawsze wystarcza. Zdarzają się sytuacje, w których człowiek opiera się bólowi nawet do śmierci. Ale dla każdego jest coś nie do zniesienia - coś, z czym nie mogą się zmierzyć. Odwaga i tchórzostwo nie są zaangażowane.”O'Brien – Orwell, 1984

Kiedy pojawiła się historia masowego mordercy Anthony'ego Fauci, który sfinansował tortury i zabijanie szczeniąt w Tunezji, ze zdjęciem szczeniąt, których głowy zostały zamknięte w klatkach, aby mogły zostać zjedzone żywcem przez głodne muchy po ich zabiciu Po obcięciu głosu sznury (żeby biedni „eksperymentatorzy” nie słyszeli przerażającego wycia umierających szczeniąt), od razu pomyślałem o ostatniej scenie w 1984 roku Orwella .

To zabawne, ale wygląda na to, że na co dzień potrafię znaleźć analogie do dystopijnego koszmaru Orwella, obserwując dziś pracę naszego rządu. Sala 101, odsłonięta na wysokości arcydzieła Orwella, to sala tortur w podziemiach Ministerstwa Miłości. Tutaj partia naraża więźniów na ich najgorsze koszmary, lęki czy fobie, aby złamać umysły wszystkich dysydentów. Opór jest daremny w obliczu czystej grozy uświadomienia sobie najgorszych obaw.

We wszechwiedzącym, wszechwidzącym państwie inwigilacji Wielkiego Brata znane są nawet koszmary mieszkańców partii i są one wykorzystywane przeciwko nim, jeśli państwo uzna, że jest to przydatne. To jest dokładnie to, przed czym ostrzegał Edward Snowden: masowe przechwytywanie każdej komunikacji od każdego człowieka przez przestępczą NSA. Z każdym telefonem, wiadomością tekstową, e-mailem, wpisem w mediach społecznościowych, zakupem elektronicznym, a nawet rozmową w zaciszu domu, która jest nagrywana przez nierozliczone agencje rządowe, mogą zdecydować, jak i kiedy odebrać ci życie, jeśli nie zgadzasz się z ich portret rządu.

„Nawet jeśli nie zrobisz nic złego, będziesz obserwowany i nagrywany. Dochodzi do tego, że nie musisz zrobić nic złego, po prostu musisz zostać przez kogoś podejrzany w pewnym momencie, nawet przez złe zadzwonić, a następnie mogą użyć tego systemu, aby cofnąć się w czasie i przejrzeć każdą decyzję, którą kiedykolwiek podjąłeś, każdego przyjaciela, z którym kiedykolwiek rozmawiałeś, i zaatakować cię na tej podstawie, aby wzbudzić podejrzenia, że tak powiem, z niewinnego życia”. - Edwarda Snowdena

Winston Smith i Julia popełnili błąd, nie przestrzegając nakazów stanowych i musieli zostać „reedukowani” przez O'Briena i jego Ministerstwo Miłości „Egzekwowania Prawdy”. Pokonany przez strażników i nieustannie przesłuchiwany przez O'Briena, Winston wierzył, że przeżył najgorsze, dopóki nie został zabrany na parter budynku i przykuty kajdankami do krzesła w pokoju 101. Największym strachem Winstona Smitha były szczury. O'Brien miał drucianą klatkę z dwoma wściekłymi szczurami przypiętymi przed twarzą Smitha, oddzieloną od twarzy Winstona zapadnią.

Gdy O'Brien metodycznie opisuje, co szczury zrobią z jego twarzą, strach Winstona rośnie, aż błaga O'Briena, by torturował Julię i go uwolnił. Strach przed bólem i groźba tortur doprowadziły Winstona do złamania obietnicy, że nigdy nie zdradzi miłości swojego życia. Partii udało się złamać jego ducha i zmusić go do poddania się. Nigdy więcej sprzeczności ze strony Winstona i Julii.

Zdjęcie tych szczeniąt, które na polecenie naszego współczesnego Mengele - dr. Anthony Fauci – udręczony na śmierć, który w całej swojej karierze rządowego aparatu medycznego nigdy nie widział prawdziwego ludzkiego pacjenta, ujawnia swoją prawdziwą socjopatyczną naturę. Ten żałosny popierdolenie istoty ludzkiej jest najlepiej opłacanym dronem rządowym w federalnej biurokracji. On i jego współkonspiratorzy z Narodowego Instytutu Zdrowia (Orwellian for National Institute of Death) czerpią korzyści z patentów mRNA.

Ten masowy morderca sfinansował eksperymenty Gain of Function (orwellowski termin na przekształcanie wirusów w broń) w laboratorium broni biologicznej w Wuhan. Zgony spowodowane przez ten sztuczny patogen to jego wina. Nie ma wyrzutów sumienia. Nie bierze odpowiedzialności. Kilkakrotnie okłamał Kongres bez żadnych konsekwencji. Każdego dnia lewicowe media propagandowe pokazują, jak zaszczepiają strach, szerzą kłamstwa, otwarcie kłamają i wypełniają wolę miliarderów-oligarchów i ich wielkich farmaceutycznych lalkarzy. Jest bezdusznym złoczyńcą w tym dystopijnym koszmarze.

Fauci to współczesny O'Brien, sadystyczny, zimny, emocjonalnie obojętny, psychicznie obłąkany imprezowy chłopiec na posyłki, który sprzedał duszę diabłu, aby zdobyć materialne bogactwo i uznanie ignorantów, go ich patronem religii szczepionkowej. Po obejrzeniu tego, co sprawił, że stało się z tymi szczeniakami, zgonów, które spowodował z powodu złego zarządzania epidemią AIDS, i jego zdrady, że pracował z Chińską Partią Komunistyczną w celu celowego tworzenia i lepszego wykorzystywania wirusów jako broni biologicznej, chciałby umieścić klatka ze szczurami na twarzy każdego, kto nie przestrzega rządowych mandatów i żądań.

To jest w istocie to, co on i jego kohorty robią obecnie z każdym krytycznie myślącym obywatelem amerykańskim, który sprzeciwia się nieprzetestowanej, eksperymentalnej, zmieniającej geny terapii, która jest fałszywie sprzedawana jako szczepionka (redefinicja retrospektywna Orwella), podawana do organizmu. Fauci troszczy się tak samo mało o nasze samopoczucie, naszą wolność, nasze środki do życia i naszą fizyczną autonomię, jak o szczenięta, których twarze pożerają muchy piaskowe.

Przepisy dotyczące szczepień i świadectwa szczepień to szczury w klatce przypiętej do twarzy wszystkich myślących inaczej. Nasz pokój 101 to miejsce, w którym zwalnia się nas z pracy i odmawia nam dostępu do restauracji, sklepów i lokali rozrywkowych. Uniemożliwiając nam zarabianie na życie, wyżywienie naszych rodzin i bycie częścią społeczeństwa, zmusza się nas do błagania o szczepienie.

Te totalitarne środki są narzucane nam w celu zapewnienia 99,7% przeżywalności grypy, na którą niewłaściwe „szczepionki” nie zapewniają odporności; nie chronią przed zarażeniem się wirusem, rozprzestrzenieniem go, zachorowaniem lub śmiercią z jego powodu; spowodowały poważne skutki uboczne u setek tysięcy ludzi; mają nieznane długoterminowe konsekwencje; i zarabiają miliardy zysków dla Wielkiej Farmacji - która ma ZERO odpowiedzialności za obrażenia lub śmierć spowodowane przez ich bezużyteczne leki.

A teraz ci sadystyczni Faucianie ścigają twoje dzieci, które mają 99,999995% przeżywalności po zarażeniu Covidem i nalegają, by wstrzyknięto im tę toksyczną miksturę. Ci szaleni socjopaci używają teraz Wielkiego Ptaka Bibo do realizacji swoich chorych planów. Kiedy myślisz, że nie mogą zatopić się głębiej, Gates, Fauci i reszta tych zdeprawowanych elit zanurza się w głębsze otchłanie niegodziwości. Fakty pokazują, że na każde dziecko uratowane przed śmiercią przez strzykawkę Covid, 200 dzieci umrze z powodu szczepienia. Nie ma to nic wspólnego z twoim zdrowiem ani zdrowiem twoich dzieci.

Tu chodzi o władzę, kontrolę i chciwość. Prawda jest taka, jakkolwiek nazwiesz tych, którzy stoją za tym globalnym przedsięwzięciem PsyOp / Build Back Better, aby zburzyć, zniszczyć i odbudować nasz świat zgodnie z zasadami państwa nadzoru Wielkiego Brata Orwella.

Gdzie mrocznych oligarchów-miliarderów, Big Media (Orwellian dla Wielkiej Propagandy), Big Pharma (Orwellian dla Big Addiction), Big Defense (Orwellian dla Wielkiej Wojny), WEF (Orwellian dla One World Government), WHO (Orwellian dla Światowej Organizacji Rozprzestrzeniania Chorób) i ich poplecznicy w Rezerwie Federalnej (Orwellian for Private Bank przechwycony przez kabałę z Wall Street), FBI (orwellowska nazwa Federalnego Biura Uwięzienia), NSA (orwellowska nazwa National Spy on Americans Agency), DOJ (orwellowski termin na Departament Niesprawiedliwości), Kongres (orwellowski termin na kupionych polityków) i rządy stanowe w całym kraju, ich ostatecznym celem jest podporządkowanie cię, zmuszenie się do ugięcia ich żądań i przekonanie cię, że twoje najgorsze jest twoje

Obawy się spełniają, jeśli nie przestrzegasz ich zasad, przepisów i mandatów.
Nie mają konstytucyjnego prawa do nakazu zamknięcia, masek lub przymusowego wstrzykiwania jakiejkolwiek substancji do naszych ciał. Tak dzieje się w dyktaturach. jeśli nie przestrzegasz ich zasad, przepisów i mandatów. Nie mają konstytucyjnego prawa do nakazu zamknięcia, masek lub przymusowego wstrzykiwania jakiejkolwiek substancji do naszych ciał. Tak dzieje się w dyktaturach. jeśli nie przestrzegasz ich zasad, przepisów i mandatów. Nie mają konstytucyjnego prawa do nakazu zamknięcia, masek lub przymusowego wstrzykiwania jakiejkolwiek substancji do naszych ciał. Tak dzieje się w dyktaturach.

Obłąkany Biden i jego zdradzieckie popleczniki, mające obsesję na punkcie Obamy, NIE mają prawa przepisywać szczepionek nikomu ani żadnej organizacji. OSHA (orwellowski: „związane z pracą, dyktatorskie żądania, które nie są oparte na niczym) nie ma prawa zmuszać firm do wstrzykiwania swoim pracownikom eksperymentalnego leku, który nikogo przed niczym nie chroni. Powód, dla którego była to sytuacja awaryjna, jest kompletnym nonsensem, o czym świadczy dwumiesięczny okres. Nie możesz pozwolić, aby „awarie” wpłynęły na czas wakacji.

Dlaczego nie wydali „nagłej sytuacji” we wrześniu, kiedy liczba dziennych przypadków wynosiła 175 000, a zgonów ponad 2000? Od września liczba zachorowań spadła o 60%, a zgonów o 40%, a tendencja spada. Gdzie jest stan wyjątkowy? Nie ma stanu wyjątkowego, a każdy bezstronny, uczciwy sąd orzekłby przeciwko Bidenowi i jego hordom niekompetentnych, obudzonych idiotów. Ale nasz Sąd Najwyższy (orwellowski: „sędziowie kupieni”) z pewnością ulegnie żądaniom tych, którzy pociągają za jego sznurki.

Tak jak CDC (określenie orwellowskie oznaczające centrum dezinformacji o chorobach) nie miało uprawnień do narzucania moratorium na spłatę czynszu i spłaty kredytu hipotecznego, a FDA (określenie orwellowskie oznaczające Federalną Agencję Zysków Farmaceutycznych) nie miało prawa do awaryjnego zatwierdzenia (określenie orwellowskie oznaczające duże Pharma Zyski) dla szczepień Pfizer, Moderna i J&J, ponieważ już zatwierdzone i skuteczne terapie z iwermektyną i hydroksychlorochiną dały te same wyniki bez skutków ubocznych - ale bez zysków dla Big Pharma - OSHA nie ma absolutnie żadnej władzy, aby narzucić nam te przepisy dotyczące szczepień.

Liczą, że wystarczająco dużo firm i pracowników będzie się bać i przerażać, zanim ich sztuczka zostanie obalona przez sądy. Miliony Amerykanów rozumieją, co zamierzają, ale kiedy ich wynagrodzenie zależy od zaszczepienia, potrzeba odwagi, odwagi i zamiłowania do wolności, by stawić czoła tym despotom.

„Trudno jest uzyskać osoba coś zrozumieć, gdy jego pensja nie zależy mu zrozumienie go . - Upton Sinclair

Nie dbają o władzę, prawo, prawa ani konstytucyjność. Dla nich chodzi o władzę. Rozpoczęli ten „kryzys”, aby wdrożyć swój plan „Odbuduj lepiej” i stworzyć globalną dyktaturę nie posiadania niczego, trzymania gęby na kłódkę, przyjmowania przepisanych zastrzyków, dostosowywania się, posłuszeństwa i robienia tego, co powiedziano jednemu z władców. Jak ostrzegał Orwell, chcą władzy dla samej władzy.

Chcą wszystkiego, a ty nic nie dostajesz, chyba że teraz walczysz i nie rezygnujesz ze swoich wolności i praw jak Winston. Nie bądź Winstonem Smithem. Strach jest jego jedyną bronią i stopniowo traci swoją skuteczność, ponieważ coraz więcej ludzi budzi się z tego stworzonego przez człowieka koszmaru. Bez względu na twój prawdziwy cel, kiedy poproszą cię o podanie tej wielkiej farmaceutyki, możesz być pewien, że nie jest to dla ciebie korzyści, twoich dzieci ani twojej przyszłości.

„Władza nie jest środkiem, jest celem. Nie ustanawia się dyktatury, aby zapewnić rewolucję; przeprowadza się rewolucję, aby ustanowić dyktaturę. Celem prześladowań jest prześladowanie. Przedmiotem tortur są tortury. moc jest mocą”. - Orwell, 1984

Dzisiejsze analogie do dystopijnego świata Orwella są zbyt liczne, by je udokumentować, ale jego terminy „przestępstwo myślowe” i „nowomowa” są na co dzień ewidentne, ponieważ Partia (Głębokie Państwo) polega na swojej sile kontrolowania myśli, języka i historii nieświadomych mas poprzez ich manipulacja środkami masowego przekazu i mediami społecznościowymi. W świecie Orwella zbrodnie myślowe były politycznie nieortodoksyjnymi myślami, takimi jak niewypowiedziane przekonania i wątpliwości, które były sprzeczne z zasadami Ingsoc. W dzisiejszym świecie przestępstwa myślowe opisują przekonania, fakty i wiedzę, które są sprzeczne z narracją zatwierdzoną przez rząd.

Przykłady przestępstw myślowych obejmują kwestionowanie rosyjskiej ingerencji w wybory w 2016 r., autentyczność laptopa Huntera Bidena, przekonanie, że wybory w 2020 r. zostały skradzione, twierdzenie, że zamieszki z 6 stycznia przed Kapitolem nie były zamieszkami z bronią w ręku, Wierzący Covid uciekł z laboratorium w Wuhan, wątpiący w słuszność testu PCR, wątpiący w śmiertelność Covid, twierdzący, że maski nie działają, twierdzący, że blokady nie działają, wątpiący w skuteczność szczepionek, wątpiący w bezpieczeństwo szczepionek, promujący skuteczność iwermektyny, oraz uznawanie mandatów szczepionek za niekonstytucyjne.

Karą za te przestępstwa myślowe jest cenzura i usunięcie z platform mediów społecznościowych, utrata pracy i atak ze strony walczących psów Woke Media, które wykonują brudną robotę dla partii. Prawda jest przeciwwagą dla zbrodni myśli, a upadek prawdy sprawi, że kłamstwa staną się prawdą. Nie możemy pozwolić, aby przeszłość została wymazana. To nasza ostatnia szansa.

Przeszłość została wymazana, o wymazaniu zapomniano, a kłamstwo stało się prawdą” – Orwell, 1984

Zakres oszustwa, dezinformacji i redefinicji słów, gdy ich prawdziwa definicja okazuje się nieodpowiednia do ich reprezentacji, był hołdem złożonym Orwellowi w ciągu ostatnich dwóch lat tego planu. Termin „nowomowa” Orwella odnosił się do redefinicji słów partii w celu promowania jej totalitarnej ideologii. Zasada była taka, że czegoś, czego nie można powiedzieć, nie da się też pomyśleć. O'Brien wyjaśnił to zwięźle Winstonowi.

„Czy nie rozumiesz, że całym celem nowomowy jest zawężenie zakresu myślenia? W końcu dosłownie uniemożliwimy zbrodnie myślowe, ponieważ nie będzie słów, aby je wyrazić. Każdy termin, który kiedykolwiek zostanie użyty, może, wyraża się dokładnie jednym słowem, którego znaczenie jest mocno określone, a wszelkie skojarzenia zostają wymazane i zapomniane.” - Orwell, 1984

Najbardziej rażąca redefinicja nowomowy skupia się na partii, która sprawia, że to oszustwo wydaje się o wiele bardziej przerażające i śmiertelne niż rzeczywistość, aby przeforsować swój wypaczony program. Używając wadliwego testu PCR, zaprojektowanego w celu uzyskania wyników fałszywie dodatnich, nasi zwierzchnicy przekonali masy, że przypadek oznacza osobę chorą. W rzeczywistości zdecydowana większość przypadków nie była chora i nawet nie wiedziała, że są zakażone. Numery spraw nie były niczym więcej niż taktyką zastraszania.

I oczywiście strona internetowa CDC i liczne badania naukowe wykazały, że maski nie mogą powstrzymać rozprzestrzeniania się mikroskopijnych wirusów. Ale te informacje i badania były utrzymywane w tajemnicy, ponieważ maski były doskonałe w kontrolowaniu mas i odczłowieczaniu ludności, czyniąc ich bardziej przestraszonymi, strasząc innych i czyniąc ich posłusznymi ich rozkazom.

Fauci i jego bracia z NIH próbowali oczyścić swoją witrynę internetową z informacji dowodzących, że sfinansował on eksperymenty wzmocnienia funkcji w laboratorium w Wuhan, a nawet posunęli się tak daleko, że przedefiniowali, co oznacza zysk w funkcji, kiedy to robi, Rand Paul jest skonfrontowany z to. Jest nikczemną osobą, która kłamie, aby zachować swoją władzę i pozycję. Najbardziej rażącym przykładem nowomowy w całej jej kłamliwej chwale jest ciągłe przedefiniowanie pojęcia „szczepienie”.

Wszyscy wiedzieli przed tą zainscenizowaną pandemią, że szczepienie powinno chronić cię przed chorobą, przeciwko której zostałeś zaszczepiony. Szczepionka przeciwko polio i ospie chroniła cię przed infekcją. Nie zmniejszyli ciężkości kursu. Te „szczepionki” mRNA okazały się nieskuteczne i okazały się ogromną porażką, w przeciwieństwie do tego, co sprzedawano publicznie, więc CDC musiało użyć nowomowy i przedefiniować termin „szczepienie” po swojej stronie.

Przeszłość można zmienić. Przeszłość nigdy się nie zmieniła. Oceania była w stanie wojny z Azją Wschodnią. Oceania zawsze była w stanie wojny z Azją Wschodnią”Orwell, 1984

I tak stoimy na rozdrożu historii. Elity rządzące wciągają nas do piwnicy pokoju 101. Od marca 2020 roku ze strachu i terroru narzucają obywatelom świata globalne rządy. W jakiś sposób, poprzez zaawansowaną technologicznie propagandę, podsycaną przez media histerię, celowo ignorancką populację, która raczej czuje niż myśli, i dosłownie biliony dolarów na marketing tej pandemii, globalistyczne elity zdołały o włos z powodzeniem wdrożyć swoje ostateczne rozwiązanie, używając wirus nie śmiertelny dla każdego w wieku poniżej 85 lat lub bez patologicznej otyłości z 99,7% wskaźnikiem przeżycia. Czapki z głów dla drużyny, która dokonała tego demonicznego wyczynu.

theblogcat.de/uebersetzungen/zimmer-101-08-11-2021/
marekbogdan shares this
523
Jan Zbigniew wojan
Oto mordercy !